Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przyglądałem się jakoś specjalnie ale na pierwszy rzut oka najgorzej wyglada mecz Sportingu z Eintrachtem na PSP 4. 
W tamtym tygodniu z resztą było to samo ale jak widać na forum najwyraźniej niewiele osób ogląda LM, może gdyby prawa miało Viaplay to by była większa oglądalność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej tak, dzisiaj jednak najciekawsze i ważne mecze w kontekście awansów lecą na PSP 4 i 5, na PSP 3 gra Bayern z Interem a jednym z dwóch najciekawszych jest podobno mecz Viktorii Pilzno ;)

Nie wiem w takim razie jak oni to robią, że bitrate nie wyglada najgorzej a jakość jest nędzna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na C+ Online mimo teoretycznych 8 Mbps też obraz to dobre SD.

 

cpluson.jpg

Dlatego też nie ma żadnego sensu ekscytować się suchymi cyferkami, a zwłaszcza jak coś leci na Polsacie.

I jeszcze ten dopisek "SUPER HD"... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dalej 15 Mbps w H264, a nie H265?

Bo jak tak to wtedy jeśli chodzi o przeliczenie bitrate na piksele mamy cyferkowy odpowiednk szwedzkiej platformy tylko w 4K.

Choć nie do końca bo jeszcze klatek brakuje... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mrozio11 napisał:

Najczęściej tak, dzisiaj jednak najciekawsze i ważne mecze w kontekście awansów lecą na PSP 4 i 5, na PSP 3 gra Bayern z Interem a jednym z dwóch najciekawszych jest podobno mecz Viktorii Pilzno ;)

Nie wiem w takim razie jak oni to robią, że bitrate nie wyglada najgorzej a jakość jest nędzna. 

A co ma bitrate do jakości jeśli sygnał źródłowy do bani? Kiedy to do was dotrze, spece od gumowych dzwonków? Rzecacie tu bez przerwy cyferkami odnośnie rozdzielczości i przepływności, mając blade pojęcie o owych cyferkach. Bitrate nie przerobi ci kaszany na żyletę nawet jakbyś tańczył na rzęsach. Podobnie z rozdzielczością oraz kodekami. Im wyższa rozdzielczość, wyższe bitrate i mniej stratny kodek, tym obraz bliższy pierwowzoru. Jeśli pierwowzór jest kaszaną, otrzymasz kaszanę, niezależnie czy w 4K, czy w 8K, czy z bitrate na poziomie blu-ray itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
7 godzin temu, mingo napisał:

4k w android tv oczywiście 25fps. Jaki jest sens udostępniania takiego 4k?

To wyglądało na coś pomiędzy 25 a 50. Do tego przecięcia z Androida i nie dało się oglądać na tym systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Do tego przecięcia z Androida i nie dało się oglądać na tym systemie.

U mnie po aktualizacji Chromecasta do ATV 12 zniknęły przycięcia kanałów w Polsat Box Go. 4k wczoraj odpuściłem ale obejrzałem cały mecz przez aplikację na "zwykłym" PSP1 i oglądało się bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wiem, że jakiś czas temu pytałem już o to ale może coś się zmieniło. Jak teraz najtaniej wykupić dostęp do tych kanałów? W Polsat Box Go widzę tylko pakiet z 20 sportowymi kanałami za 40 zł miesięcznie. 
Da się to gdzieś wykupić za sensowne pieniądze bez kupowania dostępu przy okazji do 15 innych kanałów których nie potrzebuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...