Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym tygodniu, jakoś środa lub czwartek! Użyłem trzech argumentów: 1) umowa dla nowych abonentów, 2) nie chciałbym płacić więcej, 3) zależy mi na większym dysku!:-) Ale generalnie muszę powiedzieć, ze konsultant był naprawdę kompetentny i wiedział o co chodzi w tej bajce! Brawo 'n'! Powodzenia!:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem ofertę: 79zł wszystkie pakiety (do tej pory 48zł) + hbo + npremium, umowa na 12 miesięcy, marzec, kwiecień 0zł. Ofertę zaakceptowałem. ps nie wyobrażam sobie oglądania tv bez dekodera typu recorder (epg, pauza, nagrywanie etc) :) Jest dobrze! Teraz czekam na kanał Planet, Domo w nce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że tylko 18, ale w czasie rozmowy wyszło że ta opcja też może być na 12.

Więc ja wziąłem na 12. Jestem zadowolony, wychodzi średnio 67zł. Czyli za 19zł wiecej mam npremium i hbo :))

 

Brakuje mi jeszcze np. za 10zł (jak w cyfrze) HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielka rewolucje place 48 umowa do konca kwietnia. Wychacze cos w cenie do okolo 50zl ,dzis konsultant zoferowal mi 69 (to co mam plus npremiumy) na 18miesiecy. Pytalem tez o wymiane dekodera ,do konca lutego wstrzymana wymiana bo dekoderow brak. czekac wiec czy przedluzyc abon na 69zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwer bo nie ma abo za 67zł, jest za 79zł, ale ze dwa miesiące gratis to 79zł x 10 dzielisz przez 12 i wychodzi 65,8 czyli nawet nie wspomniane 67zł:)

 

Musisz złożyć rezygnacje w punkcie, plus musi być w niej napisane ze nie satysfakcjonuje Cię oferta.

 

Będziesz miał telefony z normalnego bok i wszystkie zmywasz... Dopiero jak zadzwonią z działu rezygnacji to się zgadasz na fajną promocje o której Ci wyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po ciężkich i długich negocjacjach (aczkolwiek kulturalnych) dostałem przedłużenie na 12 miesięcy z kwotą 48 zł oraz soft turbo za free! Dziękuję!:-)

I mi tez się udało. Przed chwilą dzwonił miły Pan z N. Do tej pory mialem Wielką Reowlucję (48 zł)która kończy się w lutym. Przedłużenie na tych samych zasadach na 12 miechów + soft Turbo 500GB za free. Także jeśli ktoś ma dekoder CLRA to śmiało może walczyć o soft TURBO za free przy przedłużaniu umowy z kwotą 48 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi swego czasu zamienili 250gb na 500gb i się z tego bardzo cieszyłem :)) Co nie zmienia faktu że jest to majestrzyk marketingowy. Kupujesz dekoder po roku dzwonisz w sprawie aneksu, oni proponują utrzymanie starych warunków i odblokowanie dysku. To tak jakby kupić telefon z 8gb pamieci, po czasie umowy dzwonić w sprawie aneksu i cieszyć sie ze odblokowali kolejne 8gb i mamy 16gb w telefonie w którym od samego początku była taka pamięć :))

 

Z czasem będziemy sie cieszyć za same zmiany w sofcie które dostaniemy "za darmo" przy aneksie heh :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było przejście z 250 na 500GB nie zwiększając kosztów wobec klienta, który miał wybór między 250 a 500.

Wg. mnie postąpiono fair.

To jest tak jakbyś telefon otrzymał w tej samej cenie co kolega, ale model z większą pamięcią i możliwością posiadania lepszego oprogramowania (turbo w przypadku dekodera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi swego czasu zamienili 250gb na 500gb i się z tego bardzo cieszyłem :)) Co nie zmienia faktu że jest to majestrzyk marketingowy. Kupujesz dekoder po roku dzwonisz w sprawie aneksu, oni proponują utrzymanie starych warunków i odblokowanie dysku. To tak jakby kupić telefon z 8gb pamieci, po czasie umowy dzwonić w sprawie aneksu i cieszyć sie ze odblokowali kolejne 8gb i mamy 16gb w telefonie w którym od samego początku była taka pamięć :))

Po prostu za pierwszym razem zapłaciłeś niższą aktywację biorąc zwykły recorder. Normalnie przy aktywacji byś zapłacił więcej jakbyś od razu brał turbo. Miałeś to szczęście że otrzymałeś ten z serii tzw. turbo ready, więc mogli ci przy przedłużaniu umowy jako bonus zaproponować za free soft turbo, co normalnie kosztuje 148zł bodajże. Gdybyś dostał np. ten z serii BSLA to o sofcie turbo przy przedłużaniu umowy mógłbyś zapomnieć, nawet jakbyś chciał dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W marcu kończy mi się umowa 12 miesięczna za 48 zł. Na początku lutego zadzwoniłem aby wysondować co mają do zaproponowania. Oferta nie była ciekawe więc grzecznie podziękowałem. Drugi telefon wykonałem pod koniec lutego, dowiedziałem się wtedy że w czasie pierwszej rozmowy PRZEDŁUŻYŁEM umowę o kolejne 12 miesięcy za 59 zł. Szlag mnie prawie trafił bo muszę teraz udawadniać, że nie jestem koniem. Mam złożyć reklamację w celu odsłuchania rozmowy. Jakiś nadgorliwy konsultant wyrabia sobie plan a ja mam czekać 30 dni na odpowiedź w sprawia reklamacji. Tak więc tak też może wygladać przedłużeniowa rzeczywistość, nadmieniam że klientem N jestem od pierwszego dnia działania tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie się kończy umowa 31 marca br. Mam Wielką rewolucję za 48 zł + nfilm hd /2 kanały/ w promo za 9,90. Proponują mi 6 pakietów tematycznych + n premium + VOD /bez premier/ za 69 zł. Na razie nie podjąłem decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie płacę 68zł/mc (wszystkie pakiety plus HBO), zadzwonił mi BOK i zaproponował przedłużenie umowy w możliwych dwóch wariantach do wyboru:

1. wszystkie pakiety + HBO +Npremium (w sumie jeden kanał, bo do tej pory mam 3 i 4 premium), oraz filmboxy - cena 89zł umowa 16m/c

2. wszystkie pakiety + HBO na 7 m/c - cena 79zł (promocja dla nowych klientów z neta :-(

Czy mógłby ktoś z Forum napisać czego powinienem się spodziewać. Interesuje mnie to co mam obecnie w tej samej cenie. Nie potrzebuję wodotrysku npremium to znaczy 1 kanału ani filmboxów HBO w zupełności wystarcza.

Pozdro M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty za 68zł już nie ma. Natomiast powinieneś spróbować powalczyć o wszystkie pakiety + nPremium + HBO na cały okres umowy za 79zł miesięcznie. Tyle że wtedy umowa będzie na 18 miesięcy. Nazwa tej promocji to "MiniFull dla abonentów" (szkoda że nie mocny full :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje negocjacje zakończyły się. Mam Wielką Rewolucję (obecnie 48 zł) i przy tym zostałem z umową na 12 miesięcy po 59 zł, ale w tym 4 miesiące gratis, co daje niecałe 40 zl. Konsultant był OK nie ściemniał tylko rzeczowo podszedł do sprawy, widząc że nie potrzebuje nic więcej ponad pakiet podstawowy (teraz Świat HD). Ja chciałem abonament za 48 zl i jakiś miesiąc lub dwa gratis, a miły konsultant w końcu sam zaproponował umowę na 12 miesięcy (PIERWSZE 4 GRATIS) po 59 zł. Dla mnie cena uczciwa i rozsądna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc po kilku rozmowach zaproponowano mi przedłużenie na takich warunkach:

- Wszystkie pakiety + HBO + NPremium przez cały okres umowy (18m-c, nie da się ani krócej ani dłużej /chciałem dłużej/), cena 79 zł, czyli MiniFull dla abonentów. Zastanawiam się czy mogę powalczyć o wymianę dekodera na monsterbox, mam obecnie turbodekoder ze softem odblokowującym pełną pojemność dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do szanownego grona pytanie

mianowicie z okazji że miesiąc temu wypowiedziałem N-ce umowę

zadzwoniła dziś konsultantka z ofertą

Generalnie interesuje mnie multiroom miałbym płacić 54 zł +10 zł czyli 64zł w sumie

4 miesiące gratis umowa na 18 miesięcy

do tego do wykupienia za 99zł turbodekoder i jeden dodatkowy do multiroom

i pełen pakiet programowy przez 4 miesiące

 

Generalnie myślałem nad rezygnacją gdyż interesował mnie multiroom przez splitera

ale w takiej sytuacji nie jest to chyba jakaś zła oferta

jutro ma babka dzwonić więc pytanie czy można coś do tego uzyskać od nich czy ewentualnie czego mi nie powiedziała lub skrzętnie ukryła

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...