Jump to content

Recommended Posts

Guest breaking

Ja teraz oglądam nowy sezon "Better Call Saul" i widać, że robi się z tego drugi kultowy "Breaking bad"  :wink:  I równolegle do tego wciągam  "El Chapo".

Zwiastun najnowszego filmu Alfonso Cuarona - "Roma", który 14 grudnia będzie miał premierę na Netflixie.

Film weźmie udział w konkursie głównym festiwalu w Wenecji ,ale już spekuluje się, że ma ogromną szansę na na nominację do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Może nawet przyjdzie mu rywalizować z innym czarno-białym filmem tego roku, czyli "Zimną wojną" Pawlikowskiego.

Jak to potestują na większej grupie to się dopiero zacznie jazda. :wink:

A jak niebawem zaczną testować prawdziwe reklamy, a nie tylko zwiastuny to będzie początek tsunami.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Guest kingofsouth

Od wczoraj na tapecie "Daredevil" sezon 1. Wcześniej nie było okazji zapoznać się z tym tytułem Marvela. ;)

Serial oczywiście w  HDR. Oglądał ktoś z was "Dom w górach"? Dobry serial?

Edited by kingofsouth

Jak to potestują na większej grupie to się dopiero zacznie jazda. :wink:

A jak niebawem zaczną testować prawdziwe reklamy, a nie tylko zwiastuny to będzie początek tsunami.

Ta, tak samo potestują jak te podwyżki, na temat których dwa miesiące temu tutaj niektórzy produkowali po 50 postów, że są pewne... ;)

Wygląda na to, że Netflix wszystkie najlepiej zapowiadające się filmy zostawił na koniec roku.

Zwiastun filmu "Król wyjęty spod prawa", który będzie miał premierę w listopadzie. Własnej produkcji filmowej z takim rozmachem, chyba jeszcze na platformie nie było.

Netflix zapowiedział powstanie 2 sezonu "The End of the F***ing World". To bez wątpienia jeden z najlepszych seriali jakie obejrzałem w tym roku, ale nie widzę sensu kontynuacji. Niestety w dzisiejszych czasach każdy popularny serial musi być kontynuowany.

Oficjalna rozpiska na wrzesień

https://upflix.pl/aktualnosci/zobacz/2384/Oficjalna+lista+nowo%C5%9Bci+we+wrze%C5%9Bniu+na+Netflix+Polska

Jak zawsze ostrożnie podchodzę do nowości, ale co ciekawe w tym miesiącu bardziej czekam na niektóre filmy niż seriale.  Przede wszystkim na thriller "Powstrzymać mrok", którego zwiastun zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Film miał być pokazywany na tegorocznym festiwalu w Cannes, ale jednak w związku z wycofaniem produkcji Netflixa z konkursu tak się nie stało.

Nieźle zapowiada się też "Kryptonim Angel", włoskie "Sześć dni z życia" czy holenderski "Banker van het Verzet".

Z nowości serialowych ciekawie wygląda "Katedra w Barcelonie". To podobno jak na razie najdroższy serial w historii hiszpańskiej telewizji.

Edited by Conan

"Ania, nie Anna" - pierwszy sezon na 8/10, drugi na 6.5/10. W drugim za dużo odcinków i wątków LGBT (na siłę). Aktorzy dobrani idealnie. Świetnie nakręcony i wizualnie bardzo "ładny" (dostępny w 4K). Żonie podobały się oba sezony jednakowo i już tęskni.

"13 Reasons why", "Orange is the new black", "Sense 8" itd. 

@bugmenot nie oglądałem, ani nie oglądam żadnej z tych produkcji TVP. Wiem, że dla środowisk lewicowych tolerancja ogranicza się do ich spojrzenia na świat. Stąd twoja nieśmieszna próba prowokacji.

Rasheed: Ja już czytałem tego typu posty. Propaganda według jakieś pokręconej logiki niektórych ludzi polega na tym, że w serialach czy filmach pojawiają się postacie nie mające jednej słusznej orienatacji i w dodatku mają różny kolor skóry.

Poczytaj komentarze np. pod "Black Panther" na filmwebie - powody dla których film się nie podoba są powalające ;). W przypadku "Lost in space" też główny problem wielu osób polegał na tym, że jedna z bohaterek jest czarna, a inny latynosem..

@the cable guy: to pooglądaj. Wymienione produkcje tematycznie są zdecydowanie bezpieczne dla Ciebie.

Edited by bugmenot