Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A do tego grona dołącza też Sky w Austrii ze swoim Sky X.

 

2 minuty temu, bugmenot napisał:

CP też w IPTV

To jest w zasadzie typowy streaming, a nie pełnoprawne IPTV.

 

3 minuty temu, Pawop napisał:

Gdzie CP udostępnia pełną ofertę?

Co Ty takie czepliwy i dosłowny co do każdego jednego słówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tym dekoderze IPTV od CP.

Ja dalej jestem sceptyczny co do udostępnienia całości oferty w sieci przez nc+, gdyby chcieli zrobiliby to dawno, chociażby w nc+go. Wydaje mi się, że nie ma takiej chęci, a może też w gre wchodzą licencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Emil.1603 napisał:

Co Ty takie czepliwy i dosłowny co do każdego jednego słówka?

Kto się czepia? Po prostu nie skojarzyłem, że CP ma to swoje cudeńko IPTV

2 minuty temu, bugmenot napisał:

...Polsat nazywa to IPTV, więc dostosowałem się do nich.

Polsat lubi naginać rzeczywistość ? Najpierw ich VOD, który jest typowym PPV, potem Super HD, które w zasadzie nie istnieje, a teraz ten streaming

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odróżnijmy streaming od IPTV. Internetowe licencje to kompletnie inny temat od udostępnienia sygnału kablowo przez światłowody. Całą ofertę, przy masie takich bzdurnych kanałów, ciężko będzie zobaczyć w ramach streamingu. Przynajmniej w Polsce i tym jak wygląda podejście operatorów i usługodawców do tematu.

 

Cudem będzie jak zobaczymy kanały z DVB-T w myCANAL. Słabo, że ustawa o obowiązku udostępnienia tych kanałów nie obejmuje Internetu. Ale czego się spodziewać po KRRiT, która nawet nie potrafi do dziś rozwiązać tematu abonamentu RTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
49 minut temu, bugmenot napisał:

 Mnie satysfakcjonowałaby cena w okolicach 120-130 zł, czyli tyle ile płace w UPC. Tylko z catchupem i bez umowy (i oczywiście pełną ofertą, a nie 10 dobrymi i 20 kiepskimi kanałami jak w Playerze).

 

 

To mi się podoba, zdrowy rozsądek :)

Jednak pewnie jesteś w nielicznej grupie co jest w stanie zapłacić takie pieniądze.

Myślę , że są tu takie osoby co sobie wymyśliły, że będzie super oferta myCanal za 50 zł + wezmą do tego CP i będą w siódmym niebie.  ;)

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego lepszego będzie przedstawiać oferta My Canale od oferty UPC?

Na jakość a la' Netflix czy C+4K chyba nie ma co liczyć. No dobra plusem byłaby opcja  umowy bez czasowego zobowiązania .. i chyba tyle można oczekiwać?

Wystarczy awaria internetu i mamy  zonka.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 minuty temu, lukimann napisał:

 

Na jakość a la' Netflix czy C+4K chyba nie ma co liczyć.

Wystarczyła by jakość Vectry Online[ 1080p bitrate 8000 kbps] Gdybyś taką dostał i odpalił na 55-65 calowym TV gwarantuje ci , że jesteś w niebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth ale nadal jesteśmy uzależnieni od internetu  i jeśli chodzi o aplikację i dostęp do sieci.

Wiem , sytuacje ekstremalne ale czasami może to nastąpić w niezbyt odpowiednim momencie.

 

Na taką jakość liczę w aplikacji  Horizon GO.

Skoro piszesz ,że raduje to oczy to pożyjemy i ..moze zobaczymy też na my canale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
14 minut temu, lukimann napisał:

Co takiego lepszego będzie przedstawiać oferta My Canale od oferty UPC?

 

Już na starcie jakość NC+GO zanim się zmieni w myCanal  jest lepsza od Horizon GO. :D

To ci w 100% mogę zagwarantować.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lukimann napisał:

Co takiego lepszego będzie przedstawiać oferta My Canale od oferty UPC?

Zakładam, że brak umowy, catchup (który w Polsatowym "IPTV" działa naprawdę fajnie - taki mały Netflix ;), odpalasz EPG i masz każdy program 7 dni wstecz, ale także do przodu jeśli to powtórki) albo chociaż nagrywanie w chmurze, no i dostępność Canal+ 4K czy Now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przecież to dwie różne usługi. BTW to bym chętnie wymienił obecną ofertę sat na iptv w CP gdyby była taka możliwość.Bo z tego co widzę chodzi to nienajgorzej.Oczywiście pod warunkiem dopuszczenia sieci kablowych jako dostawcy netu.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wierze że nc+ zrobi iptv dużo lepiej dając aplikacje mycanal na wszystkie wiodące platformy smart TV ewentualnie dorzucając do umowy jakiegoś boxsa (patrz play now tv) i dając dostęp niezależnie od dostawcy neta gdyby ktoś chciał np multiroom to w umowie byłaby możliwość np założenia 2 kont na 1 numer abonenta nie wiem jak w tej sytuacji wyglądałyby kwestie licencyjne ale to by było iptv na miarę XXI wieku . z tego co wiem we Francji już dają Apple TV w roli dekodera . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...