Skocz do zawartości

HBO GO - oferta programowa


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Cinemaniac4K napisał:

Jak byś był na tyle inteligentny to byś się domyślił o czym mówię...

Jak mogę wiedzieć o czym piszesz, jeśli Ty sam nie wiesz i się miotasz? Z jednej strony piszesz, że Amazon wejdzie, z drugiej, że nie musi wejść. Zdecyduj się.

 

3 minuty temu, Cinemaniac4K napisał:

Więc teraz jeśli HBO nie ma konkurencji i wejdzie taki Disney+ i powiedzmy AMAZON... to HBO skończy w PL jak w USA

Co może jeszcze takiego zaoferować Amazon, że nagle wszyscy się na niego rzucą? Originalsy już są, więc zostają tylko produkcje na licencji. Jeżeli oceniasz Amazona, to kanałach firm trzecich, to przestań, bo u nas to nie będzie dostępne.

 

7 minut temu, Cinemaniac4K napisał:

Masz jeszcze jakieś inteligentne wypowiedzi dla mnie ??

Nie ma sensu, bo i tak nie zrozumiesz...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop bo chwalisz HBO jak by to był król VOD a tam robi się coraz gorzej. Napisałem bardzo dobrze... wchodzi ale wejść nie musi co w tym nie rozumiesz? Inteligentny jesteś... :) Chodziłeś kiedyś ze znajomymi po klubach? Więc wyobraź sobie że idziesz z kumplami i ktoś oferuje chodźcie wejdziemy i zobaczymy co tu się dzieje. Wejdziesz czy nie? :) A no wejdziesz... ale czy musisz wejść? Nie... 

Wchodzisz z ciekawości... a co tam grają... jakie panny są... jaka muzyka czy ma fajny klimat... jesteś nastawiony kompletnie na nic...

To teraz to przyrównaj do potentata handlowo-rozrywkowego... :) :) :) Już teraz wiesz co znaczy czy mam pisać dalej... :) :) :) 


Odpalili sobie takiego Amazona w taki stanie bo mieli taki kaprys... chyba nie powiesz mi że PRIME VIDEO w USA ma tyle abonentów bo ktoś im to wciskał na siłę? :) Tak się buduje biznes...

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Nie uważam HBO za króla serwisów VOD


Więc skąd taka dziwota że napisałem "oby tylko HBO miało to komu pokazać za rok...". A no jak się ma w USA 9% rynku VOD... to już nie brakuje dużo aby spaść do zera... :) To samo może być w Polsce. Może ale nie musi temu użyłem zwrotu "oby tylko..." :) Miejmy nadzieję że się nie dadzą i powalczą dalej... bo jak nie powalczą to będą sobie oglądać "House of the Dragon" sami...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cinemaniac4K napisał:

Disney+ nie trzeba reklamować to się sprzeda jak świeże maślane bułeczki...

Dlaczego, tak dobrze miałby się sprzedawać?

Cena ok 50 zł za serwis jak niektórzy piszą w naszym kraju uchodzi za ekskluzywny wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam akurat odpowiada to że dodają całe cykle a nie pojedyncze filmy. Jak w Netflixie gdzie ostatnio był Powrót do przyszłości i Powrót do przyszłości 3, ale drugiej części nie było 🤣. A w HBO GO elegancko: kolekcja Bondów, kolekcja Władcy Pierścienia czy Hobbita, teraz Rocky dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

Następni w kolejce pewnie będą " Piraci z Karaibów".. ;-)

Z tymi cyklami filmowymi podpatrzyli TVN?

 Akurat te serie filmowe zawsze maja dobrą widownie (chociażby Harry Potter na netflixie, gdy rownomiernie seria leciała na tvn) więc nie jest to jakiś głupi pomysł w czasie posuchy w kinematografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo serial " Patria" mnie nie wciągnął.

Przy 2 odcinku na razie odpuściłem sobie serial. Nudnawe tempo serialu, problemy Hiszpanów z ETA w tle za bardzo nie moja " bajka" ;-) Może kiedyś do niego wrócę.

Na razie nadrabiam zaległości na Netflixie. ( "Spartakus" :-) )

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Oglądał już ktoś Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera? Ja obejrzałem i mogę śmiało powiedzieć, że warto obejrzeć jako uzupełnienie do filmu z 2017 r. Trochę długi, ale wciąga i można podzielić oglądanie na części. Jednym słowem polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Oglądał już ktoś Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera? Ja obejrzałem i mogę śmiało powiedzieć, że warto obejrzeć jako uzupełnienie do filmu z 2017 r. Trochę długi, ale wciąga i można podzielić oglądanie na części. Jednym słowem polecam :)

Ja obejrzałem w czwartek niemalże od razu w całości (po czwartym akcie zrobilem sobie coś koło 30 minut przerwy) i tak jak wcześniej pisałem, jak dla mnie film jest bardzo dobry, nawet w porównaniu z pozostałymi filmami konkurencyjnego Marvela. Wersja kinowa to był jakis kastrat bez charakteru, w tamtym filmie przeciwnik drużyny wrzeszczał pustymi frazami w nicość. We wersji reżyserskiej postać nabrała solidnego charakteru, oraz miała motywację swojego działania, aż bylo mi przykro, jaki to go los spotkał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2021 o 08:44, Krzysiek11:) napisał:

Oglądał już ktoś Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera? 

Ja zacząłem oglądać. A raczej próbowałem siebie zmusić do oglądania. Obejrzałem może z 10 - 15 minut. Obraz zwężony po bokach. Szczerze : nie mój gust. 

Mam nadzieję że już Wonder Woman 1984 będzie zdecydowanie lepszym filmem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że brzmi to dziwnie, ale wersja Snydera mimo formatu 4:3 pokazuje więcej obrazu.

Można porównać to na scenie Wonder Woman w banku. Obraz u Snydera jest wyższy - widać więcej sufitu i nie ma obcinania czół czy stóp w pokazywanych postaciach. Po bokach nic nie jest obcięte, bo od początku było kręcone w 4:3. Taki format jest w IMAX. To wersja Whedona z 2017 roku obcinała obraz, dając poczucie panoramy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2021 o 11:02, Cinemaniac4K napisał:

I tak i nie... bo np ta scena pokazuje ze została wycięta. Myślę że w czasie post produkcji zdecydowano na taki format inaczej nie dało by się tego tak poskładać bo musieli by kręcić film cały od nowa.

jl.jpg 

 

To jest inne ujęcie (inna klatka). WW jest inaczej obrócona. I Whedon czasami doklejał fragmenty po bokach, żeby nie ucinać za dużo z góry i dołu. Było też część rzeczy dokręcanych, które nie były w zamyśle Snydera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...