Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.06.2022 o 22:13, Falcon napisał(a):

użytkownik zamieścił go ponownie z komentarzem

Tak właśnie zrobilem. Kompletnie nie rozumiem po co komentować tłita. Treść jest w nim.

W dniu 4.06.2022 o 22:13, Falcon napisał(a):

kto będzie oceniał czy to prawda czy nie?

 

W dniu 5.06.2022 o 05:06, Sentence napisał(a):

My, czyli moderacja sprawdzamy

Jakie wy macie kompetencje aby oceniać merytoryczność postów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, aandin napisał:

Jakie wy macie kompetencje aby oceniać merytoryczność postów? Chyba się przeceniacie i to grubo. Ja wiem jaka poprawność tu panuje. Jedynie słuszna linia jedynie słusznej partii.

Cofnij się do regulaminu forum, bo okazuje się, że nie znasz podstawowych zasad działania, co wiąże się z łamaniem regulaminu (art. II, pkt 1 dot. polityki). Temat rozwiązany i zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

jest typem perfekcjonisty i nie lubi się mylić ;D

I podaje info z pupy którego nie sprawdzi, a jak się okaże że nie działa lub info jest złe, to się tłumaczy że to nie jego info tylko wziął z innego forum :D

Gdyby natomiast zadziałało to oczywiście uważa się za alfę i omegę. 

Edytowane przez PawelTSW
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak, ale nie widzę takiej potrzeby - skrzynkę zawsze można opróżnić lub usunąć jakieś stare rozmowy. Przypominam:

 

Maksymalna liczba rozmów możliwa do rozpoczęcia w ciągu dnia: 5
Maksymalna liczba rozmów możliwa do rozpoczęcia w ciągu minuty: 1
Maksymalna liczba zaproszeń w jednej rozmowie: 5
Limit przechowywanych rozmów: 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twórzmy kolejnego tematu o Viaplay, tym razem poświeconemu obecności w C+. O kwestiach technicznych jest temat, o ofercie programowej również, a o warunkach udostępniania serwisu w C+ można pisać w temacie o ofertach platformy C+. Robi się bu.rdel!



  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

 Nie wiem ,dlaczego,mój post,w którym wyrażnie piszę,aby forumowicze trzymali się tematu,a nie oceniali błędnie ludzi ,został usunięty.Widać,że komuś to najwyrażniej przeszkadza, Może ktoś beztronny z redakcji ( o ile w ogóle jest) zweryfikuje te wypowiedzi,bo zaczynam wątpić w obiektywne oceny wpisów i iterpretowanie regulaminu po swojemu.!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz,że to był off-topic,to proszę reagować szybciej na wpisy,które tylko nakręcają się,obrażają innych i nie dotyczą tematu. Połowa wpisów powinna być usunięta. Nie powinno się nikogo faworyzować. Bądźmy więc obiektywni. Tak przy okazji,nikt nie lubi krytyki,dlatego wiedziałem,że wpis zostanie usunięty. Lubię to forum,bo i mnie niektórzy tu pomogli. Nie cierpię polityki i fałszywych osądów ludzi. Dlatego,gdyby forumowicze trzymali się tematu,do takiego wpisu jak mój,nie doszłoby.               

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja tu też nie siedzę 24 godziny na dobę, żeby w 20 sekund po publikacji wpisu interweniować. I powtarzam, jakbyś zostawił samą kwestię trzymania się tematu, czyli emisji reportażu w kontekście piątkowego wręczenia orderu dla Macierewicza, to by to było utrzymane, bym tego nie usuwał. A tak to nawet ciężko to było zostawić w jakiejś formie, jak zrobiłeś większy offtopic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...