Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Pawop napisał:

To z Wonder Woman to są dwa różne ujecia


To też... ?? To ja już wiem czemu ty nie widzisz jakości 4K... a HBO GO uważasz są super jakościową platformę VOD. Bo jesteś po prostu ŚLEPY...  :rofl:

jl-3.jpg

 

A tu po przycięciu w PS...

jl-4.jpg

 

Nadal inne ujęcie...?  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w kwietniu.

*Przynajmniej będzie okazja skorzystać z usługi HBO GO.

Ostatnio " spróbowałem" 2 seriali, przy których po 2 odcinkach się poddałem i przestałem oglądać.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Patria", " Kraina Lovecrafta" i.. " Rok za rokiem" .

Jakoś nie wciągnęły mnie.

Za to HBO nadrobiło filmami" Jokerem" i " Domem w górach".

Serial " Dzień trzeci"  zaintrygował mnie, obejrzałem na HBO GO ( plus dodatkową część na YouTube)  ale do super wybitnych nie należy.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurczę, rozumiem sentyment, zamiłowanie do kultowych seriali - sam tego doświadczam... Ale ten lans "Przyjaciół" wydaje mi się trochę sztuczny, jakby na siłę wykreowany. Nie wątpię, że to się ogląda dobrze w powtórkach, ale ta rywalizacja między Netflixem/HBO i innymi platformami o sitcom z lat 90' trochę mnie zastanawia. Jeżeli miałbym ochotę pooglądać Friendsów to juz bym to dawno zrobił 50 razy widząc serial na TVN7, Comedy Central, Metro i mając go jakiś czas na Netflixie.

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym polecić film "Tylko sprawiedliwość". Oparta na faktach opowieść o uniewinnieniu człowieka skazanego na karę śmierci. Niesamowite jest to, że takich uniewinnień jest mnóstwo w USA. Dobrze, że w Polsce nie ma tej barbarzyńskiej i niehumanitarnej kary i taki Tomasz Komenda miał szansę wyjść na wolność.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Pan MarSag

25 czerwca w HBO GO po raz pierwszy pojawi się serial animowany "Obóz na Wyspie". Wygląda na to, że jeden odcinek sezonu 1 zostanie pominięty. Obstawiam, że to może być odcinek "Strażnicy kataru".

Edytowane przez Pan MarSag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu w HBO GO pojawi się nowy serial - "Biały Lotos". 

 

Opis:

 

The White Lotus to miniserial, którego akcja rozgrywa się w ekskluzywnym hawajskim kurorcie. Przedstawia wspaniałe wakacje grupy gości hotelowych odpoczywających w idyllicznym raju. Jednak z każdym mijającym dniem obraz fantastycznego miejsca i wymarzonych wakacji zaczyna się zacierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...