Skocz do zawartości

Portal nk.pl - "miejsce spotkań"


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo widzisz kolego, ludzie w tym kraju nie dorośli jeszcze do śledzika...

 

a jak ktoś coś napisze, a twój znajomy na to odpowie to w ogóle jest rewelka bo widzisz jego odpowiedź a nie widzisz na co odpowiedział

 

bo odpowiada sie opcja "skomentuj" a nie w głównym okienku Śledzika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Działa wam opcja "Osoby, które możesz znać" ? U mnie jest tam ciągle "wczytuję".

2. Działa wam opcja "Znajomi z GG" ? U mnie tam pusto. Tylko liczba się wyświetla.

3. Czy wam też się coś wali z listą aktywnych znajomych, w sensie jest częściowo zasłonięta przez ten kawałek do zmiany statusu itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dalej Was męczą łańcuszki na Śledziku, to najprostszy sposób jest go wyłączyć-> http://www.wykop.pl/ramka/233615/sposob ... c-sledzika . A co do całej NK to prędzej czy później będzie drugą Fotką.pl. To jest żenada, oceniać zdjęcia osobiste na portalu o szukaniu dawnych znajomych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzila to już wylączyłem.Tylko wkurza mnie to że NK mila być portalem sluzacym do poszukiwania znajomych a ni wymyślają jakieś śledziki,kominikatory internetowe i diabli wiedza co jeszcze wymyślą.A z tym ocenianiem zdjec to jest już przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Znowu się zaczynają [beep]olone łańcuszki... :/

 

▒▒▓▓▓▓▓▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▒▓▓▓▒▒ ▒▒▒▒▒▒▓▒▒▓▒▒▒▓▒▒▓▒▓▒▒▓▒▒▒▓▒ ▒▒▓▓▓▓▓▒▒▓▒▒▒▓▒▒▒▒▓▒▒▓▒▒▒▓▒ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▓▒▒▒▒▓▒▒▓▒▒▒▓▒ ▒▒▓▓▓▓▓▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▒ <----------- Jeśli to wkleisz na swojego śledzika to będziesz miał(a) szczęście przez cały ten rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...