Skocz do zawartości

Portal nk.pl - "miejsce spotkań"


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

100 razy lepsze jest grono.net i tez jest pod strona "Szkoły" gdzie tez dodaje się swoje klasy i korzysta z niego tez sporo ludzi...

Nasz-klasa.pl ciągle sie wiesza, maja sporo kasy a nie potrafią zainwestować w szybsze serwery, bądź nie zmieniając serwera dokupić te 2GB Ramu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Fajnie że powstał, można sobie ludzi pooglądać co się ich kilka czy kilkanaście lat nie widziało. Zauważyliście może, że około 90 % ludzi w wieku 25 - 35 lat jako zdjęcie główne ustawia zdjęcie ze swoim dzieckiem (no jeśli je ma :D ) czyżby to by było aż takie duże osiągnięcie ? wszak dzieci ma bardzo duży odsetek społeczeństwa. A co do informacji to rzeczywiście często widzi się na zdjęciu jakiegoś cwaniaka na tle wypasionego domu i wypasionego samochodu z dobrze widoczną rejestracją. To jest dopiero łakomy i bardzo łatwy kąsek dla przestępcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest niepotrzebne, bo przecież link do profilu na nasza-klasa.pl możesz dać w podpisie :wink:

Zresztą mało osób chyba chciało by podawać link do swojego profilu, a jeśli tak to można to zrobić jak pisałem wyżej dając link w podpisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem że trzeba mieć nierówno pod sufitem by w internecie podawać swoje dane. Nawet takie jak GG, mail, nie wspomnę o nazwisku czy adresie. Z pięć lat temu zamówiłem sobie jakieś darmowe próbki papierów do drukarki. Do dzisiaj dostaję na ten adres, literówka w imieniu :D, różne powiadomienia o wygranych itp. A to jeszcze najniższy wymiar kary jaki mógł mnie spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mail to podstawowa forma komunikacji w Internecie, więc wg mnie całkiem normalne jest podawanie swojego adresu, GG to też właściwie normalka, ale czasami trzeba się zastanowić, szczególnie jak ktoś kogoś nie lubi.

 

Takich danych jak imię i nazwisko napewno publicznie nie powinno się umieszczać, ja bym tutaj w życiu nie umieścił, na n-k miałem i było dobrze. Swoje dane podaję tylko do korespondencji z pewną grupą osób, nie piszę tylko adresu zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zarejestrowany na poprzednio podanym linku, i wpisałem tylko swój nick (stary na dodatek) i nazwę miasta. Zresztą jakby się zrobiło bazę to oczywiście, że nie trzeba by podawać adresu i imienia i nazwiska. Zresztą to już zależy od tego co się zarejestrował, jak poda dane, jego problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mail to podstawowa forma komunikacji w Internecie, więc wg mnie całkiem normalne jest podawanie swojego adresu, GG to też właściwie normalka, ale czasami trzeba się zastanowić, szczególnie jak ktoś kogoś nie lubi.

Na forach od tego jest PW. W oficjalnych kontaktach wiadomo że podaje się maila ale to co innego. Niby nie podałeś na tym forum maila ale wrzucam w Google james_b, trzeci link i już mam Twój mail :D Jeśli ktoś ma niecne zamiary to sobie tak może pozbierać dużo informacji. Na jednym forum zobaczy Twój super sprzęt RTV, na drugim samochód i dom, na trzecim dzieciaka, i tragedia gotowa. Właściwie na NK to wszystko było z reguły podane na talerzu ale przez Google też można dużo się dowiedzieć np. wpisując numer gg. Na niektórych forach, portalach z komentarzy można wyczytać IP. Wielu ma stałe IP. Tak wiem, przesadzam ale strzeżonego ... :D Lepiej by wiedziano mniej niż więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...