Skocz do zawartości

Portal nk.pl - "miejsce spotkań"


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem ze NK jest coraz gorszym portalem,portal mial sluzyc do odnajdowania swoich znajomych i mysle ze po czesci spelnil swoje zadanie.Co do samego sledzika to nie byl mi potrzebny i go wylaczylem zminiajac arkusz stylow.Troche za duzo zabawy mysle ze przydalaby sie funkcja wylaczenia sledzia.Co do zapraszania przez nieznajomych to @sybic masz racje ludzkie zachowania sa czasem niobliczalne i bezcelowe,mozna tak przynajmniej powiedziec. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorszym portalem tylko dlatego, że już wszyscy się odnaleźli? To bezsensu. Po prostu nasza-klasa nie jest już tylko portalem do odszukiwania swoich dawnych znajomych ze szkolnej ławy - bo zdecydowana większość i tak już się odnalazła. Portal teraz służy do bezpośredniego kontaktu ze wszystkimi znajomymi. Osoby, które podłączają się do internetu i rejestrują się na naszej-klasie spełniają pierwotne założenie tego portalu. A potem - wiadomo.

 

Nowy liner i logo mówią same za siebie. Tak samo nowy wygląd serwisu, który wprowadzą niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Facebook'u też jest taki "Śledzik" i nikt nie protestuje :P Ale u nas lubi się narzekać na to co nasze ;]

Może użytkownicy nk po prostu uważają, że to, co nowe od razu musi być złe, a przynajmniej to co nowe na nk. Nie da się ukryć, że najwięksi przeciwnicy "Śledzika" to zazwyczaj ludzie młodzi, a sprzeciw, bunt przeciw wszystkiemu jest charakterystyczny dla tej grupy wiekowej, więc nie ma się co zbytnio dziwić.

Nie dziwi także zmiana motto portalu nasza-klasa.pl... Po prostu nk to już nie tylko miejsce dla ludzi z klasą, o czym świadczą wszystkie wypowiedzi na "Śledziku", które często były niecenzuralne. Nowe motto: "Miejsce spotkań", bardziej pasuje do dzisiejszej społeczności nk. :P

A odnośnie nowego motto - może przydałoby się zmienić nieco tytuł i w wątku? :>

Raczej przydałoby się... Odświeżono nazwę wątku ;) /RafiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Dziś pozbyłem się konta w tym badziewiu! :jupi: Koniec oglądania łańcuszków w smrodziku-śledziku, tysięcy komentarzy typu "cudownie" i zaproszeń od jakichś 13-latek z drugiego końca Polski, których w życiu nie widziałem. Freiheit! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorastacie widzę. Ja konto na N-K założyłem jakoś w listopadzie 2007 gdy zaczął się boom, a usunąłem wiosną 2008. Nie mam i nigdy nie miałem też kont na Facebooku, Blipie, a ostatnio usunąłem GG. Wolność! Po 14 latach obcowania z Internetem. Teraz poczytam wiadomości, sprawdzę pogodę, zajrzę na SK i DVHK i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jedna zaleta się znalazła nk. :lol:

 

Zaproszenia, zaproszeniami. Tego uniknąć się nie da.

Ocenianie zdjęć jest do wyłączenia

A komentarze można zablokować.

 

Przestańmy czepiać się na siłę.

 

A po co bronić to na siłę? Jak się rejestrowałem jakoś wiosną 2008 roku (choć początkowo miałem nie zakładać konta, ale z pewnych ważnych wtedy przyczyn założyłem) to serwis był inny. Nie było tych bzdetów. Zaczęło się od wprowadzenia kont fikcyjnych. Teraz Nk jest dla mnie gorsza niż Fotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, zanim powprowadzali te różne dziwne rzeczy było dużo lepiej.

Ale z drugiej strony nie wiem czego się czepiacie - jeśli chodzi o zaproszenia to ja może z DWA razy dostałem od kogoś kogo nie znam. A jestem na nk praktycznie od początku, zanim jeszcze rozpoczął się boom.

Oceniania zdjęć nie usuwałem, ale i tak ich nikt nie ocenia, komentarze do zdjęć są pozytywne myślę.

Jedyna wkurzająca rzecz to śledzik, no i to że generalnie ludzie zamiast wysłać Ci życzenia w postaci wiadomości wolą napisać komentarz w profilu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój profil w NK mam już dość długo. Te ulepszenia typu albumy i śledziki ani mnie ziąbią ani grzeją. Z NK korzystam w minimalnym stopniu: jestem zapisany do tej i tej szkoły i klasy, gdzie faktycznie się uczyłem, mam kilka fotek portretowych aby było wiadomo jak teraz wyglądam i to wszystko. Mam też przy profilu podane jak się można ze mną skontaktować, a mimo to ludzie zostawiają mi prywatną wiadomość w portalu zamiast pisać na e-mail lub zadzwonić. I to mnie strasznie denerwuje :evil: , bo ja się do tego gó[...] loguję raz na 3-4 tygodnie, i tym oto sposobem wiadomość (czasem dość ważna) wisi sobie tygodniami. Szybciej do mnie dojdzie list Pocztą Polską niż PW w NK. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od wprowadzenia kont fikcyjnych.
Właśnie dobrze, że wprowadzili. Przynajmniej panuje jakieś odróżnienie kont "normalnych" od tych "nienormalnych". Od kilku miesięcy jestem na NK i wcale nie żałuję. Przynajmniej mam orientację, jak niektórym znajomym z czasów podstawówki potoczyło się życie, udało mi się odnowić kontakt z pewną ważną dla mnie osobą.Wprowadzane zmiany na n-k są wymuszane przez samych użytkowników, przez ich wymagania i upodobania. Nie zapominajmy, że różni są ludzie, różne charaktery. Ja olewam konta "śmieciowe" i tym podobne usługi, które mnie nie interesują, i jest mi z tym bardzo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy jestem na NK i wcale nie żałuję.

 

Ja też nie żałowałem. Przez pierwsze 2 m-ce to mi się nawet podobało, dopiero w 3 czy 4 m-cu stwierdziłem, że to bez sensu jest. Kto ze szkoły bardzo chce mnie znaleźć to mnie znajdzie, a pisać na forum z kumplami z którymi wódkę co tydzień czy dwa piję to sensu nie ma najmniejszego. Mają sprawę to zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...