Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest ich kompletna ignorancja w tej kwestii.

W salonie nc+ gdy poszedłem zapytać dlaczego na poprzedniej generacji iPad Pro są również jakieś problemy i błędy to pani zapewniała że to wina internetu....mimo iż i Sky Go i Netflix śmigają aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, umek napisał:

Przecież pisano tu już wiele razy. W ogóle nie ma obrazu a tylko sam dźwięk...wątek poruszany w nc+. Zapewniali że będzie działać już w marcu..mamy niemal lipiec.

Za dwa miesiące nowe iPhony....nowy iOS..dużo do nadrabiania.


Jest aktualizacja. NC+ go wreszcie działa na nowych iphonach i iPadach. Po półtora roku i chwile przed zmianą na Mycanal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było przy tej okazji powiedziane, że "rozważają ozszerzenie oferty sportowej". Co trwa do dziś, a przy okazji praw coraz mniej.

Poza tym,  zapłacenie za koncesje to chyba wystarczające potwierdzenie... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro te prawa są nic nie warte to po co je trzymać?
Co fo MyCANAL ..ludzie to trzeba porządnie zainwestować a patrząc jak działa i HBO i ncGo to mam wrażenie ze tu nikt specjalnie nie chce grosza rzucić.
I tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, roberttosat napisał:

No właśnie "rozważają rozszerzenie oferty" to nie jest potwierdzony start tych kanałów.

 

24 minuty temu, bugmenot napisał:

Było przy tej okazji powiedziane, że "rozważają ozszerzenie oferty sportowej". Co trwa do dziś, a przy okazji praw coraz mniej.

Poza tym,  zapłacenie za koncesje to chyba wystarczające potwierdzenie... ?

Gdyby mieli LM to wtedy start C+3 i C+4 byłby jak najbardziej uzasadniony...teraz projekt jest zamrożony do momentu nabycia takiej ilości praw, że nie będą się mieścić na antenach.

Poza tym, Polsat tez ma kilka koncesji kanałów, które nie nadaje...albo miał, bo nie jestem pewien jak to z terminami wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...