Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W profilu ustawiłem na +1, na kompie i jak jestem zalogowany mam dobry czas, a gdy na forum jestem niezalogowany jest czas letni, czyli +2. Czy u was jest tak samo? Pytam, bo np. dla odwiedzajacych Forum gości może to być uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To może złapałeś jakieś wirusy? Lepiej sprawdzić to programem antywirusowym,bo mi rok temu też wszystkie strony się wolno ładowały,przeskanowałem cały system i okazało się,że mam ponad całkiem sporo wirusów.

 

Edit: Jednak mi też wyskoczył ten sam błąd co u piotratomkiewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bardzo wkurzające. Nie tylko forum tak działa :? Teraz akurat chodzi dobrze, tzn lepiej niż kilkanaście minut temu. Panie Adminie kiedy zmiana serwera :?:

 

I właśnie pojawił mi się błąd:

Failed sending email :: PHP ::

 

DEBUG MODE

 

Line : 234

File : emailer.php

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo za serwer płacimy, żeby zniknęło :P Niestety widać, że to jeszcze za mało, żeby mieć stabilny serwer - zaczynam się powoli wkurzać - od kilku dni delikatnie ujmując w serwerowni lecą w kulki...

 

Ktoś na serwerze przyblokował funkcję mail() i w efekcie gdy phpBB próbuje wysłać powiadomienie o odpowiedzi do osób, które zrobiły subskrypcję danego wątku - pojawia się w/w błąd. Zauważcie, że pojawia się on przy odpowiedziach zawsze w tym samym wątku.

 

Będę interweniować, ale dopiero po 8:00, bo teraz wszyscy tam śpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie także po wczorajszym napisaniu posta wyżej Forum zaczęło wolno chodzić,dzisiaj już jest w porzadku i oby tak zostało.

 

Proszę o usunięcie tego posta.Chyba znowu cos zaczyna się dziać,bo znowu Forum michodzi coraz wolniej.

 

Edycja pitter: zamiast kasować połączyłem w jeden.

Fakt, dzisiaj też zauważyłem chwilowe zwolnienie, ale ogólnie jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...