Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na prawde tylko na 13 miesięcy? ;)

I do tego ta promocja? 1 miesiac 0zł, kolejne 6 miesięcy 50% taniej, potem 6 meisiecy po 39zł???

Do tego jeszcze na stronie Cyfry+ widze ze obnizyli cene wynajmu np philips hd pvr było 20zł , jest - 10zł za miesiac.

 

No fakt.. moze i tak jest, po dzisiejszej konferencji "N", Canal+ musi potanieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten multipakiet przed paroma chwilami. Zaprogramowałem kanały. Wyskoczyło koło 800. Podłączyłem. Tylko teraz narazie pod antene Polsatu. sygnał jest dobry.

Koleś w Cyfrze powiedział, żebym włączył na 20 kanał i czekał aż aktywują. Od 30 minut widze tylko czarny ekran... dobrze robie czy cos źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Karta czasem aktywuje się od 15min do nawet godziny. Ostatnio aktywowałem kartę dla siostry, to czekałem około 1.5 godziny. Nic nie przełączaj. Włącz tuner na kanale 20 tak jak kazali i cierpliwie czekaj. A jak nie masz cierpliwości to polecam pójść na spacer - mi to pomoga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No jeśli tylko masz ustawiony na Hot Birda i jest dobrze ustawiony, to odpowiedz brzmi TAK. Jeśli masz tuner od Cyfry+ i nie masz czerwonego kwadracika w prawym dolnym rogu ekranu i tuner wyszukał kanały to wszystko jest OK. Tylko czekać trzeba. Wiem to wkurza, bo człowiek chce mieć już... ale tutaj nic nie przyśpieszysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic multipakiet C+.

 

Wybieram okres 13 miesięcy i tak:

 

I meisiac: 0zł

II-VII miesiac: 19,50zł

VIII-XIII miesiac: 39zł

 

wynajem dekodera 5zł.

 

Mam pytanie: czy można kupić dekoder na własnosc SD i za ile złotych? Jaki dekoder wybrać?

 

Ile kosztuje aktywacja? CZy dają antenę 60cm i konwerter gratis, czy coś sie płaci za to??

 

Z gory dzieki za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...