Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Katarska stacja informacyjna Al Jazeera, która przygotowuje kanał Al Jazeera International, przeznaczony dla społeczności arabskiej, mieszkającej w Stanach Zjednoczonych i Europie, poinformowała, iż start nowej stacji ma ostatecznie nastąpić 1 listopada br. Start zapowiadano już jesienią zeszłego roku, później termin był wielokrotnie przekładany. Powodem ciągłego odwlekania rozpoczęcia nadawania programu była trudność ze skompletowaniem zespołu redakcyjnego i problemy z dystrybucją kanału.

 

Al Jazeera International zaraz po starcie ma dołączyć do oferty programowej polskiej platformy cyfrowej Cyfra+.

 

 

Al Jazeera International nadawała swoje testy za pośrednictwem satelitów: EuroBird 1, 28,5°E (11.681 GHz, pol. V), Astra 1KR, 19,2°E (11.509 GHz, pol V), Hot Bird 6, 13°E (11.034 GHz, pol. V), Thor 3, 1.0°W (12.399 GHz, pol. H) i Hispasat 1 C/D, 30°W (12.092 GHz, pol. V).

 

Program stacji będzie się składał przede wszystkim z serwisów informacyjnych i reportaży. Dla anglojęzycznej telewizji będzie pracować 250 dziennikarzy i redaktorów z 30 krajów. Al Jazeera International zamierza nadawać z czterech centrów: Londynu, Waszyngtonu, Kuala Lumpur i Dohy. Celem powstania stacji jest konkurowanie z międzynarodowymi stacjami informacyjnymi - CNN i BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie moge doczekac tego kanalu z dnia na dzien mam juz coraz mniej wlosow na glowie :D

djclassic - o Ty człowieku mój drogi - ze śmiechu brzuch mnie boli.... :lol::lol:

 

-pozdrawiam :wink:

 

Wy się śmiejecie ale mam kolegę który naprawdę czeka na ten kanał :wink:

Co prawda ma lekki odchył na punkcie wiadomości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to ze ta cala Al Jazeera ma byc w pakiecie C+ :twisted: jakby nie mogli juz dac czegos innego. Najpierw zrozum o co mi chodzi kolego a potem wystawiaj swoja opinie!!!. A nazywac moje posty glupimi nie musisz :evil: Nie kazdy jest tak oryginalny jak Ty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djclassic, pisząc o tym straconym dniu, nie miałem Ciebie na myśli ;)

Ja tego kanału nie będe oglądał, ale on mi nie przeszkadza. W pierwszej setce są też zagraniczne kanały sportowe, więc komu przeszkadza to, że Al Jazeera będzie koło kanału 90? Jest to kanał informacyjny, podobnie jak CNN, BBC, czy CNBC i nikt nie ma zastrzeżeń, te kanały są w pierwszej setce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co Ci to przeszkadza? Nie trzeba za to płacić, więc co się ciskasz. Może poprostu zazrościsz, że twoja platforma tego nie ma. Wyluzuj.

 

Niezazdroszcze bo niema czego! Pozatem mam Cyfre+!

Tego typu kanał powinien byc FTA!

Pawop jak byś poczytał wcześniejsze posty kolegi Kwiatka /MediaLink/to byś wiedział że chyba nie ma platformy której nie miałby Kwiatek ale tak dziwnie się składa że jest głównie adwokatem CP,którA to zachwala po niebiosa choć ostatnio skłania się ku "n",bo to nowość i tego na pewno jeszcze nie ma.Pozdrowienia Kwiatuszku ale uważja na przymrozki abyś nam nie zwiądł nie tylko na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz niebawem kolejna zapchaj dziura w ofercie C+!

 

France 24 - nowy, międzynarodowy kanał informacyjny będzie dostępny pod koniec listopada, początkowo na stronie internatowej, a 6 bądź 7 grudnia kanał powinien pojawić się już w ofercie sieci kablowych i z satelity. W Polsce stacja France 24 pojawi się w ofercie platformy Cyfra+ z Hot Birda.

 

Francuska stacja informacyjna (mająca zagrozić takim stacjom jak CNN i BBC World) będzie dostępna z aż siedmiu satelitów (Hot Bird 7 - 13E, Atlantic Bird 2 - 8W, EuroBird 1 - 28,2E, Astra 1 - 19,2E, Arabsat 3A/Badr 3 - 26E, Nilesat 102 - 7W, NSS 7 - 22W w paśmie C), które pokrywają Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

 

Francuskie serwisy informacyjne podały, że stacja France 24 pojawi się w ofercie następujących operatorów: Cyfra+, Nova, TV Vlaanderen i Coditel, CanalDigital, Naxoo, KabelKiosk, Sky, Medium Overseas, Yes i E-vision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...