Jump to content
szyzag123

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Message added by Mr. Orbita

Recommended Posts

Ciekawe, bo rano mi przeszło, a teraz faktycznie nie dziala.

1 godzinę temu, Rafcio1125532 napisał:

Skąd wiesz?

Od pracownika salonu.

Akurat pracownicy salonu są słabo poinformowani w dziedzinie graliga, niektórzy mi taki makaron na uszy nawijali ze głowa mała. Jedynie jakieś prawdziwe informacje możnaby uzyskać pod adresem e-mail. Napisał ktoś do nich w sprawie drugiej edycji?

Napisał ktoś do nich w sprawie drugiej edycji?

Ja pisałem i odpisali:
Aktualnie nie posiadamy szczegółowych informacji na ten temat.

Ja wam mówię pewne informacje. Na mailu odpisują głupoty i nie ma co im wierzyć.

18 grudnia twierdzili, że konkurs przedłużony do 23 grudnia, a jak się zakończył 20 grudnia to głupio odpisywali.

I tak jak pisałem. Tydzień meczowy a gra nie działa.

Edited by uszulek

Chłopie nie pisz głupot, bo gra będzie.

Na stronie Plusa jest nawet jakiś regulamin graliga.pl w sekcji aktualnych regulaminów.

Nie będzie, bo gra im się nie opłaciła. Rozdali pełno nagród, a tylko mała liczba osób podpisała umowy.

Guest kingofsouth

@mateusz14422, kody nie zadziałają. Były aktywne do 4 stycznia. 

Edited by kingofsouth

Oczywiście graliga.pl przygrala w ch...napisali maila że kody na cały sezon nie mają ważności i chciałem dzisiaj wbić na ipli i żaden nie działa a mam ich kilka.Jak im wierzyć w cokolwiek? Teraz nie mam jak obejrzeć najważniejszego dla mnie meczu to jakas kpina...

Eh, wiosennej edycji nie będzie.

Na początku nie działał mi sklep, konta premium nie mogłem założyć przez cały czas trwania gry, mimo wielu zgłoszeń. Wygrywałem same czapki i plecaki, których nie mogłem odebrać, bo w całym mieście mieli tylko szaliki i jakieś inne badziewia. Jak już sklep zaczął mi normalnie działać, to oczywiście skończył się limit na kod 360 dni do ipli. Jeszcze w grudniu mi powiedzieli w salonie, że mieli problemy techniczne, bo to pierwsza edycja, na wiosnę będzie następna i na pewno wszystko już będzie w porządku. 

I weź tu człowieku zwiąż się umową z taką firmą.

Poprzednia edycja nie zaczęła się wraz z pierwszy meczem, tylko tydzień później, więc teraz też może zacząć się w innym terminie.

4 godziny temu, Kobeman25 napisał:

Oczywiście graliga.pl przygrala w ch...napisali maila że kody na cały sezon nie mają ważności i chciałem dzisiaj wbić na ipli i żaden nie działa a mam ich kilka.Jak im wierzyć w cokolwiek? Teraz nie mam jak obejrzeć najważniejszego dla mnie meczu to jakas kpina... 

Dowiedziałem się, że ustalili ważność kodów na początek stycznia, bo było za duże ryzyko, że teraz będzie kwitnął handel tymi kodami na allegro.

2 godziny temu, d2ad2z napisał:

Eh, wiosennej edycji nie będzie. 

Nie będzie, bo to dla nich nieopłacalne. Wygrywać to każdy chciał, ale do podpisywania umów chętnych nie było.

Przestań trolować.

Uruchomią grę pod koniec lutego i będzie trwała do końca półfinałów i dzięki temu potrwa tyle samo co poprzednia.

Ja nie wiem po czym tu  "płakać" jak są jakieś fajne nagrody to wygrywają ludzie na botach jeśli nawet uda się komuś coś wygrać to nie ma tego w salonach jedyna sensowna nagroda którą  można tam dość łatwo wygrać to kod do ipli na cały sezon .  

• Upvote 1

19 godzin temu, _Artek_ napisał:

Ja nie wiem po czym tu  "płakać" jak są jakieś fajne nagrody to wygrywają ludzie na botach jeśli nawet uda się komuś coś wygrać to nie ma tego w salonach jedyna sensowna nagroda którą  można tam dość łatwo wygrać to kod do ipli na cały sezon .  

"Bo pieniądze (czytaj nagrody) to nie wszystko!"

Godzinę temu, grzechu1991 napisał:

Raczej nowej edycji graliga nie będzie bo te nagrody rzeczowe co były do wygrania w grze są teraz do wygrania w konkursie sms.

Czyli tak jak pisałem od stycznia - gra im się nie opłaciła i wolą rozdać nagrody w taki sposób, bo przynajmniej zarobią.

Jest gdzieś więcej informacji o tym konkursie, czy tylko w studiu go zapowiadają?