Skocz do zawartości

Radio ZET


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paweł 68 napisał(a):

Przecież ten suchar ma chyba że sto lat, do kompletu był drugi: jak nazywa się żona popa - poparzona.

Coś niebywałego, tak śmiać się ze wszystkich poparzonych osób. Mam nadzieję że wszystkie prawicowe media zwrócą na ten stary żart w końcu uwagę i będzie z tego afera ;)

Edytowane przez dvbtowiec
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bierze mnie jako lokalnego patriotę duma! Tomasz Kubat dołączył do Radia ZET jako reporter sejmowy. Akurat się cieszę że ta rozgłośnia ma świetnego dziennikarza urodzonego właśnie na Dolnym Śląsku!

https://publicrelations.pl/tomasz-kubat-warszawskim-reporterem-radia-zet/

Edytowane przez WA2511
Sprostowanie wpisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Kubat z czego co czytałem w biografii, nigdy nie był w RMF-ie (przepraszam za off-topic, ale tak mi się też wydaje). A wrócił do ZET-ki po prawie 22 latach gdzie też był reporterem! A zaczynał w Radiu Legnica (obecnie Radio Plus Legnica) i dlatego (przepraszając za kolejny off-topic) że mówię że jako lokalny patriota jestem dumny że Kubat który pracował w Legnickiej rozgłośni.

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne odejście z Radia Zet.

 

Cytat

Z Radiem ZET po prawie 14 latach pracy żegna się Waldemar Maniewski - dziennikarz, wydawca i producent, ostatnio był wydawcą audycji „Dzień Dobry Bardzo”.

Źródło: WM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Cytat

Radia ZET W czwartek 11 kwietnia br. do ekipy porannego programu Radia ZET „Dzień dobry bardzo” dołączy showman i dziennikarz Bilguun Ariunbaatar. Jako Szalony Reporter stacji będzie tropił absurdy dnia codziennego i przeprowadzał sondy uliczne, na które nikt wcześniej się nie odważył.

Źródło: WM

 

Dodatkowo WM podaje, że popularna "Zetka" uzyskała najlepszy wynik słuchalności od 10 lat. Liderem jest RMF, wzmocniła się tez pozycja "Trójki". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...