Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, TomPure napisał:

W aplikacji na PS4 w ogóle nie ma opcji edycji napisów i są one tylko i wyłącznie na czarnym tle, także jest tego trochę do poprawek;)


Ooooo to tak samo miałem z HBO GO... na Samsung TV. Co za parta.cze tworzą aplikacje to ja nie wiem... tam chyba nikt tego nie testuje... :/ 
 

Edytowane przez Cinemaniac4K
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Alien" nie był realizowany kamerami IMAX, choć w niekórych krajach w kinach wyświetlano wersję upscalowaną w tym formacie. W D+ w wersji IMAX są tylko wybrane pozycje Marvela. Na dzień dzisiejszy jest to 15 pozycji.

„Ant-Man i Osa”

„Avengers: Koniec gry”

„Avengers: Wojna bez granic”

„Czarna Pantera”

„Czarna Wdowa”

„Doktor Strange”

"Doktor Strange w multiwersum obłędu"

„Eternals”

„Iron Man”

„Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”

„Kapitan Marvel”

„Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”

„Strażnicy Galaktyki 2”

„Strażnicy Galaktyki”

„Thor: Ragnarok”

  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jesteśmy na dobrej drodze by Disney+ stał się wiodącym serwisem streamingowym w Polsce - mówi wirtualnemedia_pl Kakhaber Abashidze, country manager Walt Disney Company w Europie Środkowo-Wschodniej.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/disney-oferta-polskie-produkcje-cena-promocja-szef-disneya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie offline nie można oglądać od momentu co się przerwało wcześniej. Nie przerzuca na kolejny odcinek. Pomimo ustawień, aby zapisywało pliki na pamięć zewnętrzną, zapisuje na wewnętrzną. Jak u was?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2022 o 17:28, Toma441 napisał:

"Na wyłączność" oznacza, że oferta jest wyłącznie w Grupie Polsat 🙃

 

Taka wyłączność, że szef T-Mobile Polska twierdzi, że prowadzą rozmowy z Disney+.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/t-mobile-magenta-cena-oferta-internet-telewizja-problemy-jak-zamowic-disney

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli ktoś ma problemy z działaniem aplikacji na android tv lub tel korzystając z internety stacjonarnego sprawdzić sobie ustawienia IPv6. Ja miałem problem z uruchomieniem i nawigacja po aplikacji (po uruchomieniu film szedł ok), skonsultowałem się z działem wsparcia Dosney+ to odesłali mnie do dostawcy internetu. Dzisiaj z nim rozmawiałem i powiedział mi co i jak mam ustawić przy IPv6. Powiedział rowniez:"Operatorzy mobilni mają ten protokół uruchomiony, gdyż telefony, tablety bardzo go potrzebują jak zalecane jest uruchomienie dla netflixy, youtuby, facebooki itd.". Teraz przetestowałem i aplikacja działa rewelacyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2022 o 11:45, vigoo napisał:

 

Taka wyłączność, że szef T-Mobile Polska twierdzi, że prowadzą rozmowy z Disney+.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/t-mobile-magenta-cena-oferta-internet-telewizja-problemy-jak-zamowic-disney

Sobie może twierdzić. Na ten moment D+ podpisał umowę tylko z Polsatem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcionki to kompletnie nie są przygotowane na nasz rynek... u mnie na TIZEN żadne polskie znaki w czcionkach nie pasują. Znaczy wyświetlają się dobrze (nie tak jak powyżej) ale są jednego "kroju" i nie pasują do reszty czcionki. 

Mało tego czcionki są strasznie nieczytelne. Jedynie Netflix podchodzi do tego w pełni profesjonalnie a reszta czyli HBO Max, Disney+ czy Amazon to czcionkowa tragedia.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko, może ktoś spotkał się z taką sytuacją: przeszedłem z plusa na kartę na abonament. W abonamencie dają mi w cenie tego Disneya. Jakiś link aktywacyjny miał przyjść w ciągu 24h. Nie przyszedł. Plus twierdzi że mam aktywny ten Disney a Disney twierdzi że Plus nie aktywował na moim mejlu nic. I tu i tu nic nie da się załatwić. Jestem jedyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...