Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, _Artek_ napisał:


Trwa i trwa mać.......  to znaczy ma trwać :D tylko niech mi ktoś powie czy ja mam teraz wykupić canal+ w cp czy czekać na Mycanal......

 

Poczekać do końca umowy i przejść do nc+. C+Sport 3 i 4 w CP, to takie lizanie cukierka przez papierek. Nie oszukujmy się, większość meczów ekstraklasy jest lepsza na sen niż melatonina. 

Edytowane przez glaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bugmenot napisał:

No to z tego, że piszesz oczywistości. Trudno, żeby wytwór pod tytułem nPremium, który jeszcze rok wcześniej był nFilmem w przypadku fuzji zastąpił markę Canal+, z 20-letnim wtedy stażem na rynku i dużą bazą abonentów poza platformą.

Tak więc likwidacja marki nPremium (i stworzenie C+ Family) to akurat było naturalne i jedyne logiczne rozwiązanie.

Gdyby Cyfrę+ wtedy przejmował Sky to sytuacja byłaby inna ;).

 

Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?  Np. w 2009 roku też już była fuzja? Nie.  A już wtedy byli tacy co uważali,  że kanały nPremium mogą być poważnym zagrożeniem dla Canal+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
1) Jeżeli Ci wystarcza obraz ze stremingu, który lepszy nie będzie niż to co obecnie jest w Player to czekaj i nie wiąz się umową, lub
2) Jeżeli jesteś w CP i Ci wystarcza to nie kombinuj, lub 
3) Jeżeli chcesz ofertę filmowo-sportową, bo np. jesteś fanem La Ligi, ligi angielskiej, żużlu i lubisz kanały bez reklam to polecam nc+. 


Żadne z powyższych chciałbym mieć możliwość wykupienia tylko paczki c+ sport z jakością zbliżoną do tej z dekodera dlatego tak czekam na mycanal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kamil2505 napisał:

Bo wcześniej był podział na film i sport i był nFilm i nSport - kanały Premium platformy n :)

 

nSport nigdy nie był kanałem premium, był w pakecie "sport" z Eurosportem i Sportklubem ;).

 

32 minuty temu, kamil2505 napisał:

Przecież gdyby marka nPremium była faktycznie silniejsza niż C+ to po fuzji zostawiliby właśnie nPremium.  

 

Napisałem, że nie była silniejsza dlatego została zastąpiona parę postów temu. Wspominałeś coś o czytaniu ze zrozumieniem?

 

 

Cytat

No, ale cóż.  Jak widać nie tylko ja zauważam, że @bugmenot tworzy argumenty na siłe. 

 

Nie to Ty piszesz, żeby pisać, bez sensu i bez argumentów. Kolejny raz :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, _Artek_ napisał:

 


Żadne z powyższych chciałbym mieć możliwość wykupienia tylko paczki c+ sport z jakością zbliżoną do tej z dekodera dlatego tak czekam na mycanal

 

Tyle osób ci tłumaczy, że jakość będzie jak w player+, czyli mająca się nijak do jakości z dekodera, a ty dalej swoje. Dosłownie jak ktoś upośledzony umysłowo. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, roberttosat napisał:

Trochę porównanie z czapy kanałów do platformy.

Nie, to nie jest porównanie z czapy. Platforma nazywa się NC+ bo to Nka była wtedy marką z prawie 8 letnim stażem, postrzeganą jako nowoczesna, kojarzoną z HD itd.

Natomiast istniejący od roku nPremium żadną marką nie był, niezależnie od tego jaki miał kontent i logicznym jest, że ta nazwa nie miała racji bytu i dyskusja o tym, że jacyś fanboje twierdzili, że nPremium wchłonie C+ nie ma sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bugmenot napisał:

 

Pisałem, że nie była silniejsza dlatego została zastąpiona parę postów temu. Wspominałeś coś o czytaniu ze zrozumieniem?

A o czym pisałem?  ? Też już wcześniej napisałem,  że nPremium już nie ma, a Canal+ jest. Bo to silniejsza marka.  Ja piszę o kanałach,  a Ty wyjeżdzasz z fuzją platform i że nPremium nie ma, ale jest NC+. Porównanie z czapy. 

Z resztą nie pierwsze z Twojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób ci tłumaczy, że jakość będzie jak w player+, czyli mająca się nijak do jakości z dekodera, a ty dalej swoje. Dosłownie jak ktoś upośledzony umysłowo. 


Francuski Mycanal ma niezłą jakość polska ipla tak samo wiec może będzie to odpowiednik iptv w cyfrowym polsacie nie wiadomo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505 Napisałeś posta o tym jak to Canal+ trwa, a nPremium nie ma. Wszystko po to, żeby pocieszyć się, że Twój ulubiony nadawca udostępnił ekstraklasę swojej konkurencji (choć przy rozmiarach grupy CP to coraz barzdziej wygląda jakby porównywać dwupiętrowego Auchana z Żabką). Prawa, o których jeszcze parę dni temu pisałeś jaką to są perłą w koronie i must-have, oglądanym przy miliony ;). Dodatkowo prezes platformy otwarcie powiedziała, że potrzebna jest jej oglądalność i pieniądze ;).

A ja Ci jedynie przypomniałem, że co prawda nPremium nie ma, ale marka "n" została. Nie ma powodów, żeby się gorączkować.

Dzięki tym nieistniejącym kanałom miałem szanse obejrzeć w C+ sporo premier i spotkań Ligi Mistrzów, co może tylko cieszyć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No marki "n" już nie ma.  :D

Podobnie z resztą jak Cyfry+. 

A "n" pozostało co najwyżej jako część nowej nazwy platformy, która powstała z połączenia Cyfry+ i właśnie "n". No i jeden kanał (z nieco zmodyfikowną nazwą). To wszystko.  A Canal+ wciąż jest.  No i o tym był mój post. 

 

Ale rozumiem,  że mogłeś mnie nie zrozumieć. 

"pocieszyć się" "Twój ulubiony nadawca" - cóż to za określenia. :D

 

Nie mam swojego ulubionego nadawcy.  Oglądam i Canal+ i HBO i Polsat Sport i Eleven i TVP Kultura i Ale Kino... i wymieniać można tak dalej.  W zależności od tego co mnie zainteresuje na danym kanale. No, ale cóż - dla jednego logo jest ważne,  dla drugiego treść audycji.  Nic mi do tego. Jak kto woli. :)

 

Udostępnili Ekstraklasę konkurencji,  bo prawa są drogie.  No i bardzo dobrze myślą.  Może uda im się zbilansować jakoś nałożone wkłady w zakup praw.  Podobnie z resztą zrobił Polsat z Ligą Mistrzów. Kto chce to wykupi, kto nie to nie. Dostępność szersza.  Same plusy widzę w tym rozwiązaniu. Więc nie muszę "pocieszać się" jak to napisałeś. 

A to, że Ekstraklasa jest prawem "must have" dla C+ to oczywistość.  No, ale o tym już pisaliśmy, więc nie ma sensu powtarzać. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A "n" pozostało co najwyżej jako część nowej nazwy platformy, która powstała z połączenia Cyfry+ i właśnie "n". No i jeden kanał (z nieco zmodyfikowną nazwą). To wszystko.  A Canal+ wciąż jest.  No i o tym był mój post.

 

Tak, to, że cały brandbook NC+ - od kolorystyki, przez czcionki po grafikę dekoderów to jest obecnie to co mieli abonenci Nki to pewnie przypadek.

No ale jeśli uważasz, że nSport był kanałem premium, a nPremium istniały od 2009 roku to możesz tego nie wiedzieć.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś tam z marki n pozostało. Czy to obecność samej literki w nazwie platformy, czy pozostałość nSport+ (równie dobrze mogli zrobić z tego SPORT+), dekodery z oprogramowaniem od ADB lub wzorującym się na nim. Sama spółka operująca platformą również do dzisiaj się nazywa ITI Neovision i to ona wchłonęła majątek CANAL+ Cyfrowego, mimo że to Groupe CANAL+ przejęło n od Grupy TVN. Sam zarząd oraz prowadzenie biznesu ostało się już z typowymi dla CYFRY+ i Francji metodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kkzk81 napisał:

Tylko co to wszystko ma wspólnego z nc+go , które zmienia się w myCanal?

Chodzi o to, że po ponad 5 latachcałe nc+ miałoby przejść tzw. globalny rebranding, a nie tylko usługa internetowa. A jednocześnie pozostałość po n miałaby zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...