Skocz do zawartości

Radio ZET


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, dvbtowiec napisał:

Zmien stację. Nie potrafisz? To się robi szybciej niż narzekanie w necie. 

Na swoim odbiorniku zmieniam ale na tym głównym w domu jest już z tym problem z racji że ma on tylko skalę FM. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PolandTy chyba rzeczywiście nie masz pojęcia co się dzieje za naszą granicą.
Włącz sobie jakieś radio internetowe, bo co Ci to da, że napiszesz nam tutaj co byś chciał i ponarzekasz na to co jest i znowu co byś chciał.
A jak Ci nic nie pasuje..., to załóż swoją rozgłośnie.
Moim zdaniem stacje bardzo dobrze zrobiły zmieniają ramówkę, informując o tym co dzieje się za naszymi granicami. To jest bardzo ważne.
Właśnie dlatego, że giną ludzie, wojsko na ulicach, sytuacja jest bardzo zła, że możemy pewnego dnia się obudzić i może być jeszcze gorzej. Nie wiem czy rozumiesz.

Staram się nigdy nie odpisywać Polandowi. Dzisiaj zrobiłem wyjątek, bo zdenerwowałem się.
Do niego nic nie przemawia. Nie zdarzyło się, żeby zmienił swoją postawę kiedykolwiek.
Mam wrażenie, że on po prostu nie chce słuchać innych opinii niż swoich własnych i osób, które go popierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dvbtowiec napisał:

I masz rację, Twoim zdabiem. Nie zdaniem innych słuchaczy. 

W internecie a konkretniej mówiąc na Facebooku też się pojawia oburzenie w tej sprawie. W pełni się z tym zgadzam bo temat wojny na Ukrainie wymaga profesjonalnego podejścia ze strony dziennikarzy z racji że to ważna sprawa. Nie jest zaś potrzebne to co media robiły z koronawirusem którego to media rozciągały. 

Dlatego uważam że w radiu potrzebne są rzadsze serwisy ale za to bardziej kompletne z najważniejszymi informacjami których to dopełnienie powinno być w internecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz już że została podjęta decyzja przez Rosję o użyciu procedury odstraszania nuklearnego? Dokładnie ten komunikat brzmi

Cytat

rozkazał ogłoszenie stanu alarmowego sił odstraszania nuklearnego

Zdajesz sobie sprawę z tego co się dzieje? 

Dzieki informacjom niejako online wiem takie rzeczy. 

Żyjesz w jakiejś bańce.

Oczekujesz że stacje radiowe mają się zachowywać jak zawsze, jakby nic sie nie działo. 

Odkleiłeś sie nieco. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vampi napisał:

@PolandTy chyba rzeczywiście nie masz pojęcia co się dzieje za naszą granicą.
Włącz sobie jakieś radio internetowe, bo co Ci to da, że napiszesz nam tutaj co byś chciał i ponarzekasz na to co jest i znowu co byś chciał.
A jak Ci nic nie pasuje..., to załóż swoją rozgłośnie.
Moim zdaniem stacje bardzo dobrze zrobiły zmieniają ramówkę, informując o tym co dzieje się za naszymi granicami. To jest bardzo ważne.
Właśnie dlatego, że giną ludzie, wojsko na ulicach, sytuacja jest bardzo zła, że możemy pewnego dnia się obudzić i może być jeszcze gorzej. Nie wiem czy rozumiesz.

Staram się nigdy nie odpisywać Polandowi. Dzisiaj zrobiłem wyjątek, bo zdenerwowałem się.
Do niego nic nie przemawia. Nie zdarzyło się, żeby zmienił swoją postawę kiedykolwiek.
Mam wrażenie, że on po prostu nie chce słuchać innych opinii niż swoich własnych i osób, które go popierają.

Oczywiście że mam. Chodzi mi tylko oto że rozgłośnie radiowe o charakterze ogólnopolskim powinny bardziej profesjonalnie podejść do sprawy i korzystać też innych sposobów podjęcia tematu. Nie samymi serwisami słuchacze żyją. 

Nie zaprzeczam że ważne jest informowanie o trudnej sytuacji na wschodzie ale uważam też że radio i i inne media nie powinny traktować go tak jak koronawirusa czyli jako często nadwyrężany temat. 

3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

 

Oczekujesz że stacje radiowe mają się zachowywać jak zawsze, jakby nic sie nie działo. 

Odkleiłeś sie nieco. 

Tego nie powiedziałem. Generalnie chodzi mi oto by radio nie przesadzało z tym tematem i wróciło do części rozrywkowej (wraz z serwisami o stałych porach lub góra tak jak teraz co 30 minut) ale na przykład w przypadku loterii z przeznaczeniem dochodu na wsparcie Ukraińców. Do tego można na przykład organizować akcje pomocowe (RMF i Zetka są w tym dobre), organizować audycje muzyczne czy grać ukraiński pop na antenie. Jest wiele innych sposobów niż informowanie by być w tej sytuacji z naszymi wschodnimi sąsiadami. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio ma wrócić do rozrywki, bo Poland tego chcę 😅. Radio i telewizja mają mniej informować, bo Poland tego chcę. Kolego to jest wojna jakiej Europa od pokoleń nie widziała, a ty mówisz jakby to był banał. Wszystko z Tobą ok?

 

"Nawet nie wydały one komunikatu prasowego z informacją do kiedy specjalny tryb ma trwać przez co działają bez ładu i składu" 

Poland, serio? Nie podały daty? Dzieje się wojna na Twoich oczach. Czy Ty to czujesz, czy tylko się liczy, że nie ma wesołej muzyki?

Edytowane przez Pawelgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundacja Radia Zet chociażby w czwartek uruchomiła zbiórkę pieniędzy na rzecz Ukrainy, a poza tym moim, oraz zapewne i wielu zdaniem, granie jakiś list przebojów i tym podobnej skocznej muzyki jest w obecnym momencie nie na miejscu. Wiadomości w Zetce nadawane są co 30 minut, w RMF FM bodajże co kwadrans, wejścia prezenterskie są stonowane. Jak widać, największe komercyjne stacje nie tylko solidaryzują się z Ukraińcami, ale też i wspierają.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Solderowy123 napisał:

Wiadomości w Zetce nadawane są co 30 minut, w RMF FM bodajże co kwadrans, wejścia prezenterskie są stonowane. Jak widać, największe komercyjne stacje nie tylko solidaryzują się z Ukraińcami, ale też i wspierają.

W RMF FM też przeszli już we „Faktach' na tryb pół godziny a i ten nadzwyczajny stan w radiu powoli się kończy bo już do playlisty wracają skoczne utwory. Powrót do rozrywki ma swoje plusy bo można w ten sposób też pomóc na przykład od strony loterii a poza tym radio to Caritas i też musi na siebie zarabiać a ciągnięcie sytuacji nadzwyczajnej w nieskończoność nie jest opłacalne. Zobaczymy czy sprawdzi się to o czym się dowiedziałem a mianowicie że w Zetce jutro po południu ma wrócić normalny tryb ramówki. 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k05 napisał:

@Poland daj już spokój. Kto w takiej sytuacji myśli o jakiś loteriach? 

Z drugiej strony to nie byłby taki głupi pomysł. W ten wtorek słyszałem że za pieniądze uzyskane z grudniowej loterii „Świetny Mikołaj" w RMF FM kupiono tablice interaktywną w jakimś szpitalu. Teraz można by zrobić coś podobnego i zebraną dzięki loterii gotówkę przeznaczyć na pomoc ukraińskim migrantom. 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę wszystkich wydań co 15 minut, ale jeśli są komunikaty typu darmowe przejazdy, pomoce, miejsca zbiórek, co Ukraińcom jest potrzebne, co się zmienia w naszym kraju, to dlaczego nie poruszać wszystkich tematów? Jak co 15 minut usłyszysz, że Polska mocno wspiera Ukrainę, jak i imigrantów, w dodatku że Ukraińcy tam na miejscu sobie ''radzą'' to chyba jest ci ''milej'' w tym przygnębiającym sytuacją czasie? Tak jak inni, uważam, że te stacje mają mocno rozbudowane stacje internetowe, że każdy może sobie coś wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrażenie, że Poland to jakiś bot, że on nie istnieje. Ludzie uciekają przed wojną,  rosjanie mordują dzieci, a jeden 30 latek w RMF FM chcę loterii, zabawy i skocznej muzyki. Gdy eskalacja będzie na tyle silna, że dotrze pod nasze granicę to też będziesz gadać, że Zet i RMF mają grać skocznie i pod nóżkę. Mają nie informować, bo wywołuje to niepokój?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k05 napisał:

@Poland a uważasz, że trąbienie na antenie radia o loterii w obliczu takiej tragedii jaka dzieje się w tej chwili na Ukrainie jest na miejscu?

Oczywiście że nie jest i to jest cały plus sytuacji że loterii nie ma bo można od niej odpocząć. Z drugiej strony jeżeli miałaby wrócić to w połączeniu z akcją na zasadzie że sysyłasz sms dajmy na to do RMF FM pod numer 7377 i z jednej strony wchodzisz do gry a z drugiej strony 3,66 zł które wysyłasz trafia na konto potrzebujących z Ukrainy. 

Idąc waszym tropem myślenia to zwyczajne zbiórki SMS (zwłaszcza na cele w kraju) też należałoby zakazać bo są nie na miejscu. 

1 godzinę temu, Pawelgor napisał:

Czasem mam wrażenie, że Poland to jakiś bot, że on nie istnieje. Ludzie uciekają przed wojną,  rosjanie mordują dzieci, a jeden 30 latek w RMF FM chcę loterii, zabawy i skocznej muzyki. 

Myślę że straszenie jakie ty stosujesz nie ma sensu bo to główny olej napędowy do właśnie szerzenia niepokoju. Polska jest bezpieczna i z tego się cieszmy a nie szerzmy teorie spiskowe. 

Moim zdaniem trzeba mówić o sprawie ale z drugiej strony unikać też błędu które media popełniały przy koronawirusie zbytnio eksplatowując temat. 

1 godzinę temu, MartinFC napisał:

Nie śledzę wszystkich wydań co 15 minut, ale jeśli są komunikaty typu darmowe przejazdy, pomoce, miejsca zbiórek, co Ukraińcom jest potrzebne, co się zmienia w naszym kraju, to dlaczego nie poruszać wszystkich tematów? Jak co 15 minut usłyszysz, że Polska mocno wspiera Ukrainę, jak i imigrantów, w dodatku że Ukraińcy tam na miejscu sobie ''radzą'' to chyba jest ci ''milej'' w tym przygnębiającym sytuacją czasie? Tak jak inni, uważam, że te stacje mają mocno rozbudowane stacje internetowe, że każdy może sobie coś wybrać.

Oczywiście przez to co robią Ukraińcy na miejscu jak i Polacy w kraju to oczywiście jest milej w tej trudnej sytuacji. Gorzej gdy media a zwłaszcza radio to „psują" poprzez częste emisje serwisów zawierających informacje które spokojnie można opublikować w  internecie. Ja po radiu w takiej sytuacji oczekuje porządnego zbioru konkretnych informacji na temat chociażby działań władz w standardowej porze serwisów lub góra co 30 minut a nie rozmieniania się na drobne. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Kossakowski prezesem Eurozetu

Cytat

Stanowisko prezesa Eurozetu objął Grzegorz Kossakowski, w przeszłości m.in. członek zarządu Agory. W zarządzie Eurozetu pozostają Ewa Rosiewicz i Tomasz Zakrzewski.

W komunikacie Eurozetu podano, że o powołaniu Grzegorza Kossakowskiego na funkcję prezesa Eurozetu zdecudowała spółka SFS Ventures, która od trzech lat ma 60 proc. udziałów nadawcy.

Pozostałe 40 proc. udziałów Eurozetu należy do Agory, która zapłaciła za ten pakiet 130 mln zł.

Ewa Rosiewicz prezesem Eurozetu została we wrześniu 2020 roku, po tym jak z firmą pożegnał się Andrzej Matuszyński (zarządzał nią przez 7 lat). Równocześnie do zarządu powołany został Tomasz Zakrzewski w miejsce Macieja Grubera.

Źródło i pełny artykuł -> Grzegorz Kossakowski prezesem Eurozetu (wirtualnemedia_pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem powiadomienie z Twittera o poście... zachęcającym do bojkotu Radia Zet z powodu wywalenia Janusza Kowalskiego. Dołączam się do bojkotu, gdyż uważam, że radio doskonale wiedziało kogo zaprasza i że będzie swój stosunek wyrażał na antenie! A tu taka cenzura. Każdy ma prawo do swojej racji i jedynie prowadzący mógłby to skomentować, a nie wywalać!

Żenada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...