Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne Cyfra "specjalnie się z nimi porozumiała" i kanał trafi do pierwszej setki na liście - tylko o to chodzi. CP się z nimi nie porozumiał i albo kanału nie będzie na ich liście wogóle (i trzeba będzie go sobie wyszukać samemu), albo gdzieś daleko wpakowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to żeby nowe piwo pojawiło się w supermarkecie, browar musi zapłacić za możliwość sprzedaży w danym sklepie, za amiejsce na półce ( mniej lub więcej w zależności od miejsca ) i za powieszenie reklamy na tej półce. Do tego dochodzi opłata jeżeli piwo się sprzedaje zbyt wolno lub wogóle. A kasę browar widzi dopiero gdy coś się sprzeda. Na platformach cyfrowych sytuacja sę odwraca, więc nie dziwcie się Cyfrze że się chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chciał żeby Cyfra+ dołączyła The History Chanel i Disney Chanel. Powinni też dogadać się z Polsatem i dołączyć Polsat. chciałbym również VH-1 Classic oraz MCM, bo MTV Polska i VH-1 Polska, to dla mnie jest totalne dno. Fajne dla nastolatków, ale nie dla mnie. Dobrze, że chociaż Xtra Music jest, bo tak to zawartość muzyczna Cyfry+ byłaby bardzo uboga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chciał żeby Cyfra+ dołączyła [...] MCM [...] bo tak to zawartość muzyczna Cyfry+ byłaby bardzo uboga.

 

Ale (jesli sie myle niech mnie ktos poprawi) MCM jest FTA tylko z jakiejs egzotycznej pozycji nadawane wiec jesli chcesz ten kanal to sobie "wiekszego" zeza zrob :D bo C+ nie bedzie sobie tym widocznie transponderow zapychac....... A co do ubogosci to moze mi pokazesz kto ma lepiej???

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrowym Polsacie również jest MTV Polska, VH-1 Polska, VIVA Polska oraz MTV 5. Brakuje jedynie Mezzo. Być może Tobie to wystarczy, ale dla mnie to jest zdecydowanie za mało. Brakuje mi kanału ze starym dobrym rockiek, jak był kiedyś na Wizji TV VH-1 Classic. Niestety zastąpili go potem badziewiem o nazwie MTV Classic. Wydawało mi się wtedy, że już gorszego kanału być nie może. Okazało się, że jak najbardziej. Przykład - VH-1 Polska. MCM, może i jest gdzieś na jakiejś odległej pozycji satelitarnej, ale dlaczego mam się gimnastykować niepotrzebnie, kiedy mógłbym sobie oglądać ten kanał bez zmieniania pozycji satelitarnej. No i oczywiście, chciałem dodać, że zeza nie muszę kupować, bo posiadam czaszę 120 cm z siłownikiem 12 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał będzie niekodowany, więc będzie to tylko na zasadzie włączenia do listy kanałów. France 24 nie będzie zapychać transponderów C+ - pojawi się gdzie indziej :D Abonenci CP i nki też będą go mogli oglądać.
Skoro ma się toto pojawić na platformach to będzie polska fonia? bo jak nie to po kiego grzyba rozczulać się nad tematem? :shock::shock::shock::shock::shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrowym Polsacie również jest MTV Polska, VH-1 Polska, VIVA Polska oraz MTV 5. Brakuje jedynie Mezzo. Być może Tobie to wystarczy, ale dla mnie to jest zdecydowanie za mało. Brakuje mi kanału ze starym dobrym rockiek, jak był kiedyś na Wizji TV VH-1 Classic. Niestety zastąpili go potem badziewiem o nazwie MTV Classic. Wydawało mi się wtedy, że już gorszego kanału być nie może. Okazało się, że jak najbardziej. Przykład - VH-1 Polska. MCM, może i jest gdzieś na jakiejś odległej pozycji satelitarnej, ale dlaczego mam się gimnastykować niepotrzebnie, kiedy mógłbym sobie oglądać ten kanał bez zmieniania pozycji satelitarnej. No i oczywiście, chciałem dodać, że zeza nie muszę kupować, bo posiadam czaszę 120 cm z siłownikiem 12 cali.

 

Tak szczerze to wlasnie bardzo nie lubie jak ktos narzeka ze jest tragicznie szczegolnie wtedy kiedy nie mozna tego znalesc gdzie indziej jak bys napisal mogli by dolaczyc co na CP jest pod tym wzgledem lepiej to ok pownni dolaczyc, ale to jesli masz takie upodobania specyficzne poniekat to proponuje radia online przez internet ewentualnie zaopatrzyc sie w dobra biblioteczke plyt. Bo sie jeszcze taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil....

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DISNEY CHANNEL PO RAZ PIERWSZY W POLSCE W OFERCIE CYFRY+

CANAL+ Cyfrowy podpisał długoterminową umowę z Walt Disney Company, dzięki której popularny Disney Channel znajdzie się w ofercie platformy cyfrowej CYFRA+. Firmy sfinalizowały kontrakt podczas targów telewizyjnych MIPCOM w Cannes.

 

Disney to najbardziej znany światowy producent programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży. Produkowane przez Walt Disney Company kanały docierają do ponad 600 mln odbiorców w ponad 100 krajach. Od 2 grudnia Disney Channel będą mogli oglądać również abonenci CYFRY+.

 

Disney Channel nadawać będzie w godz. 6:00-22:00. W programie znajdą się m.in. popularne seriale przygodowe, animacje, filmy produkowane specjalnie dla Disney Channel, najlepsze Disneyowskie produkcje kina familijnego, rozrywkowe i edukacyjne programy dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz produkcje własne stacji. Disney Channel dostępny będzie w pakietach Komfortowym i Prestiżowym CYFRY+, na pozycji 44, bez dodatkowych opłat, a do końca grudnia będą go oglądać abonenci wszystkich pakietów CYFRY+.

 

Już w grudniu abonenci CYFRY+ będą więc mogli oglądać takie hity Disney’a jak: „Zakochany Kundel 2”, „Tarzan” czy serial „Mickey Mouse Clubhouse”. Disney Channel i CYFRA+ zaproponują także specjalne atrakcje dla abonentów, m.in. konkurs z nagrodami, w którym będzie można wygrać 10 rodzinnych wycieczek do Disneylandu.

 

Walt Disney Company założona została w 1923 roku przez legendarnego Walta Disney’a, twórcę Myszki Miki, Kaczora Donalda, Psa Pluto i Disneylandu. Urodzony w 1901 roku Walt Disney otrzymał za swoje osiągnięcia 32 nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, w tym pierwszą w 1931 roku za pierwszy pełnometrażowy film animowany - „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Do pełnometrażowych animowanych klasyków wytwórni Disneya należą też takie hity, jak: „Dumbo”, „Bambi”, „Zakochany kundel”, „Śpiąca Królewna”, „101 Dalmatyńczyków”, „Księga dżungli”, „Przygody Kubusia Puchatka”, „Mała Syrenka”, „Piękna i Bestia”, „Król Lew”, „Pocahontas”, „Toy Story”, „Dzwonnik z Notre Dame”, „Rogate Ranczo” czy „Kurczak Mały”.

 

„CYFRA+ oferuje najbogatszy wybór kanałów satelitarnych w Polsce. Z przyjemnością wzbogacamy tę ofertę dołączając wiodącą światową markę o familijnym charakterze. Disney Channel doskonale uzupełnia nasze dotychczasowe portfolio czterech różnorodnych kanałów dziecięcych”, powiedziała Beata Ryczkowska, Dyrektor Wykonawczy Pionu Programowego CANAL+ Cyfrowy.

 

Oprócz Disney Channel abonenci platformy mają wyłączny dostęp do popularnych kanałów produkowanych przez CANAL+Cyfrowy: MiniMini (dla dzieci do lat 7.) i ZigZap/HYPER (dla młodzieży 10-15 lat i blok dla miłośników gier komputerowych), oraz do znanych stacji Cartoon Network i Jetix. Propozycje skierowane do młodych uzupełnia duży wybór młodzieżowych stacji muzycznych, m.in. MTV, MTV2, VH1, VIVA, Trace TV oraz rozrywkowych, m.in. 4 fun TV czy TVN Gra.

 

CYFRA+ to wiodąca platforma cyfrowa w Polsce, oferująca 80 kanałów RTV, serwisy dodatkowe oraz dostęp do kilkuset kanałów satelitarnych FTA w oryginalnych wersjach językowych. CYFRA+ oferuje również na wyłączność dwie dostępne w Polsce oferty premium: CANAL+ i HBO. CYFRĘ+, drogą satelitarną lub poprzez videostradę tp (CYFRA+DSL), odbiera ponad 830 tys. gospodarstw domowych w Polsce. Operatorem CYFRY+, nadawcą i producentem CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, ale kino!, ZigZap/HYPER, MiniMini, PLANETE i Kuchnia.tv jest spółka CANAL+ Cyfrowy. Firma umacnia pozycję lidera na rynku praw telewizyjnych, rozbudowuje bazę abonencką oraz wprowadza usługi w oparciu o nowe technologie, takie jak DSL, mobile TV czy HDTV.

 

info: CyfraPlus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, niektórzy, to niedopuszcają do siebie myśli, że ktoś może wiedziać więcej, a jak informacja dotyczy innej platformy niż oni posiadają, to są gotowi zagryść tego, kto się ośmieli napisać takie bluźnierstwa ;) Pierwsze informacje o Disneyu w Cyfrze pojawiły się już na początku września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wprowadzają Canal+HD a co do National Geographic Channel HD to watpie! Może za rok albo dwa, na razie potrzebują miejsca na TP bo w tej chwili pobierają sygnał z TP Polsatu! Poprostu miemają gdzie tego kanału dać.

Edycja: bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...