Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i @El Loco widzisz... Europa ma dosyć odmienny i zadziwiający gust.

Bardzo mi szkoda Słowacji, bardzo. :(:(:(

A dla Polski nic się nie zmienia. TVP nie wyciąga wniosków z tych przegranych startów, posyłając ambitne piosenki, które na gruncie eurowizyjnym szans nie mają...

Ponoć mądry Polak po szkodzie... sytuacja dobrych kilka lat się nie zmienia, a w TVP stagnacja. I to jest najbardziej przykre. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP w głównej mierze decydowała o doborze piosenek ze wszystkich chętnych. Oto mi chodzi. Potem tak jak mówisz.

Ja się będę czepiał czemu disco polo jest tak dyskryminowane chociażby w eliminacjach do Eurowizji? Bo gdyby dostaliby szansę, ktokolwiek, którego piosenka jest w miarę rytmiczna i wpada w ucho przeszłaby do finału. Nie wiem jak zareagowałaby widownia europejska, ale jeśli damy szansy na piosenki właśnie takiej skocznej, pod Eurowizję, to nigdy się o tym nie przekonamy.

I w tej materii TVP jest trupem i szczerze mówiąc nie wiem czy kiedykolwiek dojdzie do zmartwychwstania piosenki polskiej na Eurowizji. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP w głównej mierze decydowała o doborze piosenek ze wszystkich chętnych. Oto mi chodzi. Potem tak jak mówisz.

Ja się będę czepiał czemu disco polo jest tak dyskryminowane chociażby w eliminacjach do Eurowizji? Bo gdyby dostaliby szansę, ktokolwiek, którego piosenka jest w miarę rytmiczna i wpada w ucho przeszłaby do finału. Nie wiem jak zareagowałaby widownia europejska, ale jeśli damy szansy na piosenki właśnie takiej skocznej, pod Eurowizję, to nigdy się o tym nie przekonamy.

I w tej materii TVP jest trupem i szczerze mówiąc nie wiem czy kiedykolwiek dojdzie do zmartwychwstania piosenki polskiej na Eurowizji. :?

Jeżeli TVP co roku wysyła piosenki, podobne, powolne, po prostu nudne, to jeden rok z rzędu może spróbować i wysłać Disco Polo. Szybkie i rytmiczne. Może się uda :D

 

A co do komentatora z TVP pana Orzecha, to wczoraj 3 razy zmieniał zdanie o skrócie II Półfinału, najpierw powiedział, że w Piątek, potem, że w Sobotę o 12:50(prawidłowo), a na samym końcu, że w Sobotę o 20:50. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o HD to proponuje TRT HD z 42E ale lepiej polecam stacje publiczne z 13E m.in HRT,RTV SLO (1 lub 2) czy Ictimai TV lub TVRi.

Na TRT HD obecnie są nadawane pasy testowy. Rozumiem, że na czas półfinału włączą transmisję z Oslo?

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany drugim półfinałem w HD i FTA, to na Duna 1 HD z Thora będzie dzisiaj transmisja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały transmitujące 2. półfinał konkursu Eurowizji:

 

1. BBC Interactive 1 (Wielka Brytania)

 

969d8158f4003eaemed.jpg

 

 

2. ARM 1 (Armenia)

 

cf52e9eeb344d007med.jpg

 

 

3. SLO-TV 2 (Słowenia)

 

a6de2e02eaaadf46med.jpg

 

 

4. TVRi (Rumunia)

 

d3c7644ea64db122med.jpg

 

 

5. RTS (Serbia)

 

9ce50fee2ca2c9d8med.jpg

 

 

6. eins festival (Niemcy)

 

15c40da20e486839med.jpg

 

 

7. BVN (Holandia)

 

a3be7266d3c988c7med.jpg

 

 

8. ERT World (Grecja)

 

90443e1194005af8med.jpg

 

 

9. Ictimai (Turcja)

 

5386f77afff0bd66med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Eurowizję oglądałem na tym trzecim ale na filmiki eurowizyjne przełączałem na MKRTV. Dodatkowo powiem że na Ictimai TV,Armenia 1,TVRi,ERT World i chyba na RTV SLO 2 przed Eurowizją puszczali specjalne studio przed eurowizyjne zaś na RIK Sacie emitowali "Eurovision Countdown" również wyprodukowany przez EBU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurowizja FTA z HB (dla uzupełnienia poprzednich wypowiedzi):

 

12520 V 27500-3/4 TV SLOVENIA 2 słoweński

12207 H 27500-3/4 BVN holenderski

12597 V 27500-3/4 1TVRUS Europe rosyjski

12520 V 27500-3/4 HRT1 chorwacki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ a o co kaman z tym BBC INTERACTIVE? tam leciał wystep i tekst piosenki na ekranie? jak to mozliwe? :woot:

 

A oto kolejność startowa w finale:

01 AZERBAIJAN

02 SPAIN

03 NORWAY

04 MOLDOVA

05 CYPRUS

06 BOSNIA-HERZEGOVINA

07 BELGIUM

08 SERBIA

09 BELARUS

10 IRELAND

11 GREECE

12 UNITED KINGDOM

13 GEORGIA

14 TURKEY

15 ALBANIA

16 ICELAND

17 UKRAINE

18 FRANCE

19 ROMANIA

20 RUSSIA

21 ARMENIA

22 GERMANY

23 PORTUGAL

24 ISRAEL

25 DENMARK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...