Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Orientuje się może ktoś czy jest szansa na powrót w najbliższym czasie przed rozpoczęciem rozgrywek ekstraklasy promocji 6 m-cy przez pół ceny na multipakiet?

 

Przeliczałem też pakiet Canal+Start i wcale nie wychodzi taniej niż multipakiet, a umowa dłuższa o 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
nie wiem po co sie pchac w Multipakiet Canal+ ktory z wersjami HD kanalow kosztuje 45zl, jak mozna miec za 41zl Canal+Start i miec to samo co w Multipakiecie, dodatkowo wersje HD tych kanalow + wszystkie tematyczne produkowane przez Canal+Cyfrowe i kilkanascie innych

No jednak kosztuje trochę taniej. Zapomniałeś o czterech miesiącach z rabatem. Średnia cena miesięczna z kanałami HD wychodzi więc 33 zł. A jeśli ktoś bierze to dla piłki, to mu ta Kuchnia, Domo i MiniMini niepotrzebne ;)

Główną wadą tej opcji jest to, że za Pace życzą sobie aż 20 zł miesięcznie, nie można też dokupić Sagema HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz, ja do Canal+Start bede probowal brac sama karte, dekoder swoj HD mam, wiec mi ich nie jest do niczego potrzebny. A znajac zycie, beda problemy z monoblockiem, a majac Canal+Start zeby dojsc do oplaconych kanalow, zejdzie mi troche... ewentualnie wszystkie dodac do ulubionych. Ale po co sobie utrudniac, jak na swoim ustawie tylko te oplacone ,a reszte wykasuje i poustawiam w jakiej mi pasuje kolejnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie do was (szczególnie liczę na pomoc @cyfra.tv):

Wiadomo ile będzie kosztował ten nowy Multipakiet z dołączonymi kanałami HD i VoD? Jest niby w newsach, że 35 zł, ale to promocyjnie, a wiadomo cenę bez promocji? Pytam, bo mam zamiar wziąć multipakiet pod koniec roku, a nie wiadomo jakie wtedy będą promocje, więc chcę znać cenę bez promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...