Skocz do zawartości

Graliga.pl - nagrody i kody IPLA


szyzag123
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Mr. Orbita

Dwie sprawy organizacyjne:

1. Proszę NIE zamieszczać ogłoszeń w temacie (typu: czy można prosić o kod itp. - proszę polować).

2. Do osób, które kody mają: proszę ich NIE przekazywać nikomu na PW (szczególnie osobom świeżo zarejestrowanym), bo dostałem informacje, że są osoby masowo pytające o kody, które później od Was je dostaną i wystawiają na Allegro. Gdy je wrzucicie publicznie w temat - wykorzysta kto potrzebuje, a będą bezwartościowe dla handlarzy.

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, kamilos951 napisał:

Jak dzwonili w sprawie telefonu dwa tygodnie temu to mówili to samo, ale i tak jak go dzisiaj odbierałem to nikt w salonie do mnie nie dzwonił. Tylko spisali kod, kazali podyktować numer telefonu, podpisać i tyle.

Kamil, to co jak kod już wygaśnie po takim czasie, bo nie zdążą przysłać to znowu trzeba do nich pisać o nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania. 

Do kiedy mogę się zdecydować na wymianę pucharów na abonament Plus internet lub telefon? Bo zamiaruję jedną z usług wziąć, lecz jeszcze nie wiem, którą.

I drugie pytanie: Jeśli już się zdecyduję na któryś z abonamentów to do kiedy można wykorzystać kod w punkcie Plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ARTIPAPK napisał:

Mam dwa pytania. 

Do kiedy mogę się zdecydować na wymianę pucharów na abonament Plus internet lub telefon? Bo zamiaruję jedną z usług wziąć, lecz jeszcze nie wiem, którą.

I drugie pytanie: Jeśli już się zdecyduję na któryś z abonamentów to do kiedy można wykorzystać kod w punkcie Plus?

Prawdopodobnie możesz wymienić puchary do poniedziałku. Jeżeli odbierzesz nagrodę, to masz 14 dni na jej odebranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą następne edycje to może warto pomyśleć o rozwiązaniu coś w stylu, że jedna osoba może zarejestrować tylko jeden numer, a nagrodę trzeba odebrać osobiście, okazując dokument ze zdjęciem.

Imię, nazwisko, e-mail bez żadnych zgód, czy podawania danych. Dopiero jak chcesz grać w premium to procedury, jak dotychczas, ale też tylko na jeden numer. I po problemie.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...