Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle powinni oferować HD bez wzrostu abonamentu. Jest ta sama oferta programowa, tyle, że w lepszej jakości. Aby zachęcić ludzi do HD, to powinni zrezygnować z tej drobnej dopłaty jaką jest 6 PLN. Niby to nie wiele, ale trzy piwa piechotą nie chodzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, kupujesz niezależny dekoder z kieszeniami na karty i moduły i wkładasz do niego to co dostaniesz od Cyfry. A karta w tym przypadku to jak w każdej platformie takie coś wielkości karty kredytowej, a nie karta do komputera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze musi być antena, bo jak chciałbyś odbierać sygnał z satelity :?: Co do karty DVB-PCI to nie powiem jak narazie nic na ten temat, bo nie wiem czy da się. Dekoder to może być np Ferguson FX-7600UCI i chyba nawet modułu nie musiałbyś kupować, bo z tego co widzę działa bez modułu, wystarczy kartę włożyć w odpowiednie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w tym przypadku trzeba montowac antene ?

Taniej wyjdzie dogadać się z sąsiadem i wymienić u niego na antenie konwerter na Twina lub Quada (jedna antena - kilka odbiorników) Odpadną koszty zakupu, czaszy, mocowania i instalacji, nie będzie też problemu z miejscem. Lepiej jakby antena była 70cm lub nawet większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 90cm wymieniłem quada na octo, BER zmienił się z 2.0E-3 na 5.0E-3 , paski jakości dalej pokazują prawie 100%, także na quadzie mniejsza antena niz 90 też powinna dać radę. Oczywiście że przy zakupie nowej lepiej wziąć większą.

 

jest na karte dekoder z hd?
jest, może być od Cyfry, może być niezależny, poszukaj opdowiednich wątków na forum dotyczących dekoderów HD.

 

Edycja pitter: połączone dwa posty oraz poprawione cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten multipakiet cyfry skojarzył mi się z planowanym kanałem ekstraklasa tv czy jakoś tak. Może to jest jakiś wybieg przed przetargiem na prawa do OE na następne lata, że niby można za niewielkie pieniądze oglądać polską ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by obniżyc cenę Canal+ w kablówce w UPC Canal+ kosztuje 29,90zł.

 

Kilka lat temu był to rok około 2000. Canal+ nadawał jeszcze analogowo i tylko jeden kanał wtedy również cena wynosiła około 40 zł. Mi udało się trafić wówczas na promocje i zapłaciłem 20 zł może po świętach Canal+ zmieni cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle zdzierają, drożej niz w Cyfrze bez promocji i pewnie gorsza jakość.

Ja nie oglądam polskiej ligi i chętnie bym się podzielił prawami do niej w zamian za obniżenie ceny za C+. Podobnie jak podzielili się HBO, ciekawe czy ceny spadną. Pewnie zależy ile konkurencja za nie zażąda bo do dziś n-ka twardo myśli nad tym :lol: A z Polsatem to w ogóle nie mogą się dogadać nt. wejścia do platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by obniżyc cenę Canal+ w kablówce w UPC Canal+ kosztuje 29,90zł.

 

Kilka lat temu był to rok około 2000. Canal+ nadawał jeszcze analogowo i tylko jeden kanał wtedy również cena wynosiła około 40 zł. Mi udało się trafić wówczas na promocje i zapłaciłem 20 zł może po świętach Canal+ zmieni cenę.

 

tylko narzekanie i narzekanie. To jak w UPC jest za 29,90 to zadzwon do UPC i powiedz ze chcesz sam Canal+ ... zycze powodzenia. Cena jest jaka jest i jakbys nie kombinowal i nie wiem na jakich promocjach jechal to chcac tylko i wylacznie ogladac Canal+ ponizej 39 zl nie zejdziesz. Dla niektorych to jest nawet wyjscie idealnie, Canal+ 39 N`ka 32 z i masz wszystkie silne ligi europejskie+liga mistrzow+NBA i NHL za 71 zl miesiecznie Czego chciec wiecej za rozsadna cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższej promocji jasno wynika, iż Cyferka faktycznie cienko przędzie, czytaj - czyli jednak kwitnie podbijanie kart.

Pozdrawiam.

 

A ja zapytam z ciekawości, bo kiedyś czytałem, że kiedyś była taka możliwość(nie wiem czy teraz też jest), że załatwiało się se od kogoś oryginalną kartę Cyfry, szło się do kolesia i ona za parę stów przerabiał nieaktywne karty na full. I teraz moje pytanie, czy Cyfra ma możliwość sprawdzenia, co się dzieje z ich kartą, np. ktoś weźmie se ten multipakiet, albo powitalny żeby było taniej i se przerobi normalnie aktywną kartę i czy Cyfra ma możliwość sprawdzić, że karta jest przerobiona i abonent nielegalnie ogląda full?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...