Jump to content
szyzag123

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Message added by Mr. Orbita

Recommended Posts

Uszulek czy nie chodziło czasem o A6 bo mnie zrobili w jeszcze lepszy sposób. Napisałem maila czy jeśli voucher straci ważność co się stanie, czy nagroda przepada? A oni zapewniali ze wygeneruja nowy. No i jak wygasł to kontakt się urwał. Jeśli napiszę w innej sprawie to odpisuja A jak wspomnę w mailu o telefonie to nie ma odzewu. Myślę ze jakby kilka osób z tą sprawa się zgłosiło do rzecznika to coś by pomoglo

U mnie to samo. Mi czy znajomym w sprawie telefonów nie odpisują. Patologia. Zgłosi się ich do UOKiK to może karę dostaną za nie wywiązywanie się z umowy/regulaminu.

Trzeba sluchawki szybko odbierać aby nie było tego samego problemu. Ciekawe czy już będą...

Zapewne z góry mają już powiedziane że w sprawie telefonów mają nie odpisywać. Cały plus

Edited by Karol323

Miało być przedłużone do 23.12 a już dzisiaj koniec.

90e9e0f18a83b447b49d2391c7fdc71a.jpg

Ale widać że zamierzają wrócić. Pewnie w lutym.

• Haha 1

Na pewno wrócą w lutym. Dzisiaj jeszcze udało mi się wyciągnąć 3 szaliki i koszulkę na zakończenie :)

Najważniejsze by wrócili z nowymi nagrodami i poprawionymi błędami, blokadami na boty itp. :)

Oni są śmieszni w tym Polsacie. Wieczorem mi odpisali, że gra przedłużona do 23.12.2018, a teraz wyskakuje informacja, że gra zakończona.

Niech się teraz wezmą za ponowne wygenerowanie voucherów na nagrody premium. Mam nadzieję, że dzisiaj dostanę odpowiedź na maila wysłanego do UOKiK, bo jestem ciekaw co oni stwierdzą.

Czy przy odbiorze słuchawek był potrzebny dowód osobisty? Czy dane zwycięzcy były Na protokole czy tak jak w przypadku telefonów tylko nr?

2 godziny temu, Karol323 napisał:

Czy przy odbiorze słuchawek był potrzebny dowód osobisty? Czy dane zwycięzcy były Na protokole czy tak jak w przypadku telefonów tylko nr?

Tak samo jak zwykłą nagrodę odbierasz :)

Dowód jest potrzebny tylko dla nagród wartych więcej niż 2000 zł, ale w tej grze nagród o takiej wartości nie było.

Ja dwie pary słuchawek odebrałem, a trzeciej pary nie ma, bo wydali podobno komuś innemu.
Przez telefon gadają, że można odebrać tylko w salonie który się wybrało, a później takie jaja wychodzą, że ktoś przychodzi i odbiera tutaj, mimo że wybrał inny odebrał salon.

A to dobrze wiedzieć, bo ja zamierzam po świętach w czwartek odebrać dopiero, a tu wychodzi, że ktoś może jeszcze zabrać. :D

Edited by bart18

Wiesz może być też tak, że ktoś inny wygrał i wybrał ten salon, a Polsat im przysłał jedną parę mniej niż powinien.

W sumie to współczuje osobom które jeszcze nie odebrały telefonu. Pracownik mi dzisiaj mówił, że leżą trzy telefony do odbioru, ale nikt nie może odebrać, bo graliga nie odpisuje na maile w sprawie nowego kodu. Na Facebooku Cyfrowego Polsatu też widzę, że ludzie im wypisują w tej sprawie.
Całe szczęście że mi się udało odebrać przed końcem ważności kodu.

Ja mam wciąż do odbioru 27 nagród rzeczowych i pomimo wielu maili nie mogę się ich doczekać w żadnym punkcie. Masakracja.

Ciekawe, jakie nagrody będą w drugiej edycji konkursu?

Może jakoś podniosą wagę tych pucharów, bo miałem ich sporo nazbieranych, a nic za to nie dostałem.

Słuchawki odebrane bez problemu, 5 par się udało ugrać. Telefon też ugrany i już sprezentowany :) Ogólnie nie liczyłem, bo dużo nagród przepadło ale udało się wygrać oprócz tego z 20 PSP na cały sezon, które też rozdalem znajomym, co najmniej 10 szalikow, 16 plecaków, 12 koszulek, 8 piłek, 13 czapek z daszkiem, 9 zimowych, 16 składanych parasoli, 22 parasole premium... Praktycznie wszystko rozdane, pare rzeczy sobie zostawiłem :)

W dniu 20.12.2018 o 00:10, kamil18239 napisał:

Na pewno wrócą w lutym. Dzisiaj jeszcze udało mi się wyciągnąć 3 szaliki i koszulkę na zakończenie :)

Najważniejsze by wrócili z nowymi nagrodami i poprawionymi błędami, blokadami na boty itp. :)

Ja uważam tak : jeśli ktoś teraz brał udział to raczej nie będzie się musiał ponownie rejestrować i pulę graczy przeniosą na luty. Blokady na boty będą (mam nadzieję przynajmniej, że Ci co mieli blokady przy ostatniej grze premium nie będą mogli grać w "drugiej połowie") ;)