Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie mam poprawnie wyświetlaną informację (Wczoraj 3:00). Może to kwestia wyczyszczenia cache/cookies?

Nie, ponieważ mam tak ustawionego Firefoxa, że po każdym zamknięciu przeglądarki czyszczone jest wszystko co tylko się da.

Wszystko działa, ale wchodząc w użytkownika z forum poprzez awatar, jest takie coś:

2987353874_5b1328b858_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedziwne - u mnie mam dobrze i dodatkowo widzę ostatnie wizyty u @janusz080 i @tomekb1976. Jak ja je widzę to oznacza, że te dane są zapisane w bazie tak jak być powinny. Sprawdźcie w ciągu dnia - dla bezpieczeństwa wyczyściłem cache całego forum, więc może się coś zmienić w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto się ukrywa na forum ma takie coś :D

GieKa Rozwiązałeś problem. Przestawiłem na "Nie pokazuj, że jestem online: NIE" i widać datę ostatniej wizyty. Po przestawieniu na "TAK" daty nie pokazuje, tylko kreskę.

Mr. Orbita z konta administratora pewno zawsze wszystko będzie widoczne :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą spam na PW otrzymałem:

Cześć Love,

Wysłano: 11 lis 2008 10:54

Od: bless20

Do: piotr-ek

 

Cześć Love,

Jestem młodą dziewczyną uroczą szukają prawdziwych miłości i ochrony, które przeszły I swój profil Cieszę się, aby skontaktować się z Tobą wiemy sami.

Wiesz, że odległość, wiek i kolor rzeczywiście nie można zatrzymać prawdziwa miłość. Proszę, byłbym niezwykle wdzięczny, jeśli wysłać e-mail do mojego prywatnego e-mail

pole: (bless_life4love@yahoo.com)

Tak więc, że mogę wysłać moje zdjęcia i więcej informacji na temat mojej siebie do ciebie.

Błogosławieństwo od

 

-----------------

 

Hi Love,

I am a young charming girl looking for real love and protection, I have gone through your profile, I am very happy to contact you for us to know ourselves.

You know that distance, age and indeed color cannot stop true love. Please, I would appreciate if you send Email to my private Email

box:(bless_life4love@yahoo.com)

So that i can send my pictures and more information about my self to you.

from Blessing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Forum zostało przeniesione i jak to bywa w takich przypadkach nie obeszło się bez ofiar - brakuje postów z piątku (chociaż to akurat nie jest wina przenosin ;) )

Mamy nadzieję że od dzisiaj już wszystko będzie w jak najlepszym porządku a wydajność (szybkość) działania forum będzie satysfakcjonująca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...