Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, bgmnt napisał(a):

Następny rok Disney+ już niestety bez promocyjnej ceny 229,90 zł.

Dostałem właśnie maila, że zbliża się koniec subskrybcji i przełączą mnie od czerwca na miesięczną za 28,99 zł i ew. mogę wybrać 12 miesięcy w cenie 10.

 

Spokojnie będzie można dalej wykupić za 229,90, ale jak zakonczy się obecna subskrypcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady poprzedniej promocji są raczej jasne - 12 miesiecy miesięcy "na start" było za 229,90 zł, a potem płacimy co miesiąc standardową stawkę, czyli 28,99 zł.

 

"12 miesięcy w cenie 8* 229,90 zł.

* Oszczędności w porównaniu z 12 miesiącami subskrypcji w cenie 28,99 zł miesięcznie na start. Dokonaj wstępnej rejestracji do 14 czerwca, żeby otrzymać wiadomość w dniu startu Disney+. Oferta musi zostać wykorzystana do 26 czerwca 2022. Subskrypcja zostanie odnowiona automatycznie w aktualnej cenie za miesiąc, chyba, że zostanie anulowana."

 

Musieliby ew. zrobić jakąś ofertę dla przedłużających/odchodzących bo obecna promocja roczna to 289,90 zł i ogólnie to nadal jest ok cena.

Zważając na to, że na całym świecie robią podwyżki to wątpie, że jeszcze z niej zejdą, ale kto wie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza promocja to była w Turcji. Rok temu wykupiłem dostęp na rok za 350 lir Tureckich ( ok 90 zł) po 10 miesiącach Disney anulował subskrypcję Turkom płacącym google pay ( polskie karty nie działają) i mieszkającym na stałe za granicą. Takim Turkom jak ja Anulowali subskrypcję i zwrócili całość pieniędzy 349 lir. Po obecnym kursie to ok 76 zl. Tak więc z mojej perspektywy za 14 zł miałem 10 miesięcy Disney. Co lepsze można wykupić dostęp od nowa. Niestety już drożej w przeliczeniu na PLN ok 150 zł na rok. Ciekawe czy znowu zwrócą ludziom kasę po prawie roku używania. Co prawda ja już nie zabawie się w kasynie, bo wykupiłem Disney w Netii , ale kto nie ma, polecam trochę dreszczyku emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zastanawiam co zrobić. Anulować teraz roczną, aby mi nie przeszła na tą miesięczną i wykupic roczną za te 289,90, czy przeczekać bo może coś jednak dadzą dla przedłużających. Chociaż raczej jakby mieli dać to by już to zaoferowali w tym mailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zastanawiam co zrobić. Anulować teraz roczną, aby mi nie przeszła na tą miesięczną i wykupic roczną za te 289,90, czy przeczekać bo może coś jednak dadzą dla przedłużających. Chociaż raczej jakby mieli dać to by już to zaoferowali w tym mailu.
Ja właśnie tak zrobię, czyli teraz anuluje i wezmę roczną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również dotarł mail od Disney+:

 

Cytat

 

Ponieważ masz wykupioną subskrypcję roczną, nastąpi automatyczna zmiana na plan miesięczny.

Opłata miesięczna zostanie naliczona w wysokości 28,99 zł. Będzie ona pobierana za pośrednictwem zarejestrowanej metody płatności.
Jeśli zechcesz ponownie przejść na plan roczny, możesz to zrobić od następnej daty płatności.

 


Jak rozumiecie ostatnie zdanie ?

Można ponownie wykupić plan roczny, czy dopiero po opłaconym miesiącu za 28,99PLN ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że większość nie miała w życiu subkrypcji... skoro platforma ruszyła 13 czerwca a wielu wykupiło promocyjny roczny plan za 229zl. To wystarczy anulować dnia 12 czerwca i odnowic nowy roczny plan za 290zl 14 czerwca... proste jak budować cepa. Przytym będziesz miał ciaglosc dostępu do D+

Edytowane przez 2PaC
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał(a):

Po co na infolinii? Przecież to są dwa kliknięcia

Po to, żeby wiedzieć na 100% a nie na 99 % jak oni widzą kwestie dalszego okresu i korzystnego rozwiązania.

Poza tym były inne kwestie, które ja wolę wyjaśniać u źródła niż czytać tu wymysły i odpowiedzi bez pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dvbx napisał(a):

Do mnie również dotarł mail od Disney+:

 


Jak rozumiecie ostatnie zdanie ?

Można ponownie wykupić plan roczny, czy dopiero po opłaconym miesiącu za 28,99PLN ?

Ja z kolei dostałem maila, że kończy się moja roczna subskrypcja i 15 czerwca nastąpi uruchomienie kolejnej rocznej w wysokości 289,99, czyli nie będę robił gimnastyki z rezygnacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2023 o 20:06, bgmnt napisał(a):

Następny rok Disney+ już niestety bez promocyjnej ceny 229,90 zł.

Dostałem właśnie maila, że zbliża się koniec subskrybcji i przełączą mnie od czerwca na miesięczną za 28,99 zł i ew. mogę wybrać 12 miesięcy w cenie 10.

 

Jak zrezygnować z tej miesięcznej ? Jak usunąć przypisana kartę kredytową , nie widzę takich opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...