Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad godzina do końca a moje miejsce to 780 :D
Wydaje mi się, że aż taki wolny nie jestem, na zwykłej grze łapałem się na nagrody, których pula była 250, a tu 500, ponad godzina do końca a ja daleko w tyle.... Szkoda, bawie się w to prawie od początku, pucharów mam 186 i co z tego.... Ani razu nie udało mi się załapać na nagrodę rzeczową w grze premium. Przyznam się, że gram obecnie na 9 numerach ale na każdym uczciwie, swoimi (myślałem, że dość sprawnymi) palcami. Na zwykłej grze sporo wygrałem, obdarowałem rodzinę, właścicieli numerów na których gram, ich dzieci a całą resztę wywiozłem do domu dziecka - bardzo się dzieci ucieszyły. Sobie zostawiłem tylko czapeczkę z daszkiem i parasol premium na pamiątkę. Liczyłem jeszcze chociaż na słuchawki ale za mało "cwany" jestem i nie umiem programować czy stawiać botów. Ale fajnie że była taka gra. Czekałem jeszcze na kartę prepaid 50GB ale u mnie ani razu się nie pokazała i już pewnie nie pokarze. Jak to ktoś wcześniej napisał, ta nagroda jest jak YETI ;-)

Życzę jeszcze przez te kilka dni kilku wygranych i dobrej zabawy!

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili i zapewnienie padło o czwartku/piątku w następnym tygodniu, dodatkowo coś wspomniała konsultantka o tym, że sprzedawca przed wydaniem nagrody będzie wykonywał połączenie na wygrany numer, też o czymś takim u Was była mowa? :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...