Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Awaria sprzętowa w serwerowni NetArt. Na szczęście usunięta bez uszczerbku dla bazy danych, bo gdy konsultowałem się telefonicznie, to zostałem poinformowany, że przywrócona zostanie kopia bazy ze wczoraj z rana, co oznaczałoby, że wszystkie wczorajsze i dzisiejsze wypowiedzi wyparowałyby. Jeśli są mimo wszystko jakieś braki w postach - pozostaje mi przeprosić. Awaria niezależna od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj forum nie było tak gdzieś od godziny 10:45, bo z rana, to jeszcze korzystałem normalnie, aż do tego momentu, gdy zaczął wyskakiwać taki komunikat:

Forbidden

 

You don't have permission to access /index.php on this server.

 

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

i nie było forum aż do wieczora :roll: Mi dopiero po godzinie 22 udało mi się wejśc na forum :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na powyższy post, pisany był o godzinie 9:35, podczas gdy tak naprawdę o godzinie 8:35. Forum nie przeszło na czas zimowy :smile:

Przecież można samemu ustawić odpowiedni czas. Nie jestem pewnie tego, ale chyba zawsze forum nigdy nie przechodziło z czasu letniego na zimowy, albo z zimowego na letni, tylko samemu to trzeba było robić w ustawieniach swojego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na powyższy post, pisany był o godzinie 9:35, podczas gdy tak naprawdę o godzinie 8:35. Forum nie przeszło na czas zimowy :smile:

Przecież można samemu ustawić odpowiedni czas. Nie jestem pewnie tego, ale chyba zawsze forum nigdy nie przechodziło z czasu letniego na zimowy, albo z zimowego na letni, tylko samemu to trzeba było robić w ustawieniach swojego konta.

O tym, że można samemu sobie przestawić to ja wiem. Chodziło mi o to, że forum samo sobie nie zmieniło czasu. Ludzie ! odróżniajcie zdania twierdzące od pytających. Czy tam był pytajnik :?: czy stwierdzenie faktu + uśmiech :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że można samemu sobie przestawić to ja wiem. Chodziło mi o to, że forum samo sobie nie zmieniło czasu. Ludzie ! odróżniajcie zdania twierdzące od pytających. Czy tam był pytajnik :?: czy stwierdzenie faktu + uśmiech LOL

 

tomekb1976, tak to już jest na tym świecie, że ludzie czytają bez zrozumienia :/ Tego trzeba się już uczyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...