Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ta promocja :( Ale to są 3 miesiące gratis. Jeśli bierzesz w dniu innym niż 1. dzień miesiąca, to ten miesiąc oglądasz za darmo, a potem przez 3 miesiące płacisz 50% taniej. Natomiast jeśli weźmiesz 1. dnia miesiąca (co się nie opłaca), to płacisz już za ten miesiąc i wtedy masz 4 miesiące 50% taniej, ale z tym 1. miesiącem włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tłumaczeniu z polskiego Jaco78 na zwykły polski brzmi to mniej więcej tak: Czyli Multipakiet to 5x Canal+ i dostęp do kanałów FTA, do których można dobrać ewentualnie opcję HBO?

 

Jeśli dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź to dokładnie tak wygląda Multipakiet. Jako opcja premium jest dostępny także Orange Sport i Canal+HD razem z Canal+Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, obecnie umowa na Multipakiet obowiązuje mnie do końca lutego tego roku, lecz chciałbym go zostawić sobie jeszcze na max 2-3 miesiące dodatkowo, aż skończy się sezon ligowy. W związku z tym mam pytanie: Jeśli umowa przejdzie na czas nieokreślony, będę musiał płacić więcej niż obecnie (39 zł) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, ale jednak gdyby można było kupić samą kartę na ten "multipakiet", na tej samej zasadzie co "TNK" (i ją "doładowywać" kiedy się chce), to byłoby dla mnie korzystniejsze.

 

Do czasu ostatniej podwyżki miałem pakiet "Canal+" w "Cyfrze" przez kilka lat, ale po podwyżce zrezygnowałem.

 

Gdyby ten "multipakiet" działał na tej samej zasadzie co "TNK" (tzn., że mógłbym np. doładowywać tylko w tym miesiącu, kiedy zapowiadają się jakieś ciekawe mecze lub filmy), to bym skorzystał, ale tak to nie ma sensu...

 

W ogóle szkoda, że nie wpadli właśnie na pomysł takiej karty "multipakietu" "na doładowanie" (chyba "Satkurier" pisał niedawno, że francuski "Canal+" coś takiego wypuścił ostatnio testowo do supermarketów, za 10 euro chyba???), bo chyba nie tylko mnie by ona zainteresowała :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy podpisując umowę na multipakiet Canal+ mogę sobie dokupić do niego program Orange Sport???? Pytam dlatego bo mam wątpliwość czytając regulamin umowy o multipakiet Canal+ takiej możliwości nie mam ale gdy czytam załączniki do tego regulaminu w załączniku nr 6 jest wyszczególniony ten kanał z ceną 10 PLN za miesiąc. Mógłby mi ktoś powiedzieć czy jest możliwość aktywacji tego kanału do multipakietu Canal+??? Dzięki za informacje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...