Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis wpadlem na pewien pomysl, jesli chodzi o Cinemax2 w C+. W ulotkach reklamujacych kanal w ofercie tejze platformy jest pokazany film o tytule XXX2: Nastepny poziom, co moze sugerowac, ze ma on byc dostepny juz na platformie C+. Sprawdzilem na stronie Cinemax2 program na grudzien i okazuje sie ze premiera tego filmu ma byc 16.12. (sob) i to moze nam sugerowac ze kanal ten wtedy juz bedzie w ofercie Cyfry+. Wiem, ze to tylko domniemanie, ale... :wink:

 

Żadnych premier na kanale Cinemax2 nie ma, są tylko powtróki z dnia poprzedniego z kanału Cienemax. Tak się składa że premiera filmu XXX2 jest 16 grudnia, ale na kanale Cinemax. Więc znów pudło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Oczywsicie ze bedzie na Cinemax2 tylko skad wywnioskowales ze bedzie juz na Cyfrze Cinemax2?? bo ja nie rozumiem..

 

Jesli kanal ten jest w ulotce Cyfry+ i reklamuja tam wlasnie ten film na tym kanale to chyba nie trudno wywnioskowac, ze wlasnie ten kanal trafi w tym czasie o C+, ale nie wiadomo czy moje przypuszczenia sa sluszne, bo to tylko domysly :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TVP Sport już wystartował? Startuje dzisiaj ( to prawda), ale o godzinie 16.00. Myślę że jeszcze za wcześnie mówić czy ten program pojawił się już w ofercie dwóch platform. Jedno jest pewne, od pewnego czasu jest nadawana plansza kontrolna kodowana w dwóch systemach (Mediaguard i Nagravision) na częstotliwości 11.488H 27500.

Informacje o starcie TVP Sport: http://tvp.pl/351,20061115421490.strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też nie mogę sie doczekać i muszę napisać kolejny post żeby dorzucic jeszcze swoje trzy grosze. :lol: Mam nadzieję że TVP sie zlituje i przez kilka dni nie będzie kodowała sygnału z Astry. Chciałbym ocenić jak wygląda ta telewizja :wink:
Ruszył jak na razie z Astry jest niekodowany.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba inny Teleexpress oglądałeś niż ja :wink: , mówili że można oglądać w całej europie ale powiedzieli też że jest kodowany.

 

Faktycznie obejrzałem raz jeszcze i powiedziano "komercyjny i kodowany".Prawde mówiąc słuchałem z innego pokoju i nie dosłyszalem wyraźnie za pierwszym razem.Przepraszam za wprowadzenie w błąd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiedział się Magazyn Media2.pl, od przyszłego roku dziecięcy kanał Cartoon Network oraz filmowy kanał TCM będą nadwały swój program przez całą dobę w języku polskim.

 

Przypomnijmy, że Cartoon Network to dziecięcy kanał, który dostarcza cieszące się popularnością wśród młodych widzów kreskówki takie jak "Scooby Doo", "Laboratorium Dextera", "Atomówki" czy "Johnny Bravo". Z kolei filmowy kanał TCM na swojej antenie emituje klasyczne filmowe produkcje od lat trzydziestych po dziewięćdziesiąte.

 

Obecnie Cartoon Network Polska swój program emituje między 6 a 21, z kolei TCM rozpoczyna nadawanie od godziny 21 do późnych godzin nocnych.

 

Więcej informacji podamy w terminie późniejszym.

 

żrółó;media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...