Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 65 złotych(20 dekoder PVR HD,39 C+,6 C+HD) otrzymujemy:

-nowoczesny dekoder

-kanał premium

-opcje HD

czyli praktycznie to co reklamuje N(nowoczesny dekoder z nagrywarką,kanały hd),

 

ciekawo czy ta oferta będzie się rozwijąc,

szkoda że nie ma żadnego podstawowego pakietu choćby za te 10 zl więcej za + np. coś w stylu minimini z cp lub informacja i rozrywka z n,albo kanal dystrybucji cyfry(zigzap/hyper,alekino,planete,kuchniatv,minimini) przecież to sa własności cyfry kanał jak i c+,lub też pakietu tematyczneog choćby z jakimiś kanałami filmowymi czy sportowymi(eurosporty)

nie ma też pakietu innego premium HBO czy jeszcze opcji hd NG,

i innych kanałów raczej już w tej ofercie nie będzie,jednak może jest nadzieja na VoD?NIE TEN OD HBO bo nie ma opcji hbo,ale vod cyfry(który ma być ?),

za 65 zl. otrzymujemy sporo,lecz na pewno oferta jest skierowana dla osoby,która ma tv skądś bo chyba mał kto wyobraża sobie żeby nie mieć kanałow typu tvp,tvp2,polsat,tvn a to kosztuje np.w mojej kablówce 5 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupi

Hehehe pierwszy raz słysze,że jest pakiet minimini.Chyba chodziło ci o pakiet mini za 10 zł.Byłem zainteresowany tą ofertą same canal+ ale odstraszył mnie abonament.39 zł?Nie można było 29 zł zrobić?Od razu mówie,że nie interesuje mnie oferta HD tylko SD.A wie ktoś jakie dekodery SD oferuje Cyfra+ w tej ofercie?Mediasaty,Philipsy,Thomsony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Oferta Multipakietu C+ oddzielnie programowo się nie powiększy.

Pytanie tylko takie jest: czy Vod Cyfry Plus(będzie takowe?) będzie w tej ofercie i w jakiej formie(kolekcja,pojedyncze filmy)?

Myślę,że skoro mozna w tej ofercie brać dekoder HD PRV to może będzie można vod też brać.Lecz wiadomo,że nie wiadomo.

Atrakcyjny ten pakiet,a jak wy uważacie?Bardziej opłacalny jest ten pakiet czy oferta cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupi

Wydaje mi sie,że lepiej wziąć np.prestiżowy pakiet lub komfortowy niż ten multipakiet.Oczywiście do komfortowego i tematycznego można dobrać Canal+ lub HBO.Ale najlepiej wziąć prestiżowy+ wszystkie dodatkowe opcje ale niestety są to wysokie koszta.I dekoder do tego może Philips HD PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...