Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miło z tą transmisją finału siatkarskiej LM w PSP bo jest naprawdę premium - bez żadnych przerw reklamowych i autopromocji.

Były w przerwach wywiady robione przez włoskich dziennikarzy, teraz po zakończeniu meczu też trochę smaczków kiedy już na zwykłym Polsacie Sport dawno reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że LM w polsacie to merytorycznie jakaś pomyłka. Ja więcej wiem o piłce niż Ci "eksperci".Gdyby LM było w canal+ lub nawet viaplay to przynajmniej ludzi i komentarza dałoby się posłuchać a tak przełączam na TVP kiedy tylko mogę. Nie chodzi tu o cenę, bo akurat polsat sport premium cały pierwszy sezon miałem za darmo, dzięki ich loterii a teraz mam "za darmo" w ramach abonamentu TV SAT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze Polsat stara się wykorzystywać prawa sportowe maksymalnie i jak jest np Wimbledon to pokazują dodatkowo na kanałach PSP to świetnie. Przykładowo C+sport3, C+, sport4 nie pokazują nic poza Ekstraklasą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Mateusz2006 said:

Za to w studiu był Dj.

 

No podczas meczu tak jak zawsze na siatkówce też grali muzyke. Straszne po prostu ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśłałem, że się czepiasz - bo w przypadku LM w pilkę też były takie atrakcje i to było dziwne.
Ale tutaj akurat wodzirej plus publiczność w studiu pasowała do klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislokbo żeby Canal+ coś pokazywał to trzeba jeszcze mieć do czegoś prawa. Polsat ma tyle że nie mieści się już w kanałach sportowych typu Polsat Sport, Extra, News dlatego dają na Polsat Sport Premium.

 

A canal+ co może pokazać nie mieszcząc się na sportowych kanałach? Nic, bo tam nawet swoich kanałów sportowych nie są w stanie zapełnić transmisjami na żywo. 

 

Teraz gdy będzie przerwa w piłce nożnej będzie powtórka za powtórką. No czasami zdarzy się jakiś przerywnik typu Tenis live.

 

W tej chwili jak to mówią dziadowski Polsat ma prawa do 26 dyscyplin sportowych. 

 

A taki arcy wielki Canal+ do 5 dyscyplin. Jest ich tak dużo że można na palcach jednej ręki wymienić - Boks, Futsal, Koszykówka, Piłka nożna, Tenis i Żużel. 

 

A potem się ludzie dziwią jak to możliwe że rozdają Canal+ w piwach czy chipsach :D

Edytowane przez Vaniliovsky
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaniliovsky można mieć dostęp do pięciu dyscyplin, ale za to przyciągających widzów przed TV. Ekstraklasa, żużel czy tenis z Igą Świątek się oglądają. 

Druga kwestia - jak C+ pokazuje padla, który mają od francuskiego C+ to jest śmiech, że coś takiego pokazują. 

Więc jaki jest sens kupowania niszowych praw? Czy po prostu zależy to od przyjętej retoryki, która w danym momencie pasuje?

 

A to, że C+ jest jaki jest możesz podziękować sam sobie i Tobie podobnym - kupując dostęp do TV w sposób, który sam nie potrafisz wyjaśnić. ;)

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Vaniliovsky napisał(a):

W tej chwili jak to mówią dziadowski Polsat ma prawa do 26 dyscyplin sportowych. 

Myślę, że to niedoszacowane, ale sprawdzę:

  1. Piłka nożna
  2. Siatkówka
  3. Siatkówka plażowa
  4. Siatkówka na śniegu
  5. Koszykówka
  6. Rugby
  7. Futbol Amerykański
  8. Hokej na lodzie
  9. Curling
  10. Skeleton
  11. Bobsleje
  12. Narciarstwo dowolne
  13. Snowboard
  14. Łyżwiarstwo figurowe
  15. Łyżwiarstwo szybkie
  16. Short track
  17. Tenis
  18. Badminton
  19. Lekkoatletyka
  20. Triathlon
  21. Wyścigi konne
  22. Golf
  23. Wyścigi motocyklowe - Moto GP
  24. Wyścigi samochodowe - Endurance
  25. Boks
  26. MMA (no, niech wam będzie, że to też sport)
  27. Beach soccer
  28. Futsal
  29. Kolarstwo szosowe
  30. I nie wiem, czy nie pokażą znowu jeździectwa z Sopotu - pokazywali na pewno CSIO5* przez dwa ostatnie lata.

Oczywiście, pominąłem jednorazowe wyskoki typu Igrzyska Europejskie 2015, 2019 oraz The World Games - zwłaszcza po TWG to by można wypisać kilkanaście kolejnych dyscyplin, które transmitowali tylko w ciągu ostatniego roku.

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio kanały które służyły głównie do pokazywania meczów Ligi Mistrzów będą zapełniane innymi dyscyplinami sportu.

 

Np łakomym kąskiem niedostępnym jak dotąd np. dla abonentów Canal+ będzie mecz Wisły Kraków w Fortuna 1 ligi w piątek na kanale Polsat Sport Premium. 

 

W nadchodzącym tygodniu na kanałach Premium Polsatu na żywo będą też mecze siatkówki, piłki nożnej, wyścigi motocyklów czy tenisa. 

 

Gdy przybędzie bardzo dużo meczy w piłkę ręczną pewnie ze względu na wiele praw będą również puszczanie transmisje w kanałach premium lub przerzucane tu inne dyscypliny które nie zmieszczą się w głównych kanałach sportywch polsatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...