Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie szanse żeby Multipakiet trafił do PC i N :roll:

 

Mniej, niż zero :)

Zapewne "pijecie" do ostatnich rozgrywek dot. OE. Jeśli chodzi o nie, to Mr Sojka sam mówił, że nie potrzebują Multipakietu C+, tylko kanał Ekstraklasa TV, który powstaje przy współpracy z TP.

Takowo pozycja Multipakietu Canal+- jako jedynego dostępnego na Cyfrze+ pozostaje nie zagrożona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnym pomysłem ktoś się pochwalił na tym forum i powiedział że ciekawym rozwiązaniem byłoby dołączenie Multipakiedu do CP i N lecz abonenci tych platform płacili by abonament na konto C+ tak (podobnie odbywa sie to z Playboy) żeby ani CP ani N nie brały by tej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem Waszych dylematów. Multipakiet JEST już w CP i n - każdy abo dowolnej platformy może go kupić, nie musi brać cyfry.

Według mnie po to on jest - jest to oferta właśnie dla abo CP i n. Cena jest, jak jest. I tyle. Potraktujcie to jako dodatkowy pakiet w CP i n.

Przecież nawet nie ma obowiązku brania tunera. Jeżeli ktoś ma własny tuner z modułem dostępu, to za 29 zł ma multipakiet u siebie. I ligę również.

Pewnie, najlepiej, żeby było kodowanie w nagra i tym systemie N (nie pamiętam nazwy). Ale gdzie sens tego? Pomijam dziurawość nagry.

Dochodzą przecież opłaty za system kodowania, problemy z przepływem kasy, itp. Słowem utrudnianie życia.

A tak sytuacja jasna - chcesz ligę - 29 zł, nie masz dekodera? dokładasz 10 zł i za 39 zł masz ligę (nie tylko naszą przecież), no i filmy.

Według mnie, multipakiet to najlepsze rozwiązanie i znakomite posunięcie C+ - zaoferować swój towar za logiczne pieniądze innym. Po co brać HBO w n za 25 zł, skoro nie ma tam np. piłki - przecież mając n można za 29 mieć i piłkę, i dobre filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, w ferworze pisania sie pomyliłem. :oops::oops::oops::oops:

Co i tak nie zmienia mojego poglądu.

btw kiedyś za SAM Canal+ (analogowy, bez zmiany fonii, stereo, itp), płaciłem 45 zł. I ligi nie było.

Co do Polsatu Sport - pakiet Polsat Sport/Extra wziąłbym od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet zapłaciłbym 49zł (39 + 10) ale po co mi kolejny dekoder? Jeśli byłaby taka możliwość ze Multipakiet można odbierać na dekoderze CP to wchodzę to od razu.

 

I tu są obawy Sojki czy Waltera. Abonenci tych platform mogli by brać częściej Multi Canal +niż HBO i ich własnych kanałów sportowych. A co za tym idzie mniejsze wpływy dla CP i N-ki a zarazem nabijanie kasy konkurencji jakim jest Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosłem wrażenie że włączenia do platformy całego multipakietu nie chce ani Sojka ani Cyfra. Każde z innego powodu, a w zasadzie z tego samego tylko że z drugiej strony kija. Cyfra obawia się końca swojej platformy, a N i Polsat spadku zysków na rzecz Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andyg, bo wszyscy widzą w tym tylko złe strony. Trzebaby wymieniać konwerter na twina ( a od czego przelotka jeśli jest?). A dobra strona twina, to można tuner C+ podłączyć do drugiego tv i skończyłyby się sprzeczki z żoną lub dziećmi kto co ogląda w danym momencie (chyba, że nie ma drubiego tv). Ale to jakoś trudno dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już było, to przepraszam. Mamy pierwszą promocję na Multipakiet :D

Promocja-Multipakiet_06.gif

multipakiet03.gif

Jeśli chcesz skorzystać z Multipakietu CANAL+ możesz:

 

  • wynająć:
  • dekoder SD za 10 zł/mies.,
  • dekoder HD za 15 zł/mies.,
  • dekoder z nagrywarką PVR HD - 20 zł/mies.

  • kupić:
  • dekoder Strong za 79 zł
  • dekoder Philips HD za 699 zł
  • moduł CAM za 179 zł

Ciekawe, czy zejdą z ceny przed lipcem, aby zebrać jak najwięcej klientów na OE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...