Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to jest 31 grudnia 2008 roku podpisałem umowę na 18 m-cy do czerwca 2009 roku czy jak bym chciał zmienic pakiet na ten własnie z Canal+ i HBO bo inne kanały mnie nie interesuja czy moge tak zrobic czy musze tak jak w poprzednim poscie napisłąem czekać na podwyżkę wymówić umowe i dopiero wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy miesiące, ale pamiętaj że nie liczy się data wysłania pisma a data otrzymania pisma...

Np: wysyłasz pismo 21 stycznia, pismo dochodzi 28 stycznia, umowa zostaje wypowiedziana z dniem 1 maja...

 

PS

 

Sorka napisałem jak to wygląda w wypadku końca umowy.. W przypadku zmian w regulaminie masz chyba 14dni albo miesiąc na wypowiedzenie i umowa jest wypowiadana od nastepnego miesiąca... Czyli 1 miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za media2 -

"Wkrótce Multipakiet Canal+ z HBO

Łukasz Szewczyk, 28 kwietnia 2008, godz. 13:05

Canal+ Cyfrowy szykuje medialną rewolucję. Najprawdopodobniej już od maja 2008 roku dostęp do kanałów HBO Polska możliwy będzie bez konieczności posiadania telewizji kablowej oraz satelitarnej platformy telewizji cyfrowej.

Usługę Multipakiet Canal+ na rynek wprowadzono w grudniu 2007 roku. Kierowana jest do widzów, którzy posiadają zestawy satelitarne i bez konieczności podpisywania umów z platformami cyfrowymi chcą oglądać kanały z rodziny Canal+ (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport oraz Canal+ Sport2) za 39 zł miesięcznie.

 

Można powiedzieć, że Multipakiet Canal+ to powrót do początków działalności Canal+ w Polsce, gdy stacja nadawała naziemnie oraz satelitarnie, a osoby chcące ją oglądać musiały zaopatrzyć się w dekodery. Później dostęp do Canal+ możliwy był jedynie za pomocą platformy Cyfra+ oraz w sieciach kablowych.

 

Od maja 2008 roku oferta Multipakiet Canal+ powiększy się także o kanały z rodziny HBO (HBO, HBO2, HBO Comedy), które pierwszy raz w historii dostępne będą w Polsce bez konieczności podpisywania umów z operatorami sieci kablowych oraz platform cyfrowych.

 

O zmianach jako pierwszy poinformował internetowy serwis Digital News, według którego pakiet Canal+ z HBO będzie kosztował 68 zł miesięcznie. Informację tą udało nam się nieoficjalnie potwierdzić w kilku punktach sprzedaży Cyfry+. Na razie nie udało nam się uzyskać oficjalnego potiwerdzenia tych informacji ze strony Canal+ i HBO."

- Pozdrowienia

 

Jak będziesz pisał posty o takiej samej treści w kilku wątkach jednocześnie, to uznam to za próbę nabicia sobie postów, albo robienie spamu na Forum. Wstawiaj też cytowanie nie swoich tekstów, wtedy też jest czytelniej. /RafiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kanały w Multipakiecie Canal+

Już od 1 maja br. do Multipakietu Canal+ będzie możliwość dokupienia nowych kanałów dotąd niedostępnych w tym pakiecie. Multipakiet Canal+ zostanie wzbogacony o kanały HBO.

 

Już na początku maja Canal+ wprowadzi możliwość dokupienia kanałów HBO do Multipakietu Canal+. Cena "czystego" Multipakietu nie zmieni się, po dodaniu kanałów HBO w wersji Standard Definition opłata wyniesie 68 zł miesięcznie, a pakiet będzie nosił nazwę Multipakiet Premium.

 

Multipakiet Premium będzie można wzbogacić o kanały HD takie jak: obecne od początku Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD, a także nowy kanał, który wejdzie do oferty Cyfry+ 1 maja - HBO HD. Opłata za kanały Canal+ w wysokiej rozdzielczości to 6 zł/mc, a za pakiet z kanałem HBO HD 9 zł miesięcznie.

 

Opcję HBO będzie można wziąć jedynie po wykupieniu Multipakietu Canal+, nie można wziąć samego pakietu HBO.

http://www.digitalnews.cba.pl

 

Czyli

39 złoty- multipakiet C+(C+,C+SPORT,C+SPORT 2,C+FILM)

68 złotych multipakiet premium czyli multipakiet C+(C+,C+SPORT,C+SPORT 2,C+FILM) i pakiet HBO(HBO.HBO2,HBO COMEDY)

do powyzszych pakietów mozna dokupić

opcje C+HD(C+SPORT HD,C+FILM HD) - 6 złotych

opcja HD: HBO HD i C+HD(C+SPORT HD,C+FILM HD) - 9 złotych

pakiet się rozwija,

EDIT.poprawione,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Multipakiet i dostaje magazyn abonentów.

 

Mam takie pytanie co do tych cen i nowego cennika.

 

Czy nie mając pakietu HBO, mogę dokupić samo HBOHD? Tzn mam 3xC+ + 2xC+HD i chciałbym samo hboHD, da się czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten pakiet C+ HD i HBO HD za 9 zł razem to jest jakas chyba promocja tylko na jakiś czas?

To jest na stałe, ale trzeba posiadać C+ i HBO. Płaci się 9 PLN zamiast 12, oszczędność nie duża, ale na piwo starczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...