Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stary, tego nie wiesz? Niekodowane chodzą z każdym pakietem a na Strongach to nawet bez karty.

 

Nie można tego sprawdzić, musiałby być jakiś kanał zwrotny.

 

Thank's, czyli można ich dymać na lewo i prawo :P

Jakby nie można było to skąd by było tylu dymających?

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mając cyfrowy tuner, do którego dokupujesz tą kartę z multipakietu Canal+ jest chyba jasne, że możesz odbierać wszystkie kanały FTA, ich listę masz tutaj https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=3895 patrz na te z Hot Birda, bo tam nadaje Canal+.

 

Uprzedziliście mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje sport i film,a także chciałbym oglądac kanały ogólnodostępne-popularne.Rozważałem oferty:

w N sport i film to 32 złoty plus hbo to 62 złotych-hbo niezbedne aby było co z filmu oglądać,

cp odpada bo podobne kanały to mam w kablówce(niespełna 50 złotych popularne kanały,ale brak HD i Premium w postaci C+-BO hbo jest,ale ja jestem fanem [beep]ie sportu-c+),

cyfra drogo wychodzi jak chcem hd i pakiet c+-chyba 74 złotych plus 5 złotych w mojej kabóówce za najniższy pakiet aby odbierać polsat

więc chyba oferta CANALU PLUS BEZ CYFRY jest najlepsza-45 złotych za kanał Premium z dobrym sportem no i ciekawymi filmami a także za kanały HD choć drogo to chyba najbardziej oferta do mnie trafia,pozatym cieszę się,że knały fta polskie będzie dzięki tej usułudze,pozatym w mojej kablówce biorąc najmniejszy pakiet(vectra) dostanę TVP,TVP2,POLSAT,TVN,TVP POLONIA czyli takie ogólne kanały,szkoda tylko,że nie będzie np. TV4(a kanał ostatnio przynajmniej ciekawy bo z BIG BROTHEREM),jednak chyba pakiet 30 złotowy z większą ilością kanałow w mojej kablówce się nie zdecytuje bo będzie to drogo,

jednak oczywiście wybór trzeba przełożyć w czasie bo zaraz roztrzygnięcie przetargu OE (a nóż wygra Polsat),no a latem Euro w Polsatach więć akurat to trzeba zobaczyć,

 

dzięki za odpowiedz za kanaly fta-hotbrida kanalów najwięcej i najlepsze,lecz szkoda że nie ma np. tvp info który jest w astrze,

lecz chyba z satelidy nie ma takie rotacji kanałów jak w platformach więc chyba to sie nie zmieni

 

Edycja RafiX: Twój nowy post znalazł się w Koszu. Pilnuj się tematu w którym odpowiadasz. Ten post też powinien znaleźć się w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić multipakiet ale nie wiem ile dokładnie mnie to będzie kosztować? Wiem, że za dekoder trzeba zapłacić 79 zł ale nie wiem czy to jest razem z antena i konwerterm a jeśli nie to jaka jest cena całego zestawu no i jeszcze chciałbym wiedzieć czy trzeba płacić jakąś opłatę aktywacyjną czy w ramach promocji jest ona zniesiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja już antenę i konwerter posiadam od cyfrowego polsatu i czy istnieje taka możliwość, że po prostu odłącze sobie od kabla polsat i podłącze w to miejsce tego stronga to czy trzeba coś będzie zmieniać w ustawieniach anteny albo konwertera czy może na polsat i canal+ jest takie samo ustawienie anteny i konwertera???. (posiadam antenę i konwerter w zestawie od polsatu i moje pytanie jest czy taki sprzęt będzie dobrze odbierał też canal+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś nadal abonentem CP i teraz zamierzasz skorzystać z promcji Cyfry na oddzielny pakiet Canal+, to bardzo rozsądnym działaniem będzie wymiana konwertera na "Twin" by móc oba tunerki podpiąć jednocześnie. Na pewno takie rozwiązanie jest dużo wygodniejsze, a konwertery "Twin" są gdzieś po około 70 PLN, czyli niewielki wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...