Skocz do zawartości

Portal nk.pl - "miejsce spotkań"


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A bardzo prosto, wystarczy logicznie pomyśleć. Pewnie szybko założył jakiś adres, otrzymał informacje zwrotną, założył konto na NK i o adresie e-mail zapomniał. Osobiście znam wielu znajomych, który tak właśnie zrobili. Konto na NK mają, ale hasła na pocztę mail, na którą założyli konto już zapomnieli.

Poza tym mojemu przedpiszcy mogło chodzić o to, że koresponduje przez wiadomości NK, a nie zwykłą pocztą e-mail. Ja np. tą formę ostatnio preferuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak przy okazji wczorajszego zwycięzcy Milionerów. Z Wykopu dowiedziałam się, że osoby nazywające się Krzysztof Wójcik i pochodzące ze Szczecina nie mają łatwego życia na tym portalu, o ile nie poukrywały poszczególnych opcji... od wczoraj zalewa je morze gratulacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Proszę o zmianę nazwy wątku bo niedawno zakończyła działalność nasza-klasa. Teraz mamy "nk.pl - miejsce spotkań"

 

 

Ja konto zlikwidowałem jak zaczęli wprowadzać opłaty. Wiedziałem co się święci.

 

Mam znajomych co wszystko wykupują na nk.pl - od możliwości oceniania zdjęć do podglądania kto oglądał ich profil. Ludzie już mózgu nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skasowałem konto na naszej-klasie, jak przeczytałem regulamin to od razu skasowałem, jeszcze co, oni myślą że będą z użytkowników doić ile się da, nie ze mnie. Mam jeszcze konto na Facebooku, zastanawiam się co robić, na razie nie będę kasował, tam nie ma tak podchwytliwego regulaminu, jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawiły się gry... dla wszystkich użytkowników... zagrałem sobie raz w "ICY TOWER'a" xD jakoś coraz bardziej nk staje się podobnym serwisem do FACEBOOK'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawiły się gry... dla wszystkich użytkowników... zagrałem sobie raz w "ICY TOWER'a" xD jakoś coraz bardziej nk staje się podobnym serwisem do FACEBOOK'a...

 

Icy Tower mam na PC i jest to gierka dla tych co sie im nudzi i nie mają co robić. Polecam Super Zabijacz czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawiły się gry... dla wszystkich użytkowników... zagrałem sobie raz w "ICY TOWER'a" xD jakoś coraz bardziej nk staje się podobnym serwisem do FACEBOOK'a...

 

Icy Tower mam na PC i jest to gierka dla tych co sie im nudzi i nie mają co robić. Polecam Super Zabijacz czasu

 

No zabijacz czasu to jest doskonały. Też mam na PC i już prawie 7 godzin mi taka prosta gra ukradła. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...