Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.09.2021 o 20:32, czytnik napisał:

Kpiną jest płacić za kanały i nie odkodować ich .

Tak jest w moim przypadku , PPV 3-6 zakodowane a PB umywa ręce , reklamacje złożone trzy a do dziś cisza.

Też mam zakodowane, a przedłużeniu umowy miał być dostęp do wszystkiego na 6 miesięcy. Konsultantka powiedziała, że to są PPV, więc jeszcze dodatkowo płatne. Wyśmiałem ją, reklamacja poszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem hejtu w stronę PSP. Pokazują wszystkie mecze, które są dobrze opakowane i w naprawdę dobrej jakości. Komentatorów jakich mają takich mają, ale wspomagają się chłopakami z Elevenu. Kolejny sezon LM na ich antenie, a tu dalej płacz i lament o to, że zły Polsat pokazuje LM, a nie C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście bardzo brakuje Ligi Mistrzów w Canal+. Zarówno oprawy, jak i właśnie wspomnianej multiligi. Mimo to, nie narzekam, bo z doświadczeń z ostatnich miesięcy, dobrze wiemy, że może pojawić się ktoś nieporównywalnie gorszy. W tym sensie mocno kibicuję Polsatowi, żeby przedłużył prawa do Ligi Mistrzów, bo byłoby naprawdę grubą przesadą, gdyby kolejne prawa sportowe typu premium wpadły w niepowołane ręce kogoś, kto się na tym nie zna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jaromir20 napisał:

Też mam zakodowane, a przedłużeniu umowy miał być dostęp do wszystkiego na 6 miesięcy. Konsultantka powiedziała, że to są PPV, więc jeszcze dodatkowo płatne. Wyśmiałem ją, reklamacja poszła.

U mnie reklamacji nie uznano . Kanały PSP PPV 3-6 nie wchodzą w skład pakietu.

Daj znać jak Ciebie potraktują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tomik1 napisał:

Nie rozumiem hejtu w stronę PSP. Pokazują wszystkie mecze, które są dobrze opakowane i w naprawdę dobrej jakości. Komentatorów jakich mają takich mają, ale wspomagają się chłopakami z Elevenu. Kolejny sezon LM na ich antenie, a tu dalej płacz i lament o to, że zły Polsat pokazuje LM, a nie C+

 

To nie jest hejt, tylko rzeczowa krytyka. Czwarty sezon LM w Polsacie i do dzisiaj nie ma Multiligi. I tak naprawdę nikt nigdy nie wytłumaczył dlaczego. Stacja rzekomo premium, z najpopularniejszymi rozgrywkami piłkarskimi na świecie i od czterech lat nie ma dźwięku 5.1, nie ma nawet DD. Wydawało się, że od czasów n-ki od roku 2006 standardem jest dźwięk DD 5.1 przy takich rozgrywkach. Studio to dramat, ale pisaliśmy o tym już tyle, że chyba nie warto się powtarzać.

 

Tak naprawdę jedyne co nie zostało spie_przone ze strony Polsatu to stosunkowo wysoki bitrate głównych kanałów HD na satelicie i fizycznie duże studio LM. Resztę roboty robi UEFA, która dostarcza gotowy obraz ze stadionów. Komentarz leży, studio leży, dźwięk leży, multiligi nie ma. Z kolei ja nie rozumiem skąd to zdziwienie, że ludzie dobrze wspominają LM w C+. Przecież to jest bardzo widoczny regres.

 

Inna sprawa, że jak LM przejmie kiedyś platforma OTT, to stracimy także jakość obrazu oraz komfort telewizyjnego streamu. Także ten regres będzie się tylko pogłębiał.

Edytowane przez WebMat
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tomik1 napisał:

Nie rozumiem hejtu w stronę PSP. Pokazują wszystkie mecze, które są dobrze opakowane i w naprawdę dobrej jakości. Komentatorów jakich mają takich mają, ale wspomagają się chłopakami z Elevenu. Kolejny sezon LM na ich antenie, a tu dalej płacz i lament o to, że zły Polsat pokazuje LM, a nie C+

Nie, nie jest dobrze opakowana i nie próbujmy oszukiwać rzeczywistości. Poza Iwanowem nie mają żadnego porządnego komentatora, eksperci też tyłka nie urywają (Wichniarek i Kołtoń dają radę, do tego powiedzmy, że i Niedzielan). Robienie z Kowalskiego mega komentatora i przypisywanie go do najlepszych meczów to komedia. Do tego walenie banałów przez stare grono ekspertów (Engel, Dziekanowski), którym przewodniczą osoby typu Mielewski czy Chylińska. Jedyne co jest tam na poziomie to studio, o ile nie wpadają na genialny pomysł kącików kulinarno-muzycznych. Jeśli dopuszczą do głosu chłopaków z Eleven to znacząco się ten poziom podwyższy, ale jak na razie hity zostają w rodzinie. Miernie, biernie, ale ważne, że nasz od kilkunastu lat. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, andrzejgratis napisał:

@NobelM, @CashBackPlease Polsat nie jest zainteresowany Multiligą... ;)

No Ameryki nie odkryłeś, bo gdyby był zainteresowany, to by Multiliga była :)

Problem tylko polega na tym, że wielu klientów jest zainteresowanych Multiligą, bo to wygodna forma oglądania kilku meczów nadawanych w tym samym czasie. Wiem, że Polsat tego nie umie, ale nie narzekam, bo, mimo to, wolę Ligę Mistrzów w Polsacie Sport Premium, niż w jakimś marnym streamingu o rozdzielczości 720p ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...