Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy:

Mudbound, Rytuał, oglądałem też The Titan i Anihilację, ale mnie nie wciągnęły :)

 

Seriale: Dark, Dom z papieru, Stranger Things, Manhunt: Unabomber. Te polecam przede wszystkim. Poza tym znośny jest jeszcze Safe. Aktualnie oglądam Czarne Lustro, niby to serial, ale w każdym odcinku inna historia. Tak czy siak, też warto spojrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zagłada" rzeczywiście całkiem niezła. Początek jest bardzo przeciętny i już myślisz, że to kolejny typowy film o inwazji obcych połączony z nudnym dramatem rodzinnym. Do czasu. Wiele osób pewnie wyłączyło go wcześniej, bo też miałem taki zamiar, ale ostatecznie nie żałuję, że wytrwałem do końca. Pomysł na film się obronił, gorzej z wykonaniem, które mogłoby być lepsze. Widać też oszczędności w budżecie. Ode mnie 6/10.

 

Też dziś obejrzałem i film dobry jako weekendowe "oglądadło". W kinach w wakacje spokojnie by sobie poradził z przyciągnięciem sporej widowni.  Z mojej strony 6,5/10 (IMDB 5.8/10).

PS. Jak macie projektor/plazmę czy inny ekran który nie ma jasności "miliona" kandeli to zaciemnijcie pomieszczenie w którym go olądacie, bo film jest bardzo ciemny przez dużo czasu i nawet 4K tutaj nie pomoże, kiedy słońce nawala zza okna ;).

 

 

Klimat podobał mi się od początku, choć zapowiadało się sztampowo, a potem tak jak napisałeś jest spore zaskoczenie - mimo, że czytałem już o tym, że należy się spodziewać "twistu" to takiego nie wymyśliłem ;). Mogli wyciąć trochę scen z serii bieganie po budynku i rozbudować końcówkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ostatnio 3 filmy z gatunku Sci-Fi/Thriller:

- Anihilacja (7/10) - spodziewałem się sporo gorszego filmu. Coś innego. Nie wszystkim może przypaść do gustu wolne tempo. No i fajnie, że na Netflixie film dostępny w 4k z HDR'em, bo do kliku "iskrzących" scen nadaje się on tutaj idealnie.

- Anon (5/10) - kilka fajnych pomysłów, ale ogólnie film bez polotu, na Netflixie dostępny max w 1080p.

- Tau (6/10) - przyjemnie się to oglądało, aktorka na duży plus, również dostępny max w 1080p.

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix podał dziś datę premiery ostatniego sezonu "House of Cards" - będzie dostępny w usłudze 2 listopada.

Z kolei 21 września premiera miniserialu "Maniac" z ciekawą obsadą, w rolach głównych Emma Stone, Jonah Hill i Justin Theroux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Bo Netflix ostatnio to taki fast food tylko z filmami i serialami.

Nie zgodzę się z tym. Jak serial " Wariat " to taki fast food to widocznie inaczej się odżywiamy :lol2:

Ja lubię takie produkcje.  Ten serial nie będzie dla typowego Kowalskiego. ;):P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym. Jak serial " Wariat " to taki fast food to widocznie inaczej się odżywiamy :lol2:

Ja lubię takie produkcje.  Ten serial nie będzie dla typowego Kowalskiego. ;):P

Tobie się wszystko podoba za co płacisz, więc nie mamy o czym dyskutować ;)

 

Większość filmów i seriali, które ostatnio wypuszczają są maksymalnie przeciętne. Da się to oglądać, ale nie porywa i zbierają słabe recenzje na portalach tematycznych.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King

Luzik, ale kolega ma sporo racji. Ja nie oglądałem dobrego, tegorocznego serialu na Netflixie.

@Rasheed

Jakie to ma znaczenie czy to Originals czy nie. Większość, w tym ja, patrzy co realnie można obejrzeć w danym serwisie i tu, oczywiście według mnie, HBO ma przewagę.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlatego Netflixa biorę raz na kilka miesięcy i oglądam pozycje, które zbierają jedynie dobre recenzje (jest ich coraz mniej!), a nie tak jak ty chwalę wszystko, bo mam i płacę. Taka różnica... Naucz się obiektywizmu.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

...a nie tak jak ty chwalę wszystko, bo mam i płacę. Taka różnica... Naucz się obiektywizmu.

Ja sam Netflixa w domu nie oglądam.

Nie ma wyższości HBO nad Netflixem i odwrotnie. Każdy kto tego nie zrozumie będzie zawsze marudził.

HBO i Netflix się uzupełniają. Nie zastąpisz jednej biorąc drugą.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...