Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, bartek2lp2 napisał:

Tylko proszę zauważyć że ATM dostało czas na naprawienie tego błędu, ale z niego nie skorzystali. Uważam że z chęcią zniknęli z NTC

Tak na dobrą sprawę to nie ATM popełniło błąd, a Krajowa Rada, bo tam się papiery zagubiły.

 

I zgadzam się z @Kiler, obowiązku oglądania nie ma, więc trochę takie niezrozumiałe jest to "schadenfreunde" ze strony niektórych, a też uważam, że Siódemka daje niekiedy lepsze filmy niż główny TVN czy Polsat, niedawno był interesujący moim zdaniem "Czas mroku" o rządach Churchilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
5 minut temu, K63 napisał:

Taka mała zagadka - zgadnijcie kto był przewodniczacym KRRiT, gdy w 2010 r. TVN7 dostał koncesję na nadawanie w mux-2. :wink:

Czyżby obecny przewodniczący Kołodziejski? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

29 minut temu, Poland napisał:

Nie wydaje mi się bo w podobnym okresie szefem KRRiT był Pan Jan Dworak

Masz rację. Nie do końca precyzyjnie sie wyraziłem.

Decyzję o przyznaniu dwóch slotów w mux-2 dla TVN podjęła w 2010 r. KRRiT kierowana przez Kołodziejskiego, czego konsekwencją było przyznanie koncesji dla TVN7 w 2012 przez KRRiT kierowaną przez Dworaka.

 

Edytowane przez K63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak celować w marzenia to ja bym chciał Canal+ Premium 😂

 

A tak na poważnie, fakt TVN 7 nie zadowala ranowką.  Podobnie jak zresztą TVN. Za dużo Ulrytej Prawdy. Ale nie znaczy, to że nie ma na co oka zawiesić. I osobiście uważam, że kanał nie powinien stracić koncesji i normalnie pozostać w NTC. Nigdy w życiu miejsca dla Winnickiego.  Jego kanały to totalne dno. 

TVN 7 ma chociaż dobre filmy. 

Edytowane przez wojtekmedia2
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN 7 w tym roku będzie mieć 20 lat tyle co Tele 5 które starało się i miejsce w MUX 1 z kanałem Kino 5.

Wiecie jaka była pierwsza pozycja TVN 7 gdy startowała był to Telesklep od 6:00 do 6:30.

Spytacie się skąd wiem bo w szafie znalazłem program TV z marca 2002 roku niestety został zniszczony przez siostrę na potrzeby szkolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

do naziemnej bym chciał planete+ nawet za tvn7.

Planete+ w naziemnej? Zapomnij, bo to płatny kanał.

Zniknięcie TVN 7 z telewizji naziemnej oznaczałoby powrót do stanu sprzed wprowadzenia NTC, kiedy kanał był odpłatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pawop napisał:

Poza tym TVN7 nie kończy nadawania. Kanał będzie istniał niezależnie od decyzji KRRiTV

O ile KRRiT wpisze kanał do rejestru kanałów satelitarno-kablowych, co już przy wpisywaniu do rejestru TVN24 na koncesji holenderskiej było przez Kaweckiego oprotestowane. Przypominam, że Kawecki wypowiadał się w mediach, że także kanały satelitarno-kablowe powinny występować o koncesję polską i chciałby wprowadzić to jako obowiązek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...