Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podchodzimy bardzo poważnie do polskiego rynku. Jestem przekonany, że oferta TCM będzie dobrze przyjęta przez widzów oraz operatorów sieci kablowych i platform cyfrowych - mówi nam Alan Musa szef TCM w Europie.

 

Alan Musa zapowiedział, że w niedługim czasie pojawi się możliwość włączenia napisów i oglądanie filmów w oryginalnej wersji językowej. Rozpoczęcie emisji TCM przez 24 godziny na dobę nie oznacza automatycznego rozszerzenia czasu nadawania Cartoon Network.

 

-W chwili obecnej rozważamy różne scenariusze. Ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. Z pewnością przed uruchomieniem całodobowego TCM poinformujemy o tym naszych widzów - powiedziała Helen Lucy, szef marketingu i dyrektor Cartoon Network na całą Europę, Afrykę i Bliski Wschód. -Trwają prace nad nową ramówką, myślę, że w pierwszym kwartale przyszłego roku będziemy mogli podać więcej szczegółów - dodała.

 

Do tej pory TCM był emitowany między 21 a późnych godzin nocnych. Pozostałych czas na antenie wypełnia Cartoon Network. Taka emisja zostanie utrzymana, a oba kanały będą sprzedawane operatorom sieci kablowych i platform cyfrowych jedynie jako opcja.

 

-Jesteśmy bardzo elastyczni. Jeśli operatorzy sieci kablowych zechcą korzystać z sygnału, tak jak do tej pory nie będziemy robić jakichkolwiek problemów. Docelowo Cartoon Network i TCM będą sprzedawane operatorom jako dwa osobne produkty. Nie będzie ofert łączonych - powiedziała nam Małgorzata Chapman szefowa marketingu i public relations Cartoon Network i TCM w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Niestety szefowa polskiego Cartoon Network nie chciała nam ujawnić opłat, jakie operatorzy odprowadzają TCM/Cartoon Network za dostęp do ich kanałów. Nieoficjalnie, z innych źródeł, dowiadujemy się, że Cartoon Network i TCM są raczej droższymi kanałami. Za dostęp do nich operatorzy płacą powyżej 12 centów (USD).

żróło;medzia2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na media2.pl piszą że BYĆ MOŻE zostanie uruchimiony w tym roku... wiec znając życie będzie w 1 kwartale 2007 ... no ale dobrze że w ogole pojawi się ten kanał na Cyfrze, chodz jak dla mnie oprócz Copa Libertadores, nie bedzie nic ciekawego w ramówce... ale może w przyszłości?

 

 

A tak w ogole to bardzo ciekawi mnie czemu żadna z polskich platform cyfrowych nie podpisała umowy z Sport Klubem... który ma naprawde bardzo ciekawą oferte z Ligą brazylijską, niemiecką i MLS na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to sportowych programów chyba już namy dostatek, no, ale zawsze można iść na ilość. :D

W moim przypadku dwa Eurosporty (te może u nas oglądać każdy) do tego transmisje żużla i F1 na ogólnodostępnych kanałach zupełnie mi wystarczą. Ja mam jeszcze to co mnie interesuje - kanadyjską NHL (dzisiaj Washington-Atlanta), ATP Tenis na Galaxie Sport.

Każdy kolejny program jest w zasadzie zbędny, wolę w przerwach oglądać filmy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Polsat pokazał pazurki. Nowy transponder, dużo nowych kanałów, (np. FOXLife, E!). Ma być 8 kanałów w HD.

Ciekawe jest to, że Polsatowi udało się znaleźć i wynająć nowy transponder, a kochana C+ czeka na fuzję we Francji i tłumaczy, że nie ma możliwości znalezienia wolnego transpondera na HB. Ci z Polsatu to chyba magicy :wink:

Jak tak dalej pójdzie, to będziemy mieli nową platformę - Polsat Plus Cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami zastanawiam się nad logiką postępowania ludzi z Cyfry.

"Nowe kanały - nie ma takiego zapotrzebowania". Polsat coś nowego pokaże - "ależ oczywiście, my już od dawna rozmawiamy z nadawcami". "Dolby Digital - nikt o to nie pyta", "HDTV - bardzo odległa przyszłość". Wchodzi N i okazuje się: "HDTV - od dawna testujemy, DD - ależ oczywiście". I tak można mówić o VOD i o wszystkim, o czym chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Ja czasami zastanawiam się nad logiką postępowania ludzi z Cyfry.

"Nowe kanały - nie ma takiego zapotrzebowania". Polsat coś nowego pokaże - "ależ oczywiście, my już od dawna rozmawiamy z nadawcami". "Dolby Digital - nikt o to nie pyta", "HDTV - bardzo odległa przyszłość". Wchodzi N i okazuje się: "HDTV - od dawna testujemy, DD - ależ oczywiście". I tak można mówić o VOD i o wszystkim, o czym chcecie.

 

Swiete slowa. Cyfra+ jest zapatrzona w siebie i oby sie do dla nich zle nie skonczylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dokladnie C+ olewa wszystko co tylko mozna i nie mysli o przyszlosci. Wydaje im sie ze Canal+ i HBO spowoduje ze ludzie z nimi zostana, ale ile mozna czekac na te obiecywane gruszki na wierzbie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wychwalam Polsatu, tylko stwierdzam fakty. Bo takie są fakty.

Cyfrę / canal+ znam bardzo dobrze, bo jestem abo prawie 10 lat i wiele już z nimi przeszedłem. Dla przykładu: pierwszego mediasata miałem dostać tydzień po starcie platformy, a dostałem cztery miesiące później. Ostatnio było straszenie "Krukiem" za zaległości (których nie było) za czasów analoga.

I nie mów, Pawop, że różnie można odbierać zapowiedzi. Ty wychwalasz Cyfrę, a nie widzisz faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tylko zeby te szczeki nie opadly z zalamania sie abonentow C+, bo mimo iz jestem ich abonentem to nie widze, aby starali sie o co kolwiek wiec nie bede ich zachwalal tylko dlatego, ze mam ich platforme. Prawda jest taka, ze zamiast dolaczac France24 i szczycic sie tym jakby to byl kanal niezwykle wazny i dobry to lekka przesada. Mogliby zamiast tego dolaczyc MTV Base czy MTV Hits oraz NASN i inne porzadniejsze kanaly :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tak dali Boomerang po tam sa tez fajne bajki co nie.

E, z wszystkich czterech kanałów dziecięcych, które są na cyfrze bajki na Boomerangu są najsłabsze. Bez sensu go dodawać. Jak już, to niech Cyfra sama jeszcze jeden zrobi jak Mini Mini czy Hyper. Tylko, czy jest sens?

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...