Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We Francji i w tamtejszych usługach na żądanie podobno też jest tak, że rodzime produkcje mogą się pojawiać po bardzo długim okresie od premiery kinowej, co też może być pewnym problemem i słabą zachętą do skorzystania z takich ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno SVOD było 3 lata od premiery kinowej, ale w 2019 zostało zmniejszone do półtora roku, jeśli firma inwestuje w lokalną produkcję (czyli furtka dla C+). Mimo wszystko jakoś nawet francuzi wolą Netflixa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

 


Tymbardziej powinni jak najszybciej odpalić mycanal w Europie mieliby trochę więcej kasy

 

Nie żartuj. Jesteś strasznie napalony na tę usługę, a przecież to będzie klon player+ z paczką kanałów z NTC. Kompletnie nie rozumiem twojej szajby w tej kwestii. Poza tym, nikt ci tego nie odda za czapkę gruszek, bo nie będzie kopał dołka pod usługą satelitarną. Podobna podjarka była IPTV Polsatu, a teraz cisza jak makiem zasiał, bo się okazało, że nic specjalnego. Jakościowo Ipla z większą bazą kanałów. Jeśli chodzi o sport, to nic więcej poza tym co dostępne w Ipli. 

Edytowane przez glaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako platforma bazująca na wyłącznościach już dawno padła.
Teraz zobaczmy czy oddanie słabej ale jakby nie było krajowej piłki wpłynie na ewentualny odpływ abo bo napewno z tego im nie przybędzie nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Jako platforma bazująca na wyłącznościach już dawno padła.

 

Mam Premier League , La Liga, włoską , NBA 

Ekstraklasę, F1 oraz 4K i jak na platformę co padła....

Dobrze mi tutaj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamil2505 napisał:

Co niektórzy wieszczą upadek Canal+ już od wejścia kanałów nPremium.  Tymczasem nPremium już nie ma,  Eleven przejęty przez Polsat niemal w całości. A Canal+ wciąż trwa.  


Trwa i trwa mać.......  to znaczy ma trwać :D tylko niech mi ktoś powie czy ja mam teraz wykupić canal+ w cp czy czekać na Mycanal......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bugmenot napisał:

nPremium nie ma, ale jest NC+ ;).

Tylko, że w czasach, gdy był i Canal+ i nPremium wielu wieszczyło,  że ta druga stacja podkupi prawa C+ i ten wycofa się z rynku.  Póki co jednak lata mijają,  a marka C+ wciąż na polskim rynku fumkcjonuje. 

4 minuty temu, _Artek_ napisał:


Trwa i trwa mać.......  to znaczy ma trwać :D tylko niech mi ktoś powie czy ja mam teraz wykupić canal+ w cp czy czekać na Mycanal......

Pośpiech i uleganie emojom na pewno nie jest wskazane.  Już niektórzy (nawet z tego forum) śpiesznie zmienili nc+ na CP ze względu na Ligę Mistrzów i potem mocno się rozczarowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505 Canal+ miał ogromną bazę abonentów w kablówkach, więc kierunek w przypadku fuzji był jasny. Paczka jednak została przeorganizowana.
Cyfra i Nka miały w momencie fuzji odpowiednio jakieś 1,5 mln i 1 mln abonentów i połączyły się, żeby jakoś walczyć z CP. To nie był wynik tego, że obie platformy tak super sobie radziły ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego?  Ja piszę o opiniach jakie pojawiły się po pojawieniu się kanałów nPremium.  Przecież był pewien czas gdzie te kanały odebrały sporo wytwórni filmowych Canal+ i wtedy była naprawdę bieda z filmami na C+. 

Do tego przejęli nawet Ligę włoską od Canal+. Mieli również Ligę Mistrzów. Oferta zaczęła się robić konkurencyjna. 

 

A to, że doszło do fuzji to już inny temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tego, że piszesz oczywistości. Trudno, żeby wytwór pod tytułem nPremium, który jeszcze rok wcześniej był nFilmem w przypadku fuzji zastąpił markę Canal+, z 20-letnim wtedy stażem na rynku i dużą bazą abonentów poza platformą.

Tak więc likwidacja marki nPremium (i stworzenie C+ Family) to akurat było naturalne i jedyne logiczne rozwiązanie.

Gdyby Cyfrę+ wtedy przejmował Sky to sytuacja byłaby inna ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, _Artek_ napisał:


Trwa i trwa mać.......  to znaczy ma trwać :D tylko niech mi ktoś powie czy ja mam teraz wykupić canal+ w cp czy czekać na Mycanal......

 

1) Jeżeli Ci wystarcza obraz ze stremingu, który lepszy nie będzie niż to co obecnie jest w Player to czekaj i nie wiąz się umową, lub

2) Jeżeli jesteś w CP i Ci wystarcza to nie kombinuj, lub 

3) Jeżeli chcesz ofertę filmowo-sportową, bo np. jesteś fanem La Ligi, ligi angielskiej, żużlu i lubisz kanały bez reklam to polecam nc+. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Mam Premier League , La Liga, włoską , NBA 

Ekstraklasę, F1 oraz 4K i jak na platformę co padła....

Dobrze mi tutaj emoji4.png

 

 

Czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To ty czytaj między wierszami. default_wink.png Wyłączność to skansen, przeszłość minionych czasów.  Jak się ktoś z tym nie pogodzi to będzie pisał [beep]oły

 Platformy będą się dzieliły tym co mogą, a reszta ich tzw. perełek będzie na wyłączność w CP lub NC+.

Tak to wygląda i będzie wyglądać. :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...