Skocz do zawartości

Radio ZET


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W tym że nie po linii zgodnej z przekonaniami mówią dla tych którzy takie wiadomości umieszczają na portalu X.

Zgadzam się to media prywatne. Nikt nie czepia się linii programowej Trwam, Republiki, wPolsce, czy rozgłośni radiowych jak Radio Maryja.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fanbonda Dla mnie jest to nieśmieszne, gdyż tego typu żarciki zazwyczaj są nieśmieszne, a to, co napisałem o humorze prawicy jest prawdą, zresztą o poczuciu humoru napisała też Olga Drenda w swojej najnowszej książce "Słowo humoru", którą polecam przeczytać.

 

Swoją drogą ja jestem ciekaw opinii @Kirk na ten temat.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie humor skończył się po tym, jak Szymon Majewski odszedł z TVN-u, a były to czasy w których śmiał się zarówno z jednej, jak i drugiej strony politycznej i jakoś nikomu to nie przeszkadzało (no może poza posłanką Hojarską z Samoobrony).

 

A jeśli cię uraziłem, to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

W tym sęk że oni niczego nie powiedzieli, a wyemitowali fragmenty piosenek ;) 

A kto powiedział słowa "W Radiu Zet wiemy co sobie nucą panowie od wczoraj, panowie Kamiński i Wąsik. Oto ich  prywatna lista przebojów"?. 
Krasnoludki?

 

Nie mówie, że to jest powód do interwencji KRRiTV. Chodzi o pewną kulturę.
 

 

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aboutreka napisał(a):

A kto powiedział słowa "W Radiu Zet wiemy co sobie nucą panowie od wczoraj, panowie Kamiński i Wąsik. Oto ich  prywatna lista przebojów"?. 
Krasnoludki?

I co w związku z tym? Poranny program jest satyryczny. Nie żartowali z ich przekonań, nie obrażali ich, tylko żartowali z sytuacji w jakiej się znaleźli. A przypomnę są prawomocnie skazani za przestępstwa a nie za poglądy. 

W dodatku są osobami publicznymi i różni dziennikarze żartują z różnych sytuacji i decyzji różnych polityków. Jak się idzie do polityki trzeba się z tym liczyć. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Nie żartowali z ich przekonań, nie obrażali ich, tylko żartowali z sytuacji w jakiej się znaleźli.

Właśnie, są sytuacje z których nie wypada żartować.

 

@czerstwy
Nie broniłem zachowania Czarnka i nie zamierzam bronić. Politycy nie są zwolnieni z kulturalnego zachowania.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...