Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy zejdą z ceny przed lipcem, aby zebrać jak najwięcej klientów na OE :wink:

O ile OE będzie na antenie Canal+.

Z ceny czy zejdą? No nie wiem, to jednak żabojady :roll::lol: oni sobie liczą jak nie wiem.

Jest co obniżać? No też bez przesady, żeby mieć dekoder HD za mniej niż 7 stów (chociaż nie jest jakiś super, więc cena mogłaby być minimalnie niższa), za Stronga tylko 79 zł, więc nie drogo. Moduł CAM jest lekko drogi i mógłby kosztować o przynajmniej 50 zł mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - w świetle nowej promocji tym bardziej opłaca się wziąć pakiet abo innych platform.

Że nie wspomnę kwestii przetargu na OE - przecież C+ oferuje możliwość oglądania OE abo innych platform, co prawda za nieco większe pieniądze niż sugerowała n (+- 17 zł), ale w zamian daje inne ligi, filmy, 16:9, itp. Zauważcie jedno - multipakietu NIE OFERUJE Cyfra, tylko CANAL+, więc nie ma mowy o konieczności bycia abo CYFRY. W świetle ostatnich dyskusji odnośnie praw na naszą piłkę kopaną uważam wręcz udostępnienie pakietu za idealne rozwiązanie (zagranie). Jesteś abo n - kupujesz pakiet dodatkowy za 39 zł i oglądasz OE, Premiership, itp. Jedyny minus to nowy dekoder / pudełko. Oczywiście znajdą się też malkontenci - bo nowe pudełko, nowy (kolejny) pilot, itp. Jeżeli można byłoby oglądać pakiet na np. n, to pewnie znowu by było, że za daleko, że lepiej 20 kanał, a nie na 200 itp.

Przecież jak ktoś chce oglądać kanały XXX, to nie narzeka, że musi mieć dodatkowy dekoder. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jasne, ale: na stronie Cyfry nie ma mowy o multipakiecie, a oferta jest TYLKO na stronie Canal +.

Zastanawiające jest jedno - DLACZEGO tak jest i czy jest to tylko zbieg okoliczności????? :D:D:D

A cyfrą się nie brzydzę, jestem abo od początku i wiele z nią przeszedłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ceny czy zejdą? No nie wiem, to jednak żabojady :roll::lol: oni sobie liczą jak nie wiem.

Pytanie retoryczne (oni z ceny mają zejść - LOL). Budżet został ostatnio bardzo obciążony...

 

żeby mieć dekoder HD za mniej niż 7 stów (chociaż nie jest jakiś super, więc cena mogłaby być minimalnie niższa), za Stronga tylko 79 zł, więc nie drogo. Moduł CAM jest lekko drogi i mógłby kosztować o przynajmniej 50 zł mniej.

Można taniej, CP tuner HD oferuje za 4-y stówy :)

Moduł też tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Stacja telewizyjna Canal Plus i - na zasadzie sublicencji - Telekomunikacja Polska S.A. będą pokazywały przez najbliższe trzy sezony (2008/09-2010/11) mecze piłkarskiej pierwszej lig. Planowane jest uruchomienie tzw. Kanału Ekstraklasy, który pozwoli na obejrzenie na żywo wszystkich 240 meczów w sezonie (w przyszłości Kanał Ekstraklasa będzie oferował możliwość oglądania gier ligowych za pośrednictwem serwisu Pay Per View.). Czy opisany kanał oraz serwis PPV będzie dostępny dla abonentów Cyfry+ nie posiadających dostępu do Videostrady TP ?

 

Tak, zgodnie z założeniami wszystkie transmisje ze spotkań Ekstraklasy (CANAL+ będzie ich realizatorem) będą oczywiście dostępne dla abonentów CYFRY+. Obejrzą je również widzowie, którzy wykupią dostęp do samodzielnej satelitarnej oferty, czyli do MULTIPAKIETU CANAL+. Szczegóły zostaną przedstawione z odpowiednim wyprzedzeniem, przed startem nowego sezonu rozgrywek Ekstraklasy.

 

http://www.mojehdtv.info/forum//index.p ... c=842&st=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zaabonowałem dzisiaj multipakiet c+ HD, przyjechałem do domu. odłączyłem recordera, podłączyłem philipsa od cyfry, włożyłem kartę, kabel HDMI no i odpalam... załadowało (szybko!) listę programów, EPG również, patrzę na ustawienia antenty - poziom DOBRY (ok. 4,5 na ich skali 1-5), odpalam któryś z kanałów C+ - nie ma ani obrazu, ani dźwięku! tak samo z wszystkimi pozostałymi kanałami. no ale ok, pomyslałem - dam im czas na aktywację. przed chwilą znowu spróbowałem odpalić c+ - nie robi! a kolo z Vobisu powiedział, że jak wrócę do domu to już będę mógł oglądać. ktoś mi wyjasni o co tu chodzi i czy ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zostaw na kilka godzin dekoder na CANAL+ i nie przełaczaj kanałów, standardowo w ciagu max 2 godzinek bedziesz miał obraz :D Pamiętaj żeby w tym czasie nie latać po kanałach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...