Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sypie się im to wszystko, Orange idzie w [beep]ziec, to może i Canal+ nagle zmieni zdanie co do naszej ligi. Nie orientuję się za bardzo w OE, bo bardziej interesuje mnie Premiership, ale z tego co słyszałem to kilka klubów idzie do degradacji i możliwe, że do ekstraklasy z II ligi przejdzie sporo zespołów, co zagwarantuje poziom piłkarski niczym z podstawówki dla upośledzonych... Wydać tyle kasy na coś takiego, to wolałbym oddać na dzieci do Afryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam Multipakiet Premium z dekoderem PVR ale mnie zrobili w konia bo najpierw na infolinii mówili że mam tez opcje HBO Digital a jak podpisałem umowę to okazało sie że nie ale na szczęście HBO Digital na razie jest cienkie a jak się poprawi to bedzie płatne, jak ruszy VOD Cyfry+ to też pewno dla takich jak ja bedzie niedostępne, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w sumie to powinni mnie traktować jak równorzednego abonenta co ma pakiet podstawowy za który on płaci 40 zł ja 68 zł mam nr abonenta, umowę tylko inny pakiet dla mnie jest to zACHOWANIE TROCHE DZIWNE. moze przyjdzie czas że do mojego pakietu dodadza jescze i pakiet Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak: trzeba słuchać mądrych, a ja z infolinii znam tylko jednego mądrego, zawsze sprawdzaj informacje, pytaj się na forach a dostaniesz prawdziwą odpowiedź.

Dodali HBO na więcej nie licz jak na razie, poza tym Filmbox nie jest kanałem Premium, więc nie nadaje się do tego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mnie zadawaj te pytania, bo nie ja pracuje w Cyfrze, nie ja odpisuje na maile i nie robi tego maszyna, robi to człowiek, który nie powinien siedzieć na tym stanowisku. Oficjalnie oświadczam Ci, że HBO Digital nie jest dostępne dla posiadaczy Multipakietu Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...