Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Twin napisał:

Dostałem info, że do jednego punktu w małym miasteczku w okolicach Wejherowa trafi 24 wygranych przez kogoś telefonów :) Ktoś strasznie był zachłanny, nie dał wygrać innym :)

 

Jawne oszustwo. Ktoś postawił bota na różnych telefonach, teraz odpali część kasy właścicielom numerów a sam sprzeda telefony. Cebulactwo pełną gębą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy z rozesłaniem do punktów tych dzisiejszych słuchawek, wyrobią się do końca roku. Patrząc na ich tempo i to, że za niecałe dwa tygodnie są święta, to nie sądzę.
Ja na odbiór Samsunga sprzed dwóch tygodni dalej czekam, ale w mailu mnie zapewniają, że dzisiaj lub jutro będzie do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też od rana na 3 telefonach gra się nie ładuje, jest biały ekran i koniec. Napisałem do nich ale nie spodziewam się szybkiej odpowiedzi. Ostatnio poprostu musiał minąć dzień i kolejnego dnia wszystko bylo już wporządku a szkoda takiego dnia jak dzisiaj. Ktoś coś wie więcej co sie dzieje? Jakaś awaria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ruszyło. Na zwykłej grze mam Ipla 30 czyli lipa a na premium słuchawki, 155 miejsce na teraz więc nie liczę na końcowy sukces.

11 godzin temu, Twin napisał:

Dostałem info, że do jednego punktu w małym miasteczku w okolicach Wejherowa trafi 24 wygranych przez kogoś telefonów :)

Pod Wejherowem nie ma małych miasteczek. W jedna stronę jest Lębork a w drugą Reda, Rumia, Gdynia. Jedyne miejsce w poblizu spoza wymienionych gdzie znajduje się salon Plusa to Luzino ale to znowu nie jest miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, goldmember21 napisał:

 

Pod Wejherowem nie ma małych miasteczek. W jedna stronę jest Lębork a w drugą Reda, Rumia, Gdynia. Jedyne miejsce w poblizu spoza wymienionych gdzie znajduje się salon Plusa to Luzino ale to znowu nie jest miasto.

 

No więc zamiast miasteczko, to miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...