Skocz do zawartości

Radio ZET


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie od dziś wiadomo, że Radio ZET nie spieszy się z aktualizowaniem swojej strony.

 

Ramówka na dziś, 24 grudnia:

 

6:00-10:00 Dzień dobry bardzo (Michał Korościel)

10:00-13:00 Siła muzyki na święta (Aga Kołodziejska)

13:00-17:00 Siła muzyki na święta (Marcin Sońta)

17:00-6:00 Wigilia z Radiem ZET (brak prowadzących)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy już ramówkę na Sylwestra i Nowy rok. W tym roku w czasie Sylwestra będzie prezenter, w przeciwieństwie do tamtego roku.

31.12.2018

06.00-10.00 Dzień dobry bardzo (Michał Korościel)
10.00-15.00 Siła muzyki na Sylwestra (Ewelina Pacyna)
15.00-19.00 Siła muzyki na Sylwestra (Mateusz Ptaszyński)
19.00-02.00 Sylwester z Radiem ZET (Marcin Wojciechowski)

1.01.2019

2.00-7.00 Między snem a dniem
07.00-10.00 Dzień dobry bardzo (Ewelina Pacyna)
10.00-15.00 Siła muzyki na Nowy Rok (Hubert Radzikowski)
15.00-19.00 Siła muzyki na Nowy Rok (Marcin Wojciechowski)
19.00-23.00 Wieczór z Radiem ZET (Marcin Łukasik)
23.00-05.30 Między snem a dniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się spytać, jak często zmieniana jest playlista w stacjach radiowych? Praktycznie od miesiąca na Zetce, dzień w dzień, po kilka razy słyszę te same utwory, np. Varius Manx, nowy utwór Cugowskiego, często przed reklamą, czy wiadomościami leci utwór Panic! At the Disco, jeden, i ten sam utwór Queen, czy Michaela Jacksona. O tych piosenkach Domagały nie wspomnę. W pracy najczęściej leci właśnie Zetka, a także u mnie w kuchni, gdy coś robię. Obcięto im budżet przed zakupem stacji, czy jak? :lol2:

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bodajże jeszcze na stronie Broker Fm ( Grupa RMF FM) znalazłem taką listę piosenek dla RMF-ki z jaką częstotliwością będą je puszczać. Lista obowiązywała chyba na każdy dany miesiąc ale to było bardzo dawno. Może ktoś znajdzie takie info bo ja szukałem i nie mogłem znaleźć, więc @Solderowy123 myślę, że w następnym miesiącu następny zestaw piosenek będzie się powtarzał dzień za dniem, bo  Zetka działa też zapewne na tej samej zasadzie. Jednakże chyba z powtarzaniem piosenek mistrzem jest Eska. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się, że playlista Zetki stała się uboższa. Wcześniej jakoś tego nie odczuwałem, a teraz tak. Rok temu mieli o wiele lepszą playlistę, potem jesienią wywalili dużo fajnych piosenek, nawet nowości, ale plusem tego jest przywrócenie innych piosenek. Najczęściej emitowaną piosenką w Radiu ZET jest - wydaje mi się - "Moves" Snoop Dogg ft. Olly Murs.

Edytowane przez Kacper3100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszą "Siłę Muzyki" prowadzi Hubert Radzikowski zamiast Marcina Łukasika.

Radio ZET na serwisach społecznościowych ustawiło czarne logo, a playlista zawiera wyłącznie spokojne piosenki. Nie są emitowane dżingle Uważam ZET, a konkurs SMS-owy przeniesiono dzisiaj na po 15:00, aby nie odbył się w czasie żałoby.
Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Agora rozpoczęła negocjacje w sprawie potencjalnego nabycia Eurozetu.

https://www.press.pl/tresc/56013,agora-rozpoczela-negocjacje-w-sprawie-potencjalnego-nabycia-eurozetu

Edytowane przez Barti
Pisanie całego postu bardzo dużą i pogrubioną czcionką jest zbędne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to zamieszanie wokół Fratrii w związku z planami zakupu Radia Zet miało na celu wyłącznie odstraszyć Agorę od zakupu, bo oni nie wiedzieli i tak co z tym zrobić. Nie udało się i stąd ten lament. Dla tego radia ratunkiem na pewno nie jest sianie propagandy i jeśli ktoś myśli, że z Radia Zet zrobi drugie TOK FM to się grubo myli. To będzie ostateczny cios w tę grupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiła 40% i jest mniejszościowym udziałowcem.

"Agora jako wspólnik mniejszościowy obecnie nie będzie mieć wpływu m.in. na działalność operacyjną Eurozetu ani strategię programową jego stacji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę za daleko idące uproszczenie :).

 

https://www.press.pl/tresc/56319,agora-i-sfs-ventures-kupuja-eurozet?rss=1

"60 proc. Eurozetu przejmuje SFS Ventures. To niedawno zarejestrowana spółka prawa czeskiego, której większość udziałów jest własnością spółki Sourcefabric, oferującej otwarte oprogramowanie dla mediów. Mniejszościowe udziały w SFS Ventures należą do Salvatorska Ventures LCC. To zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych spółka funduszu Media Development Investment Fund, wspieranego finansowo m.in. przez miliardera George'a Sorosa. Media Development Investment Fund jest od 2016 roku akcjonariuszem Agory (ma 11,49 proc. akcji)."

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...