Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



Z reszta szykują się duże zmiany na jesień nie tylko w temacie mycanal ale ogólnym nc+, zobaczymy jak to wyjdzie.

Wiadomo coś więcej o tych zmianach?

Co do C+Sport 3 i 4, to otrzymanie koncesji o niczym nie świadczy. nc+ nie zapowiadało tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez "+" ?, + w nazwie kanału. Wraz z rebrandingiem wiązałyby się zmiany pakietowe, sprzętowe i systemowe (dekoderów). Nie warto o tym pisać, póki nie podadzą oficjalnego info, zbyt wiele razy się z czegoś wycofywali lub to przesuwali. 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już któryś raz czytam o takiej możliwej zmianie..  I jakoś od 2013 dalej jest nazwa nc+. Choć faktycznie jakby popatrzeć po salonach to bardziej eksponowana jest marka CANAL+. Pożyjemy, zobaczymy :)@GrubyBubu podwyżki są od 1 dnia nc+, a powracające zacofanie od 2014, kiedy to znów zaczęli wydawać dekodery Sagemcom, więc o czym Ty piszesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawel1987 napisał:

Tak, ma być  wkrótce re branding z NC+ na Canal+. Trwają przygotowania.

Tak, tak… Parę lat temu też miało dojść rzekomo do takiego rebrandingu. Ba! Niektórzy nawet wieścili, że nc+ po jakimś czasie wróci do CYFRY+. 5 lat minęło i co? Sami widzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2019 o 04:30, Emil.1603 napisał:

Tak, tak… Parę lat temu też miało dojść rzekomo do takiego rebrandingu. Ba! Niektórzy nawet wieścili, że nc+ po jakimś czasie wróci do CYFRY+. 5 lat minęło i co? Sami widzimy.

Zdziwisz się niedługo ;-) oprócz CANAL+ ma być kilka zmian ale nie będę o nich pisał bo raz, że mi nie wolno a dwa że tak jak było wspomniane nie wiadomo kiedy się wyrobią z tymi zmianami. Jeden tutaj chciał by platforma szła w kierunku brytyjskiej Sky więc po części może się to udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, roberttosat napisał:

Zdziwisz się niedługo ;-) oprócz CANAL+ ma być kilka zmian ale nie będę o nich pisał bo raz, że mi nie wolno a dwa że tak jak było wspomniane nie wiadomo kiedy się wyrobią z tymi zmianami. Jeden tutaj chciał by platforma szła w kierunku brytyjskiej Sky więc po części może się to udać.

Kiedy mniej więcej wejście myCanal? Sierpień, wrzesień czy koniec roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, roberttosat napisał:

Zdziwisz się niedługo ;-) oprócz CANAL+ ma być kilka zmian ale nie będę o nich pisał bo raz, że mi nie wolno a dwa że tak jak było wspomniane nie wiadomo kiedy się wyrobią z tymi zmianami. Jeden tutaj chciał by platforma szła w kierunku brytyjskiej Sky więc po części może się to udać.

Do takich opowiastek i rzekomych przeciekach od niby informatorów, to już podchodzę z dystansem. Ile to już było ciekawych historii i zapowiedzi różnych osób, które niekoniecznie miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. A szczególnie jeśli chodzi nc+, w którym praktycznie nic się nie dzieje od miesięcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to opowieści odnośnie nc+ były które się rzekomo nie spełniły. Chyba, że masz na myśli wróżbitów na tym forum. Ja swego czasu pisałem o LM, wcześniej o dekoderze 4K i MŚ w Rosji ale co ja tam wiem.

@frankie1905

tutaj można się odnieść do wpisu, że jak się wyrobią to na jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie więcej kanałów C+. Canal+ Premiera, Canal+ Klasyka, Canal+ Komedia, Canal+ Dramat, Canal+ Akcja, Canal+ SF, Canal+ Premiera +1, Canal+ Klasyka +1, itd. 

A sport Canal+ Ekstraliga, Canal+ Ekstraliga +1, Canal+ Ekstraliga Powtórka Sezon Poprzedni, Canal+ Ekstraliga Sezon 10 lat wstecz, Canal+ Ekstraliga 8K, Canal+ Lech, Canal+ Wisła Kraków, Canal+ Legia, Canal+ Śląsk Wrocław, itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...