Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, diabeu napisał:

Mam to gdzieś, bo wszystkie serwisy streamingowe abonuję bez pośrednictwa operatorów.

Zależy jak abonujesz czy caly czas czy uruchamiasz co kilka miesiecy. Ja biorę HBO max oraz Netflix w C+ i dzięki temu mam taniej kilkanaście zł (netflix 38 zamiast 60, hbo 20 zamiast 29.99 czyli na tych dwóch subskrypcjach oszczędzam 32zl)  jeżeli disney byłby w podobnej cenie co hbo czyli 20 to też byłoby taniej o 8zl czyli na tych trzech subskrypcjach oszczędziłbym 40zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

Forum jest po to by dyskutować. Zamiast czytać forum, możesz pisać prośby do D+ o dodanie lektora tam gdzie jest dubbing.

Widzę, że masz hobby w postaci komentowania wszystkich moich wpisów to raz.

Dwa, skąd wiesz czy nie pisałem do disneya w tej sprawie?

Trzy, forum jest po to, żeby dyskutować i ja właśnie zabrałem głos z dyskusji. Piszmy z sensem a nie twórzmy alternatywnej rzeczywistości (np. takiej, w ktorej nie ma Batmana w kwietniu w hbo max).

Cztery, pisałeś, że możesz wstawić setki produkcji, które będą na start. Ja na to czekam. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogę wypisać dziesiatki jeśli nie setki produkcji jakie będą na start, ale mi się nie chce.
Jak to sam napisałeś, trzeba cierpliwie czekać i tyle. 

Co do Batmana, HBO samo nie wiedziało co z nim będzie i wątpliwości (nigdy nie twierdziłem, że nie będzie) były uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem po co piszesz, że możesz coś zrobić, ale tego nie zrobisz. Takie pisanie bez sensu.

Szkoda, bo nareszcie byś coś z sensem zrobił.

 

Bzdura z Batmanem. Była wątpliwość jedynie z emisją w tv. Odgórnie od dawno było utrzymywane info, że na całym świecie pojawi się w serwisie. To jest właśnie tworzenie alternatywnej rzeczywistości. Jest uzasadnione bo SF każdy lubi.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pawop napisał:

Oczywiście, że mogę wypisać dziesiatki jeśli nie setki produkcji jakie będą na start, ale mi się nie chce.
Jak to sam napisałeś, trzeba cierpliwie czekać i tyle. 

Co do Batmana, HBO samo nie wiedziało co z nim będzie i wątpliwości (nigdy nie twierdziłem, że nie będzie) były uzasadnione.

Znaczy to niektorzy na tym forum nie wiedzieli a nie HBO. HBO w swoich materiałach promocyjnych pisalo jasno i konsekwentnie -  jedna z podstawowych zalet naszego serwisu będzie udostępnianie filmów WB 45 dni po lokalnej premierze w kinie. Po co dalej kontynuować ta fałszywa narrację???

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2022 o 16:18, Pawop napisał:

Szefowa HBO na nasz region w wywiadzie stwierdziła, że Batman będzie w kwietniu lub maju. W rozpisce HBO film pojawiał się i znikał. 
 

Szefowa najwyraźniej nie wiedziała o czym mówi albo  pomyliła kanał tv z aplikacją. We wszelkich materiałach także rozsyłanych w mailach była mowa o premierze po 45 dniach. Także HBO doskonale  wiedziało co będzie z tym filmem i każdym następnym . Byl to atut globalny więc nie trzeba było się pytać o to szefowej na Polskę, w ogóle nikogo nie trzeba było się o to pytać tak jasny był to komunikat.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też skorzystam z promocji w takiej cenie :).

Duża różnica względem zapowiedzi HBO Max. Na stronie zamiast promowania staroci jak tam, mamy nowe seriale zarówno z Disneya jak i np. Hulu ("Only Murders in the Building" czyli "Zbrodnie po sasiędzku") jak i premiery filmowe - jest "Eternals", "To nie wypanda" czy "Encanto". No i apka będzie też na dość niszowe Panasoniki i Hisense z ciekawostek.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony Disney+:

 

Cytat

*Oszczędności w porównaniu z 12 miesiącami subskrypcji w cenie 28,99 zł miesięcznie na start. Dokonaj wstępnej rejestracji do 14 czerwca, żeby otrzymać wiadomość w dniu startu Disney+. Oferta musi zostać wykorzystana do 26 czerwca 2022. Subskrypcja zostanie odnowiona automatycznie w aktualnej cenie za miesiąc, chyba, że zostanie anulowana. © 2022 Disney i podmioty powiązane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi 18,16 19,16 zł na miesiąc z koniecznością zapłaty za cały rok. A ja się zastanawiam, czy będą inne promocje, ciekawsze np. w UPC, Vectrze i u reszty operatorów.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zuzia napisał:

A ja się zastanawiam, czy będą inne promocje, ciekawsze np. w UPC, Vectrze i u reszty operatorów.

 

Plotka głosi że 20 zł/mc u jednego z operatorów GSM - pożyjemy zobaczymy ile w tym prawdy i o jakiego operatora chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dvbtowiec napisał:

Co zrobi Netflix żeby nie stracić kolejnych subskrybentów na rzecz Disney+. Podniesie cenę? :)

Mnie się wydaje że ta promocja będzie tylko w pierwszym roku.

No chyba sam widzisz co robi. Podnosi cenę i straszy dzielących sie kątem.

A poza tym co tydzień coś tam wrzuca m.in. stawia na lokalne produkcje np. koreańskie.

Nie będzie miał pewnie ja jakiś czas licencji więc sam chce być marką. 

Ja pewnie zobaczę ten resident evil i pożegnam się z subskrybcją.

 

Ciekawa promocja disneya, ale można było się czegoś spodziewać na start.

Teraz czas na jakąś kampanię. Szczególnie skierowaną do starszych odbiorców.

Ci myślą cały czas, że disney + to tylko dla dzieci jest bo myszka miki i kaczor donald.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem ale bardzo się myliłem. Za 19zł miesięcznie przy subskrypcji 8+4 miesiące gratis to na prawdę mega alternatywa dla netflixa, który za to samo (4 ekrany 4K) jest ponad 3x droższy a zanosi się na jeszcze więcej. Netflix to monopolista, któremu wydaje się, że wszystko może. Do czasu.

 

Z drugiej strony mamy rodzimy Canal+, który ma coraz gorszą ofertę i aplikację Androida, na której nie można oglądać filmów 18+ a te co działają na Apple TV się zacinają. W dodatku OD LAT firma NIC z tym nie robi i ma w nosie swoich klientów. Albo kasuje po 100 czy 150zł za pakiety satelitarne. Paranoja.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujektom napisał:

I wszyscy dostaniemy potwierdzanie wstępnej rejestracji w dniu startu serwisu? Osobliwe.  

Wychodzi na to, że tak - podobnie było z wczesną rejestracją dotyczącą daty uruchomienia serwisu w Polsce.

 

36 minut temu, domin107 napisał:

Teraz czas na jakąś kampanię. Szczególnie skierowaną do starszych odbiorców.

Ci myślą cały czas, że disney + to tylko dla dzieci jest bo myszka miki i kaczor donald.

Powiem tak, że u nas to się powoli zmienia - Myszka Miki czy Kaczor Donald ze względu na nostalgię jest bardziej magnesem dla części grupy wiekowej 20-35 lat, choć do skali występującej w krajach nordyckich czy we Włoszech (taka ciekawostka - dzięki włoskim twórcom komiksowym Myszka Miki nie przepadła w mrokach dziejów) to jeszcze dużo brakuje. Jakimś cudem komiksowe kolekcje Barksa czy Rosy nadal znajdują nabywców 😉.

Owszem, jak najbardziej trzeba kampanii do starszych odbiorców niezainteresowanych produkcjami Disneya, uniwersum Gwiezdnych Wojen czy Marvel Cinematic Universe - tym bardziej, że będą tam też produkcje National Geographic czy FOX (określane jako Star).

 

P.S. Też się zapisałem - kasa z prezentu urodzinowego na razie odłożona na inne konto 😌.

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...