Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
U mnie przyszło na nowy, ale to jeszcze w starym skrypcie :P zapewne teraz wiele się nie zmieniło ;) czyli na nowy.

A co jeśli na nowy nie przyjdzie mail aktywacyjny, co się zdarza? Nie będę mógł się zalogować więc z kim mam się skontaktować bo bez logowania żadnych namiarów nie uzyskam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak są problemy. Np. na pocztę aol.pl nie przychodzą maile aktywacyjne co powoduje zablokowanie oczekującego konta tutaj. Wtedy nie ma możliwości powiadomić admina aby zmienił adres mailowy ręcznie co uważam za błąd na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można odezwać się do mnie na maila (mrorbita|at|satkurier.pl - chyba każdy wie co zamienić na małpkę ;) ), to jeśli coś pójdzie źle - konto aktywuję, ew. można nawet napisać mi na PW, że chce się zmienić adres e-mail, podać jaki jest teraz i na jaki podmienić, to zamienię go ręcznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Błąd bazy danych (dokładnie to była informacja o przekroczeniu jednego z limitów ustawionych na MySQL). To już nie pierwszy raz, ale dotychczas zwykle tego typu problemy trwały krótko, a ostatnim razem - pół dnia. Szukam przyczyny, ale w teh chwili nie mam jeszcze punktu zaczepienia jaka może być przyczyna występowania takich anomalii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...